Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

aynı anda takılmış aynı parçanın yakın zamanda bitmesi mantıklı değil mi? :D gerçi ampulde faktör çok 3 gün sonrada patlayabilir. zaten titriyodu :D

E sağ taraf yeni o da titriyor. Elektrik sisteminde bir problem mi var acaba diye düşündürüyor.

Bir de titreme başlı başına normal değilse zaten sıkıntı var demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizimkinin biri 6 sene gitti. osram'dı. Bence çok erken gitmiş halojen.

saat önemli :)

E sağ taraf yeni o da titriyor. Elektrik sisteminde bir problem mi var acaba diye düşündürüyor.

Bir de titreme başlı başına normal değilse zaten sıkıntı var demektir.

titreme normal değil tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 7/24 normal farlar açık gidiyorum neredeyse istisnasız olarak da şimdi servistekiler titremeyi tespit edebilecekler mi, gerçi arabayı babam bırakacaktı benim her sabah 8 buçukta dersim olduğundan da bakalım ne yapacağız. Bu hafta da vermek zorundayım babam ankara dışına gidicek.

Neyse bakımı bir aradan çıkartıyım ben o zaman da bunlara sonra da el atarız. Sağ ampül tekrar patlamadığı sürece çok bir sıkıntı olmaz.

Kozmoz bana Bi-Xenon almam için baskı mı yapıyor yoksa :zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tasarım göreceli felan diyorlar da az çok bi göz nizam da vardır..Şu aracı görüp ısrarla golfün tasarımı daha iiyi diyen adamı boğasım geliyor.

Focus dediğin....

FocusClubTr--1392238145.jpg

Bu arada jant-st tampon-spoiler'ına varana kadar aynını gördüm yalnız rengi aytozu griydi açıkcası bu kadar çekici durmuyordu.Focusun rengi kesinlikle bu

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Karlı bir Eskişehir'den herkese hayırlı akşamlar. Focusumuz karla ilk tanışmasını yaptı tüm beyefendiliğiyle  :)
Gösteriler yüzünden çektiği yol çileside tuzu biberi oldu..
-Yalnız bu arada bir sorunla karşılaştım,silecekler kapanıyor ama sol silecek tam inmeden 2-3 parmak mesafede 1-2 saniyeliğine takılıyor sonra kapanıyor.. neden olaki bu?

bende de var aynı sıkıntı kardeşim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.