Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu forumda da durum çok farklı değil ki. Focus dışındaki araç test ve incelemelerinin olduğu başlığa bir bakın. Volvo S60 yerden yere vurulmuş, neredeyse Focus, S60'dan daha iyi denilmiş. Fiat Bravo incelemesi yapılmış, araç resmen itin g..ne sokulmuş.

Burası focus forumu ayrıca kimsenin başlığına girilip kirletilmiyor. S60 yerden yere vurulmuş dedeğiniz eksikleri yazılmış. Tenezzül edip altlarını da okusaydınız S60'ın focustan üstün bir araç olduğu zaten kabul edilmiş. Fiat Bravo'nun eksiklerinden gayet açık bir şekilde bahsedilmiş. Biraz yönlü kelimeler olabilir.(ki burada gene altında + - yönleri çok yönlü bir biçimde bahsedilmiş.) Orada daha birçok test var başka hangisinde var böyle birşey.. Bahsederseniz çok merak ettim yani. Ha bu arada siz bu yazıyı DH de yazsaydınız size çoktan çıkış biletini vermişlerdi. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu forumda da durum çok farklı değil ki. Focus dışındaki araç test ve incelemelerinin olduğu başlığa bir bakın. Volvo S60 yerden yere vurulmuş, neredeyse Focus, S60'dan daha iyi denilmiş. Fiat Bravo incelemesi yapılmış, araç resmen itin g..ne sokulmuş.

İnsanların zevkine uymuyorsa kötü diyebilirler tabikide bunda bir gariplik yok da kendi arabalarındaki sorunları dertleri bu kadar açık şekilde söyleyenlerin olduğu bir forumda fark var bence. DH ile karşılaştırmak da pek doğru değilde oranın asıl problemi hiç bir kategoride arabalarının eksiklerini kabullenemeyen üyeler olması ve duyanın okuyanın da yaşamış gibi konuşması. Hala sizce fark yoksa yapacak bir şey de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanları yazdığı yazılar sadece kendilerini bağlar..

Forum ile bağdaştırmak hatalı olacaktır..

Bu forum sadece tek araç odaklı olsaydı kimse diğer araç kategorsi ile ilgilenmezdi :yeah: İnceleyin Görün

Ayrıca argo kelimeleriniz adına ilk ve son kez uyarıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi geçen haftalarda bu renkli ekran göstergesinde motor ısısının gösterildiğinden bahsetmişti. Cem Bey veya Mertol Bey (tam hatırlayamıyorum) onun o ana kadar yapılan sürüşlerin kaçının motor ısınmışken yapıldığının yüzdesel olarak değerinin verildiğini, o değerin motor sıcaklığı olmadığını düşündüğünü söylemişti. Geçende menüyü karıştırırken ford eco mode'da o neymiş bu neymiş bakarken, %100 soğuk motor tarzı bir uyarı ile karşılaştım. yani daha uzun bir cümleydi de aklımda değil şuan. hakikaten o değer, toplamda yapılan km'nin %'de kaçının sıcak motor ile yapıldığını gösteriyormuş.. o konu tam açıklığa kavuşmamıştı, aklıma gelmişken yazayım dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu akşam bayiye gittlm, şeker kırmızı stayl vardı hb, ger.ekten güzel görünüyordu, beğendim, hatta abi şeker kırmızı bak, çok güzel renkmiş falan dedim bayi görevlisine, adam bana hala ben beyaz hastasıyım diyor, bu arada paspası da isredim, ben bi ara konuşayım, bakalım ne diyorlar dedi, hadi bakalım hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi geçen haftalarda bu renkli ekran göstergesinde motor ısısının gösterildiğinden bahsetmişti. Cem Bey veya Mertol Bey (tam hatırlayamıyorum) onun o ana kadar yapılan sürüşlerin kaçının motor ısınmışken yapıldığının yüzdesel olarak değerinin verildiğini, o değerin motor sıcaklığı olmadığını düşündüğünü söylemişti. Geçende menüyü karıştırırken ford eco mode'da o neymiş bu neymiş bakarken, %100 soğuk motor tarzı bir uyarı ile karşılaştım. yani daha uzun bir cümleydi de aklımda değil şuan. hakikaten o değer, toplamda yapılan km'nin %'de kaçının sıcak motor ile yapıldığını gösteriyormuş.. o konu tam açıklığa kavuşmamıştı, aklıma gelmişken yazayım dedim.

Ben o yeri bulamıyorum kaç gündür Alperen,nerede çıkıyordu yahu...Sanki beni yalanlarcasına kayboldu..Fotosunu çekecektim halbuki...Neyseki benden başka biride bulmuş görmüş....Sağolasın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Walla abi eco mode menüsünden bulmuştum. O menünün icinde, monochrome ekranlarda da var o sıcaklık olayı. Yerine bakayim, tam yerini yazarım.

Ben defalarca baktım bulamadım.Acaba bazı özel durumlarda falan mı çıkıyorki?Anlayamadım....Neyse sen bir bak bana söylersin Alperen....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.