Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

benimle çatıştığında ise suratımın halini merak ediyorsan doktorum kadar şanslı değilim ben.........

18mn6.jpg

abi ek iş olarak tefecilik mi yapıyosun o nedir yaa? "yarın parayı getir ayağına sıkarım" gibi bir tipin var.. tırstım ne yalan söyleyeyim.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RocknRolll Meeeen...eheheheüüeee....Abicim,buralarda yazan tüm arkadaşlar çok değerli insanlar,hepsine ayrı ayrı sevgi ve saygı duyarım,ama sana nedense torpil geçtim daha bir muhabbet oldu aramızda..Acebaa diyorum önceki hayatımızda kardeş felanmıydık yahu.... :D Ogün ve Yakup amca çocukları bizde kardeştik sanırsam....eheheheeüüe.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GeÇen arkadaşın Citroen C4 geldi de aklıma anahtarda direkt ön farlar iÇin tuş var onda dedim belki bizimkinde de vardır.

Benim megane 3 ün kumandasındada var benzer bir tuş follow me iÇin. İşe yarıyor arada ama olsada olur olmasada Çokta önemli değil bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim megane 3 ün kumandasındada var benzer bir tuş follow me iÇin. İşe yarıyor arada ama olsada olur olmasada Çokta önemli değil bence.

Valla araban Çok güzel ama Sarkozy e gıcık olduğum iÇün araban Çok güzel demeyeceğim :zha:

Meksika Hocalı katliamını soykırım olarak kabul etmiş; tez vakıt Meksika üretimi (?) araba alak :yeah:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla araban Çok güzel ama Sarkozy e gıcık olduğum iÇün araban Çok güzel demeyeceğim :zha:

Meksika Hocalı katliamını soykırım olarak kabul etmiş; tez vakıt Meksika üretimi (?) araba alak :yeah:

Çok doğru diyon gardasum ama neyseki benim aldigim araç Türkiye'de üretiliyor. Burdaki işçiler kazanıyor en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabada kapı açma tuşuna basınca led park lambaları,ayna altındaki lambalar ve arka stoplar yanıyor zaten...Ekstra follow me home ışığına ihtiyacım yok benim...Focus 3 lerin hepsinde yanıyor olması lazım zaten ışıkların...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.