Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ASR araç yürüdüğü sürece kapatmamak lazım,ama hafif bi eğimde kalırsanız eğer kapatabilirsiniz arabanız daha inatçı olacaktır .Kış lastiği almakta fayda var.

Kayınca toplamamı engelledi malesef o sebeple kapatmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süper.. sıfır mı dır acaba? bir de dediğiniz gibi, bunu alsak servis takabilir mi? ve tabi garanti durumu ne olur aracın??

Adam

hurdacı. Dolayısı ile sıfır olma ihtimali yok. Ancak resimlerinden gördüğüm kadarı ile arkasındaki soketler falan farklı. Dolayısı ile tesisata da ihtiyaç olacak demektir.. Gümrük problemlerini falan bir şekilde aştığınızı bile varsaysak tesisata dünya para isterler.. O da Otosan tarafından ithal edilmiş bir tesisatsa.. Daha önce ithal edilmemişse elinizde patlama ihtimali çok yüksek...

Satan adamın repütasyonu iyi değil. Balıklama atlamayın derim ben. Eski sattıklarında farklı parçalar göndermiş, maillere haftalarca cevap vermemiş falan filan.. Bu ilanda da 2010 model focus diye başlık açmış. Farklı bir mal gelip bak ben 2010 demiştim ama diyebilir.. :D

Ben adama güvenmediğim için topa girmedim açıkcası..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba ASR değilde ESP den bahsediyo olabilirmisiniz?

Çekiş Kontrol Sistemi diyelim. Aracın pati Çekmesini engelleyen sistem. ESP kapatılamamakta bizim kasada. ASR yani Çekiş kontrol sistemi ya da TCS diye de geÇer, pati Çekmeye başladığınızda bunu düzenli hale getirmekte de ben henüz Fifth Gear'ın testindeki kadar işgören bir sistem görmedim malesef pratikte kapatılması gerekebilmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ha haaaa, bir an babam geldi aklıma da, biyerde kalsa asla çıkamaz oradan, :):aman: :aman:

Arabaya bindiğinde teyp açıksa açık kalır, kapalıysa kapalı, yani onunla bile uğraşmaz, düşündüm bir an da, yol bilgisayarının menüsünden ayarlardan çekiş kontrol sistemini kapatacak. Benim babam, bunu yapacak hahaahaah. Bırakır arabayı, git al şurda kaldı araba der, yine uğraşmaz :aman::P :P :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce kış lastiklerinin nimetlerini bir kez daha gördük.

İş yerinden arkadaşlarla 5 kişi (yaklaşık 500kg ediyor!) Lassa Snoways li Corsa mızla kar fırtınası kopan dağ eteklerine ufak bir tırmanış yaptık; sadece bir yerde çok dik yokuşu araçtaki aşırı yükten çıkamaması dışında kışlık Lassa lar gayet sorunsuz bir geziye imkan tanıdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.