Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

daire bakıyorum...vala cok kızıyorum Bora...cok istiyorum bende inan cok seviniyorum aldın diye de cok ta güzel imreniyorum ama bu yılkı fiyat politikası kıl etti beni...yoksa bende arabasız kalınca...sudan cıkmış balıga döndüm salaklaştım birde izinli olunca...iyice manyadım...daire bakmaya gidicen hadi dolmuşa bin otobüse bin...tarzım degil...ama...dediklerimi yapıcam otomotive yenilmiycemmmm pis heriflere.... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kankam gel ana bir symbol alalım,bak beni dinle,çok iyi araba,acayipte az yakıyor,bana dua edersin..Birde oğlana daire...Offff değme keyfine....Hiç sıkılmadan ödersinde daireyi...Sonrada yenileriz arabayı gönlünce bişey alırsın oğlanın baskısı,derdi olmadan..Ha??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öle şu daire işini halledip bakıcam bişiler....zaten clio da olur seat ibiza 1.2. otomatik te var...oda fena degil gibi en ucuz ne varsa onu alıcam...vala...hayırlısı bakalım şu işi halledebilirsem süper olucak yoluna koyup...teşekkürler iyi niyetlerin için...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedense aklıma yel değirmeni ile savaş mevzuusu geldi..

Peki Zeki Müren de bizi görecekmi?

niye herkes 6 ay alacağı arabayı geciktirse nolur piyasa neden hurda ve ötv indirimi gelmişti cünkü herkeste para vardı ama almıyordu..yalanmı...donkişotu sen gerisinden başa okumusun sanırım..ama..sancoya daha bi benziyon... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakalım satarken de böyle düşünecekmisin...unutma bunu emi hatırlarsın.... :kıhkıh:

Bu benle değil de daha çok alıcıların çoğunluğunun VW'yi premium mükemmel bir marka sanmasından kaynaklanıyor. Eski bir passat kullanıcısı olarak katıldığım noktalar olsa da görüp dinledikçe o kadar da değil diyor insan :kıhkıh: .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

niye herkes 6 ay alacağı arabayı geciktirse nolur piyasa neden hurda ve ötv indirimi gelmişti cünkü herkeste para vardı ama almıyordu..yalanmı...donkişotu sen gerisinden başa okumusun sanırım..ama..sancoya daha bi benziyon... :kıhkıh:

Ben en son Cin Ali ve Ayşegül tatilde ile okuma faslını bitirdim..

Kimse birşeyleri ertelemez. Zaten kimse cebindeki para ile araba almıyorki. 48 ay 60 ay vade il satılıyor arabalar.. Senin gibi (aynı zamanda benim gibi) ekonominin gidişatı konusunda kötümser olup faizlerin artacağını düşünen biri alacağı şeyi ertelemez. Kaldı ki şu ortamda yapılması gerekende budur. Ben arabayı alırken Style ın liste fiyatı 48 bin liraydı. Şimdi 54 küsur. Kafadan ağustos ile aralık arasındaki 4 ayda 6 bin lira oynamış. Faize verilecek paranın 6 bin lirası çıkmış bile. Emtia fiyatları ve euroda dramatik bir düşüş olmayacağına göre bu fiyatlardan fazla bir rahatlama olmaz. Dolayısı ile uzun vadeli düşük faizli kredi çekenler karlı olacak bu durumda.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Borsada ki söz gecerlidir...sokaktaki simitci hisse senedinden bahsediyorsa...satma zamanı gelmiştir...arabada böle...olacak....yaşayıp göreceğiz...kötümser ekonomistliği sevmesemde ihtiyatlı olmanın oluşabilecek maddi manevi zararları önlemek acısından kalkan oldugunu düşünmüşümdür...tüketici tercihini ben engelleyemem...herkes kendine göre secimler yapar....bu paralara bu satılanların büyük bir iştahla alınması kızdırıyor beni...ki aynı adamlar sokakta 1 kg portakalı alırken 1.25 tl olan fiyatı nolucak yaaaaa 1 tl olsun diye pazarlık yapan adamlardan oluşuyor ne yazıkki...orada 25 krş hesap eder ama arabada 25000 tl gecirilmesine ses çıkarmaz hatta gurur duyar....150000 tl ye aldım diye...konu bu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farketmez abijim. O 25 kuruş için pazarlık eden adam cebinden para çıkartıp verdiği için pazarlık yapıyor. Kredi ile ya da taksitle versinler ağzını bile açmadan alır.. Bu milletin hastalığı bu. Taksitle insan dışkısı satsan işine yarayıp yaramadığına bakmaz alır koyar kenara...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.