Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

On 2/26/2016 at 10:45, H. Cenk said:

iyi de o zaman km düşürülmüş oluyor benim vicdanım elvermez. İlan veriyorsun km 20 binde abi aslında 100bin der misin ? 

Mil ayarlayınca mil, km ayarlayınca km sayıyormuş sahiden. Test amaçlı denedim. Aşağıdaki resimler benim ekrandan peşpeşe çekildi; mil ve km seçilmiş halleri .. Ozan'ın söylediği gibi, sağ tarafa "km taban" da bulunursa farkı kalmıyor.

mil.jpg

secim.jpg

km.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Teoman Saraç said:

Ya banada bulalım bundan :( Bu ay USA yok hep Çin.. Oradan mı bakayım acaba ? @Murat Kavuk hocam herşey güzel olmuş proceleriz :D

Bulabilirsen alabilirsin. Çayniz versiyon bizle aynı ..

cin.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Murat Kavuk said:

Bulabilirsen alabilirsin. Çayniz versiyon bizle aynı ..

cin.jpg

Teşekkürler. Bakarım. Yanlış hatırlamıyorsam kod falan gerek yok sadece soldaki kadran 8 olacak, gerisini sistem kendisi belirliyor dimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Teoman Saraç said:

kod falan gerek yok sadece soldaki kadran 8 olacak, gerisini sistem kendisi belirliyor dimi?

bunlara + olarak benim merak ettiğim mil olan gösterge alsak içindeki hız şemasını değiştirip bizimkini takabilir miyiz? Kolay mıdır bu olay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman Saraç said:

Teşekkürler. Bakarım. Yanlış hatırlamıyorsam kod falan gerek yok sadece soldaki kadran 8 olacak, gerisini sistem kendisi belirliyor dimi?

Evet. Sadece kugaların montajı farklı, ona dikkat etmek gerek. Bir de makyajlının uyumunu test eden yoktu en son ..

32 dakika önce, Semih G. said:

bunlara + olarak benim merak ettiğim mil olan gösterge alsak içindeki hız şemasını değiştirip bizimkini takabilir miyiz? Kolay mıdır bu olay

Ben hararet + depo kısmını değiştirmiştim (benim eski gösterge ile). Forumda da paylaştım (hangi konu hatırlamıyorum ama benzer bir başlık idi). Yalnız, hız bölümünde kenardaki farklılıktan dolayı sanki bir uyum sorunu var gibi, ama emin de değilim. Sanki geniş ekranlı da kenar taban daha yüksek gibi bir şey kalmış aklımda. Küçük ekranlarda dikkat ederseniz, analog kısımlarda (hız ve devir), geniş ekranda gördüğünüz kenar kabartmasının olmadığını farkedeceksiniz.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Murat Kavuk said:

Bir de makyajlının uyumunu test eden yoktu en son ..

Ben hararet + depo kısmını değiştirmiştim (benim eski gösterge ile). Forumda da paylaştım (hangi konu hatırlamıyorum ama benzer bir başlık idi). Yalnız, hız bölümünde kenardaki farklılıktan dolayı sanki bir uyum sorunu var gibi, ama emin de değilim. Sanki geniş ekranlı da kenar taban daha yüksek gibi bir şey kalmış aklımda. Küçük ekranlarda dikkat ederseniz, analog kısımlarda (hız ve devir), geniş ekranda gördüğünüz kenar kabartmasının olmadığını farkedeceksiniz.

Makyajlı kasadaki kod F1ET ile makyajsızınki CM5T ile mi başlıyor peki Murat hocam? 

Evet o kabartma benimde dikkati mi çekti acaba arızalı ürünler mi bunlar diye bakınırken hepsinin böyle olduğunu gördüm :) Anlaşılan o etiketleri değiştirebiliyoruz teşekkürler açıklama için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Semih G. said:

Makyajlı kasadaki kod F1ET ile makyajsızınki CM5T ile mi başlıyor peki Murat hocam? 

Makyajsızlar AM5T ve BM5T idi. CM5T görmedim. Ebayde falan arayınca çıkıyor ama hepsi Amerikan.

ek bilgi: Avrupada makyajsız ST'ler CM5T ile başlıyormuş.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu hortlatiyor gibi olacagim ama dun almis olsugum gosterge bugun elime ulasti. Vakit bulabilirsem aksama takmaya calisacagim. Resimlerin hemen hemen hepsi acilmiyor. Vidalarin yerlerini buldum fakat cetvelle bastirmamiz gereken yerden bahsedilmis resimlerde olmadigi icin anlayamadim elinde resim olan varsa ekleyebilirmi?

Birde kutup basini sokmem kesinlikle gereklimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.