Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Yaw şu göstergeyi isteyen bu kadar kişi var. Topluca alsak şu göstergeleri daha ucuza gelmez mi ?
Kim engelliyor?

Bu arada piyasada satılanlar hem Türkiye hem yurt dışı resmi fiaytlarının çok ama çok altında.

Bu nedenle 

1. Çok sayıda bulunması kolay olmayabilir

2. Bir kısmı çıkma olabilir

3. kendine özgü kolay fark edilmeyen defoları olabilir

Tabii tüm bunlar almaya ve kullanmaya engel değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw şu göstergeyi isteyen bu kadar kişi var. Topluca alsak şu göstergeleri daha ucuza gelmez mi ?

Aslinda haklisin istanbulda ikitelli sanayide uzman fordda varmis ama aradigimda takassiz 700 tl elimizdekiyle takasla 500 tl istedi ben de fiyati yuksek buldugum icin vazgectim. Burda sayiyi belirlersek istanbuldaki bir arkadas toplu olarak pazarlik yapabilir belki
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır zaten 500 e var birçok yerde. Takaslı 500 e vermek saçmalık. Takaslı 350-300 olsa eyvallah.

Kimse engellemiyor :) Defo konusunda şanssız olabiliriz. Söylemiyorlar ki şurası şöyle diye ! Ama genelde parça ithalatçılarındaki fiyatlar ,Avrupadaki servis fiyatlarından ucuz oluyor. Örneğin Almanya'da 1.4 tdci turbosu 400 euro iken Türkiye'de 650 liraya orjinal sıfırı bulunuyor ithalatçılarda. Defolu olma gibi durumuda yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana da satış sorumlusu titanium smart diye bir araba gösterdi onda büyüktü ekran.spariş verdik eylül başı gibi gelicek.muhtemelen o da küçük gelicek.o kadar karıştırmışlar ki kendileri bile ne olduğunu bilmiyor.2013 model donanımlı dediğimiz bir araçta yol bilgisayarı casio saat ekranı gibi olmamalı.artık büyük ekran bulup değiştiricez yapcak bişey yok.ama can sıkıcı bir durum.

hocam siz titanium smart paket almadınız mı?

sony ses sistemi ile gelen büyük ekran var ve park sensörü aktfken araba resmi çıkıyor ve seviye seviye yaklaştıkça çubukların rengi değişiyor.

yb ekranına ihtiyacınız yok bence.. ama dediğiniz gibi bir taraf şık diğer taraf dandik duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam siz titanium smart paket almadınız mı?

sony ses sistemi ile gelen büyük ekran var ve park sensörü aktfken araba resmi çıkıyor ve seviye seviye yaklaştıkça çubukların rengi değişiyor.

yb ekranına ihtiyacınız yok bence.. ama dediğiniz gibi bir taraf şık diğer taraf dandik duruyor.

hocam benim canımı sıkan test aracında büyük ekran vardı bana titanium smart denildi.şimdi ben onu beklerken casio saat ekranı gelmesi can sıkıcı.neyse artık yapcak bişey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam benim canımı sıkan test aracında büyük ekran vardı bana titanium smart denildi.şimdi ben onu beklerken casio saat ekranı gelmesi can sıkıcı.neyse artık yapcak bişey yok.

benim bindiğim test aracı full du herşey vardı, sizede öyle olmuştur muhtemelen.. önemli değil. bilader aldı ti+sp gayet iyi boşverin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hafta sonu ford yetkili satıcısına uğradım kuga ya bakmak için bir de ne göreyim büyük ve renkli ekran, acaba dedim ve servise bunu f3 takabilirmisiniz dedim sizce cevap ne olabilir olmaz ikisi ayrı araç beyinleri farklı gibi garip cevaplar bilgisi olan varmı acaba göstergeler aynı değişen hiç bir şey yok 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta sonu ford yetkili satıcısına uğradım kuga ya bakmak için bir de ne göreyim büyük ve renkli ekran, acaba dedim ve servise bunu f3 takabilirmisiniz dedim sizce cevap ne olabilir olmaz ikisi ayrı araç beyinleri farklı gibi garip cevaplar bilgisi olan varmı acaba göstergeler aynı değişen hiç bir şey yok

Saçmalamış. Aynı platform üzerinde üretilmiş araçlar nasıl olmuyormuş? Veya Tekno paketlilerdeki nasıl oluyormuş?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerekli bilgiler bu başlık da mevcut. Nasıl açıklama bekliyorsunuz anlamadım. Görüldüğü gibi herkes kullanıyor. Size verilen bilgi araştırılmadığı sürece doğru o kişi size aynı der ve uymazsa sorumlu olur. Bu bilgileri teknik bölüme yada yedek parça bölümüne veya bize sorun böyle .

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerekli bilgiler bu başlık da mevcut. Nasıl açıklama bekliyorsunuz anlamadım. Görüldüğü gibi herkes kullanıyor. Size verilen bilgi araştırılmadığı sürece doğru o kişi size aynı der ve uymazsa sorumlu olur. Bu bilgileri teknik bölüme yada yedek parça bölümüne veya bize sorun böyle .

Kolay gelsin

Yakup bey zaten soruyu teknik bölüm ve yedek parçaya sordum  bende anlamadım acaba bilmediğim bir şey mi var dedim , o neden den foruma yazdım, yedek parçadakiler ürünün kodunu söylediğimde ekrana baktılar ve böyle bir ürünü bulamayız diyerek ne yapacaksın ekranın güzel zaten diyerek  açıkcası beni postaladılar ben bu ürünü ford garantili taktırmak istediğimden sormuştum ama her halde bulunduğum ilde bunu yapamayacağız gibi görünüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.