Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

elektronik park freninin olmaması bencede güzel birşey

ben sizin kadar ılımlı konuşamayacağım, elektronik el/park freninden kelimenin tam anlamı ile nefret ediyorum. tam bir sıkıntı - sorun kaynağı, üstelik çekili durumda unutmak inanılmaz kolay.  iyi ki artık yok ... pıFFF 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sizin kadar ılımlı konuşamayacağım, elektronik el/park freninden kelimenin tam anlamı ile nefret ediyorum. tam bir sıkıntı - sorun kaynağı, üstelik çekili durumda unutmak inanılmaz kolay.  iyi ki artık yok ... pıFFF

bencede iyiki yok bende sizin gibi düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajlı Focus İstanbul'da hangi bayilerde var.Ya da var mı?Belki gidip gören olmuştur.Gidip biraz incelesek.

Otokoç Taşdelen ve Ataşehir şubelerinde gördüm. Dizel titaniumun fiyatı 74 civarı idi. 36 ay kredili fiyatı 87 bin idi. Birkaç kişi alsada bir sene sonra bizde onlardan alsak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başer otomotivde bir tane şeker kırmızı sedan titanium var showroomda galiba. Birde o arkadaki yer varya gelen arabaların koyulduğu yer, işte orada da bizim araba var. Babamlar gidip görmüş ama ben dershane yüzünden göremedim. Onlarda fotoğraf çekmemiş. Biz 1 aylığına MTV vermemek için Ocak'ta teslim alacağız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lokurtu sebepleriyle servise gittiğimde test etme imkanı buldum.

Makyajsız da şikayetçi olduğum 2 şey giderilmiş 1 saklama gözü 2 kolçağın ileri geri hareket edebilmesi.. Kolçak tek kelimeyle mükemmel makyaj olmuş..

Ağabeyimdeki cmax tan sonra makyajsız focus a binince yalıtım bakımından mercedes e binmiş gibi hissetmiştim fakat makyajlı da starta bastığınız anda yalıtım farkını hissediyorsunuz, gerçekten çok sessiz. Adeta premium sınıfla yarışacak kadar sessiz olmuş.

Direksiyon simidinin derisi değişmiş ve çok harika olmuş, makyajsızdaki gibi eğreti durmuyor.

Bunların haricinde radyonun ekranı "8" Ford my touch gibi klas durmuyor bence..

Konfor bakımından pek fark hissedemedim, direksiyon tepkisi olarak kendi aracımı daha hisli tepkili olarak hissettim belkide spor yayların etkisi de olabilir.

Yalıtım için taban halısının değiştiği söyleniyordu ama bir değişiklik yok ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

My Ford Touch ne ise bu da aynı şey.

Halı daha kalın. Dokunarak anlamaya çalışmak yanlış. Siz parayı verip sürmeye bakın :D detaylar söylendiği gibidir kontrole gerek yok :)

Ford touch dan kastım Sony panelin piano black i daha sexy, Sony ışığı falan yanıyor... Makyajlı da Konsola uzaktan bakınca soluk duruyor yani.. Heh kalite bakımından kıyas edecek olursak piano black dandik bir plastik elbette yenisinde daha fazla emek var.

Halıyı da dokunarak anlamak mümkün değil. Ama gerçekten fark yok gibi zira yolcu tarafında şase no nun yazdığı yerden baktım..

Önü çok sexy olmuş namıssızın..

e5a9e1072e6dda47212de636f5a473a5.jpg

69f44c942ef9cee99270cfbfaa2bda9d.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarda Style var, içinin fotoğrafı var mı? Yoksa, nasıl olmaz ? :D olmalı yani.. Çekmiş olmalısın diye umud ediyorum..

Bugün gece çekimi Titaniumları ekleyeceğim birazcık.

Satmadan önce isteseydin ya [emoji2] istediğin kadar resim paylaşırdım[emoji1][emoji1]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar mk focusu Fillo üzeri alacak olan varmı yada yüzde kaç indirim uygulandığını bilen varmı bir arkadaş Fillo üzeri alındığında ortalama 7000 tl indirim yapılabileceğini söylediler konuyla ilgili malumatı olan var mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlarda yeniden güncelleme yapılıyor. VW, fiyatları 2000-3000 TL aşağı çekmiş. Güncellemeyi görünce "Acaba Ford da mı?" diye düşünmeden edemedim:)

Focus da indirim beklemesin kimse :) zaten yeterince iyi.

Golf 1400 TL inmiş dizelde :) gereksiz pahalı olduğunu anlamıştır birde 2015 modeller için sipariş açmaya başlamıştır iyi bir zam ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.