Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Otomatik park varsa var abicim yan sensörler ile çalışıyor diyor.  Şöyle birşey de var bu ekipman bir opsiyon sistem yani otosan bunu koydurmamış da olabilir ama sen sensör'de yok diyorsan başta sıkıntı var. 

Ben şimdiye kadar düz titanium görmedim o yüzden sadece teorik bilgi ile aktarıyorum. Donanım olduğu için şudur demek zor. Açıkcası o koyduğun fiyattan birşey anlamıyorum BX yazıyor sadece o da xenon heralde. Düzgün bi liste yapsın o arkadaşlar halkın anlayacağı cinsten bi zahmet :) Satıcı firma açık açık yazıyor bayii kısaltıyor   :smiley2k:

NOT: Çevre görüş sistemi radar ile çalışıyormuş. Çapraz trafik sistemi yani Tekno ile gelmesi muhtemel. Direkt kontrol etmek lazım tekno'suz bulup.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim test ettigim de aynıydı. Düz yolda giderken bile park yeri bulundu diyordu. Düz titanyum+ bxp idi araba , on sensor bayağı yanda o görüyor ışte eklediğim resimde gören sensor görünüyor. Arabanın içi çok sağlam kaliteli. İç mekan kalite fetisistleri (bakınız bu mesajın yazarı) için muhteşem. 246940ed8da1eed94935bbce29a8161a.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok vermedim. Ben otomatik istiyorum. Zaten fiyat net değil. Oraya yazmışlar ama değişebilir dedi bayii. Bu arada beyaz HB ecoboost titanium+bxp araç yok gelecekler arasında. Gerçi kesin alıyorsanız muhtemelen buluruz dedi. Dizel çok gürültülü kıza da dedim 3 kuruş az yakacak diye bu gürültüyü çekemem dedim. Bir de iç mekan 1.5 cm büyümüş falan yalan eskisi gibi gayet dar daha doğrusu streç pantolon gibi sarıyor adamı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de iç mekan 1.5 cm büyümüş falan yalan eskisi gibi gayet dar daha doğrusu streç pantolon gibi sarıyor adamı

İşte tam bu nokta streç pantolon sevmeyen halkımızın bu araçtan çokca almasının önündeki en önemli engel. Bir de HB küçük bagajı ile gene hiçlerde satar kısa bir süre sonra...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satmasın bir yıl daha eldekini kullanır bunu alırız :) Satmayınca ya indirim artar ya fiyatlar nispeten makul kalır. Ben açıkçası ilk rüzgar sonrası makyajsız kasadan farklı bir satış grafiği ummuyorum. Bizim burada konuştuğumuz çoğu detay normal insanların araba alma kriteri değil. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte tam bu nokta streç pantolon sevmeyen halkımızın bu araçtan çokca almasının önündeki en önemli engel. Bir de HB küçük bagajı ile gene hiçlerde satar kısa bir süre sonra...

Fakat halk donanımı çok seviyor. Başka bazı forumlarda degerlendirmeler sadece donanım üzerinden yapılıyor. Şu arabayı şu paraya aldım diyor biri diğeri diyor ki o paraya şu alınırdı fazladan şu şu donanım var. Bu araba da donanımlı Allah için nav ve kamera 2000tl. Dokunmatik de büyük ve güzel. Paralel park , dikine park şu bu var. Tek eksiği otomatikleri . Tdci ve ecoboost otomatik gelsin satar. İnsanlar bir C segmente 80-90 bin verecekse otomatik istiyor (1.6 otomatik yeterli değil)

O zaman tas outo diyoruz cenk hocam :)

Yok yok bunun kalite hissi benim golften iyi. H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.