Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlarımız yayın ihlali yapmış; çok profosyoneller. Prototip test aracındaki işçilikten bahsetmişler :D Neyse..

Bir önce videoda sürdüğü passatın koltuklarındaki işçilik hatasını anlattığı gibi söylemeliydi. 3:23 dk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya nooldu bu fiyatlar ya :D ben 64e almıştım benim arabayi millet delimisin focusa o para verilir mi diyodu. Simdi 85e gelirse süper fiyat falan yazanlar var. O paraya ikinci el 320d alın ne bileyim A3 alın.

Bence şuan sıfır araba almak saçmalık. (Rakip tüm markalardada fiyat böyle genel konuşuyorum)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

makyajlı kasalarda el freni önceki kasalardaki gibi ileride değil.Bizdeki style versiyon gibi konumlandırılmış.Eğer öyleyse bu araçlardaki kol dayamalar bizim araçlara olabilir diye düşünüyorum.Makyajlı kasayla ilgilendiğim tek şey bu açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus eleştirdiklerinde küfretmiş gibi geliyor çok bozuluyorum.

Acaba fanatik miyim?

Focus için, muazzam işçilik harika konfor gibi cümleleri duyacağım günlerin hayaliyle yaşıyorum :-)

bu cümleleri duyarsak yanında büyük rakamları da duymaya başlarız.Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köftedir bu işlerin mantığı.Yoksa fordun bunu beceremediğinden felan değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus eleştirdiklerinde küfretmiş gibi geliyor çok bozuluyorum.

Acaba fanatik miyim?

Focus için, muazzam işçilik harika konfor gibi cümleleri duyacağım günlerin hayaliyle yaşıyorum :-)

Harika konfor ve sürüş için mükemmel fiyat gerekiyor. Bunların dengesini normal fiyat seviyesinde tutabilen araç seviyesinde şuan bu focus.

Dört gözle bekliyoruz  :sofeer: Çok detaylı ve verimli geçmiştir umarım.

Benim için güzeldi fakat video için hazırlıksız gittim ve zamanım çok çok azdı. Yeterince bir şeyler yapmaya çalıştım.

Soru ve talebe göre ilerde daha farklı şeyler de yaparız hep beraber. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015 deki yeni motorları bekleyecek misin?

yoksa bu partiden alacak mısın kendine?

Ben birşey almıyorum :) Yeni motorlara ihtiyaç duyuyorsanız bekleyin tabi ki çok uzun bir süre değil.

İnceleme yazımız artık hazır, yayına son 9.5 saat.

10371968_786355198095504_675789067189576

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.