Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Titanium dizel sedan şeker kirmizi tekno+ bixenon+sunroof 80 bine alabiliyorum ne dersiniz? Yoksa dizel otomatik beklwyeyim mi?

Sadece navigasyon yok.

80 bin TL ye ben olsam sıfır ayarında 2013 volvo V40 alırım hemde advance donanım ağzına kadar dolu bir araç ha 2014 olsun diyorsanız premıum donanıma bakarım birsürü özellik var araçta . powershıft şanzıman gelsin diye de  2015 in bilmem kaçıncı ayını beklemem zaten v40 ta var powershıft 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön Led'er sinyal verince artık birazcık kısılıyor :)

Makyaj öncesi eklenmemiş olan garip şeylerden biri. Fiesta'ya benzedi focus :kıhkıh: Kimi tipine göre benzetiyor işte kimi cıncığına bakarak :zha:

1.5 Ecoboost ve 1.5 Tdci otomatik farkları benzinli 1.6 gibi olacaksa yani 5.000 tl gibi; peynir ekmek olabilir. 

Yeni görünüm ve fiyatlar gerçekten cezbedici. Megane seçeneğinden vazgeçtim.  1 - 1,5 yıl daha bekleyip dizel otomatik sedan bir Focus alacağım nasipse. Olmuşken yine Focus olsun. Otomatiklerin fiyat farkı da dediğiniz gibi olursa rakip firmaların işi çok zor. Sedan dizel otomatiği Türkiye'de liderliğe oynar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi sedan titanium+tekno paket+navigasyon paketi+bi-xenon far paketi=72230 diyor. Acaba 70000 tl civarına bırakırlar mı? Yarın gidip konuşsak mı Başer'le, geç kalmayalım değil mi? Birde bizim focusu takasa saydırıp 20000-25000 civarı ekleyip almayı düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi sedan titanium+tekno paket+navigasyon paketi+bi-xenon far paketi=72230 diyor. Acaba 70000 tl civarına bırakırlar mı? Yarın gidip konuşsak mı Başer'le, geç kalmayalım değil mi? Birde bizim focusu takasa saydırıp 20000-25000 civarı ekleyip almayı düşünüyoruz.

Bırakırlar. Böyle bir araç 1,000 adet araç içinde varsa tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium dizel sedan şeker kirmizi tekno+ bixenon+sunroof 80 bine alabiliyorum ne dersiniz? Yoksa dizel otomatik beklwyeyim mi?

Sadece navigasyon yok.

Bu saatten sonra o kadar para verip düz vites alınmaz Tuncay Bey. Aldıktan sonra keşke demeyin. Bence otomatiğin konfora katkısı saydığınız özelliklerden çok fazla. Ford'da fiyatlar umut verici. Biraz daha bekleyip dizel otomatik almanızı ve mutlu mutlu kullanmanızı öneririm. Tabi çıkabiliyorsanız bixenon ve sunroof da alın. İkisi de işlevsel özellikler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni focusta x paket nereye gitti ?ısıtmalı öncam ısıtmalı koltuk nereye gitti bu özellikler? birde anahtarsız giriş niye  koymazlar  nerde 17 -18 inç jant opsiyonu adamlar 16 inç jant koymus birde 205/55/16 lastik focus 3 e o ebatta lastik olurmu hiç? en iyi focus 3 2011 yılında gelen focus 3  şuan makyajlı kasada yok ilk gelen focuslardaki özellikler bu ne saçma sapan iş ..otomatik dizel için daha neyi bekliyorlar vw 2ayda tanıtımı yaptı yenı kasa passatı piyasaya sunacaklar bunlar daha otomatik şanzıman için bile 2015 i bekleyecekmişiz falan filan yav neyi bekliyorsun nasıl strateji bu ,sür piyasaya gitsin ;bu kafayla, zaten 2 senedir fordun satışları taban yaptı 2sene sonraya daha da dibe vurur .adamlar 10yıldır liderdi toplam satışta bundan sonra zor görürler liderliği mondeoda zaten 3 senedir ha gelecek ha gelecek  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dsg gibi bir saatli bombayla uğraşmaktansa 1 sene geç olsun sağlam olsun diye düşünmüş olabilirler belki. Sonuçta yeni bir motorla gelecek bunun uyumu v.s teknik detaylarını bilmem ama sıkıntılı bir kombinasyon sunup zaten düşmüş satışları iyice baltalamaktansa sağlam bir kombinasyonla gelip liderliği egale etmek bence daha doğru bir strateji.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dsg gibi bir saatli bombayla uğraşmaktansa 1 sene geç olsun sağlam olsun diye düşünmüş olabilirler belki. Sonuçta yeni bir motorla gelecek bunun uyumu v.s teknik detaylarını bilmem ama sıkıntılı bir kombinasyon sunup zaten düşmüş satışları iyice baltalamaktansa sağlam bir kombinasyonla gelip liderliği egale etmek bence daha doğru bir strateji.

Yorulma, onlardan anlamıyor. Kaç kere dedik :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Inceleme fırsatını yeni buldum. Donanım özelliklerine baktım, PowerShift alırsanız şehir içi güvenlik paketini alamıyorsunuz. Park etme özelliğini kullanamıyoruz. O zaman ne anladim ben tekno paketten. Ama dizel otomatik bekliyecegim. Birde bu kadar elektronik beyinli bir araç. Sorunları olacak mı? Bekleyip göreceğiz. Alacaklara hayırlı olsun şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Inceleme fırsatını yeni buldum. Donanım özelliklerine baktım, PowerShift alırsanız şehir içi güvenlik paketini alamıyorsunuz. Park etme özelliğini kullanamıyoruz. O zaman ne anladim ben tekno paketten. Ama dizel otomatik bekliyecegim. Birde bu kadar elektronik beyinli bir araç. Sorunları olacak mı? Bekleyip göreceğiz. Alacaklara hayırlı olsun şimdiden.

Tekno paketi zaten alamıyorsunuz 1.6 atm ps ile. Şu kombinasyondan kurtulmak lazım, az kaldı.

Dikine park video'su felan var elde, 1-2 gün içinde yayınlayacağım. Benim toto'mun yemeyeceği yere girdi araba :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

volvoda 2-3 senedir kullanılıyor powershıft daha anlayamadılar mı saglam olup olmadığını ? bu kafayla otosan hiç birseyi egale edemez sen arabadan donanım düşür eskisinde olanı yeniye koyma bilmem ne yap sonrada egele et ? daha da düşmesinde satışlar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.