Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

saolasın. görünen şu gibi:

ben f3 style 1.0 alırken, jetta 1.2 comfortline 2 bin tl kadar daha ucuzdu. kabaca jetta comf = f3 1.0 style

şimdi her iki arabada makyaj yedi. yeni style da sensörler ve otomatik park kakınca, jettanın comfort a dokunmatik ekran, digitlal klima, ön arka sensörler olunca,

yeni jetta comf = yeni f3 titanium+smart p. ve 2 bin tl lik fark çıkıyor en az 5000 tl ye..

bence koç focus a gerekli önemi vermeyip, en yukarının onlara türkiye de sunduğu satış kotasını tutturayım yeter diyor. kendi de çok satmaya hevesli değil yani.

içerde üretip dışarı sattığı ticariler onlara yetipte artıyor. olaya tamamen ticari ve para kazanma odaklı bakıp, yukarıya şirin görünüyorlar. ki bu da normal.

tüccar adam duygusal olmaz.

nasıl olsa focus a onlar binmiyor  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saolasın. görünen şu gibi:

ben f3 style 1.0 alırken, jetta 1.2 comfortline 2 bin tl kadar daha ucuzdu. kabaca jetta comf = f3 1.0 style

şimdi her iki arabada makyaj yedi. yeni style da sensörler ve otomatik park kakınca, jettanın comfort a dokunmatik ekran, digitlal klima, ön arka sensörler olunca,

yeni jetta comf = yeni f3 titanium+smart p. ve 2 bin tl lik fark çıkıyor en az 5000 tl ye..

bence koç focus a gerekli önemi vermeyip, en yukarının onlara türkiye de sunduğu satış kotasını tutturayım yeter diyor. kendi de çok satmaya hevesli değil yani.

içerde üretip dışarı sattığı ticariler onlara yetipte artıyor. olaya tamamen ticari ve para kazanma odaklı bakıp, yukarıya şirin görünüyorlar. ki bu da normal.

tüccar adam duygusal olmaz.

nasıl olsa focus a onlar binmiyor  :)

Neden Jetta ?  Bu tür kıyaslamalardan zaten bireysel değerlendirmelerin pek anlamıy olmuyor neyse şöyle söylüyim, emin olun onlar da bizim kadar herşeyin farkında ve ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar kaldı ki makyaj politikaları bunları doğruluyor.

Golf,Astra vb varken jetta ile kıyaslamak focus'a ayıp olur okadar söylüyim :) Golf ile Jetta arasındaki üretim maaliyeti de ortada hem :) Neyse

Comfortline = Titanium oluyor genelde zaten ama artık style'da kabul edilebilir gibi durmakta detayları tekrar yaparız net ele geçince veriler.

Gibi,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium dizel için 90 bin değilde 75 binin üzerinde bile eski yerini bulabileceğini düşünmüyorum focus'a sadece bireysel bakmamak lazım floların en çok kullandığı araçlardan birisi

Marka bazında bakıldığında henüz yıl sonuna ulaşılmamış olunsa da Volkswagen'in açtığı farkkapanacak gibi görünmüyor. Toplamda 80.675 adet araç satan VW, 63.202 adet otomobil satarak liderliği elinde bulunduruyor. Renault bu listede 62.165 adetle ikinci sırada. Listede üçüncü sırada bulunan Yarısı yerli üretim olan Hyundai 32.520 adet otomobil sattı.Yine ürettiği araçların çok büyük bir bölümü yerli olan Fiat 28.896 adet otomobil satarak dördüncü sırada yer buldu. Listede beşinci sırada 27.295 adetlik satışıyla Opel bulunuyor.Sıralamada 6. sırada 27.249 adetle Ford

Nerden nereye bunu mutlaka dikkate alacaklardır.

Ali Y. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium dizel için 90 bin değilde 75 binin üzerinde bile eski yerini bulabileceğini düşünmüyorum focus'a sadece bireysel bakmamak lazım floların en çok kullandığı araçlardan birisi

Marka bazında bakıldığında henüz yıl sonuna ulaşılmamış olunsa da Volkswagen'in açtığı farkkapanacak gibi görünmüyor. Toplamda 80.675 adet araç satan VW, 63.202 adet otomobil satarak liderliği elinde bulunduruyor. Renault bu listede 62.165 adetle ikinci sırada. Listede üçüncü sırada bulunan Yarısı yerli üretim olan Hyundai 32.520 adet otomobil sattı.Yine ürettiği araçların çok büyük bir bölümü yerli olan Fiat 28.896 adet otomobil satarak dördüncü sırada yer buldu. Listede beşinci sırada 27.295 adetlik satışıyla Opel bulunuyor.Sıralamada 6. sırada 27.249 adetle Ford

Nerden nereye bunu mutlaka dikkate alacaklardır.

yıllardır dikkate almayanlar şimdi neden alsın ki. 

Otosan yeni modeli, eski modeli satma fırsatı olarak görecektir;  plansızca getirip satamadığı dizel modellerinin satışı için bir fırsat olduğunu düşünecek elde kalanlara indirim yeni gelenlere bindirim yapacaktır ki kimse yeniyi almasın eskiyi alsın. Görüldüğü üzere hem opelde hem VWde kompakt benzinliler hatta HB kompakt benzinliler güzel bir satış oranına sahipken fordda bu miniskül düzeyinde .. Neden ? Çünkü dizeli satmak için ufak benzinliyi özellikle pahalı satıyorlar ki millet dizel alsın. Tüyo vereyim bayiilerde bu politikadan çok memnun değil.. Giden müşteri geri gelmez. Benim alemlerdeki nickim doubleford idi çünkü 2 tane fordum vardı o zamanlar ama şu an bu forumda bulunmam yurtdışı ford forumlarında takılmam sosyal medyada ford ve lincoln takip etmeme rağmen şu an iki tane VW sahibiyim. Oradan anla.. 

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan abi yazdı: Fiyat listesi 17,11,2014 Pazartesi, en geç Salı açıklanacak. Kasım ayı -kampanyalı- fiyatlara göre benzinli araçlarda %6 ve dizellerde de %9 fark olacak.

Benzinli 1.6 Titanium 63.5 bin gibi

Dizel Titanium ise 75 bin lira gibi olacak yani.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat listesi açıklanınca bayilere hemen gelecek mi? Çünkü bugün Başer in önünde bir tane üstü örtülü bir araba gördüm. Arabayla geçtiğimiz için tam anlamadım ama sanki makyajlı focustu. Yoksa niye üstünü örtsünler ki değil mi?

Birde öyle ortada durmuyordu başında 4-5 adam vardı.

Orkun S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat listesi açıklanınca bayilere hemen gelecek mi? Çünkü bugün Başer in önünde bir tane üstü örtülü bir araba gördüm. Arabayla geçtiğimiz için tam anlamadım ama sanki makyajlı focustu. Yoksa niye üstünü örtsünler ki değil mi?

Birde öyle ortada durmuyordu başında 4-5 adam vardı.

Bu ay teslimat olsa bile çok az olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ay teslimat olsa bile çok az olur.

Yok abi yanlış anlattım galiba. Ben satmak için değil de showrooma koymak için mi getirdiler acaba dedim. Hani tanıtım amaçlı. Mesela millet görecek beğenecek bayide şu şu tarihte satılacak diyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.