Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

focus 3 mü  astra j mi daha sessiz sence

c-max ses düzeyiyle focus 3 ün ses düzeyi arsında fark var mı?

İkisini de aynı yolda sürmedim maalesef bişey diyemiyorum fakat aralarında aman aman fark yok.

Astra en az 17 inş ve geniş lastik kullandığı için Focus yanında dezavantajı da mevcut :) 

C-max ile aralarında fark yok diye hatırlıyorum, @ daha iyi bilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkisini de aynı yolda sürmedim maalesef bişey diyemiyorum fakat aralarında aman aman fark yok.

Astra en az 17 inş ve geniş lastik kullandığı için Focus yanında dezavantajı da mevcut :) 

C-max ile aralarında fark yok diye hatırlıyorum, @ daha iyi bilir. 

bu tip şeylere pek dikkat etmem ama sanki cmaxin süspansiyonu daha sessiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben iki aracida kullandim astra focustan daha sessiz daha yumuşak bir süspansiyona sahip ve daha geniş daha ferah bunların dışında focus daha üstün. .astra mi focus mu deseler focus derim. ..birde focus3te sessizlik diğer focuslara göre çok iyi .focus 3 te bu ses olayıni cozmusler
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astra ve yumuşak süspansiyon kelimeleri nasıl aynı cümlede olur :)

opeller sert süspansiyon olmuyor muydu?

Burada benim yorumlarım mevcut yine aynı kategori altında bizlerin yazmış olduğu test başlıkları da var eski tarihli olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz Ankara'da oturuyoruz. Bir an önce Başer'e gelsede baksak. Arabayı çok beğendik hemen bizimkini takasa saydırıp bir tane bunlardan istiyoruz. Acaba bizim arabayı kaça sayarlar? (2011 model (2012 çıkışlı) 15000 km style plus-manuel-beyaz-hb-benzinli) Bizim yeni istediğimiz ise (titanium-manuel-beyaz-sedan-benzinli).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz Ankara'da oturuyoruz. Bir an önce Başer'e gelsede baksak. Arabayı çok beğendik hemen bizimkini takasa saydırıp bir tane bunlardan istiyoruz. Acaba bizim arabayı kaça sayarlar? (2011 model (2012 çıkışlı) 15000 km style plus-manuel-beyaz-hb-benzinli) Bizim yeni istediğimiz ise (titanium-manuel-beyaz-sedan-benzinli).

20 ila 25 arası fark isterler diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25'i bulmaz inşallah. Peki makyajlılar bu ay kesin gelecek mi? Yoksa tahmin mi? Çok soru soruyorum, kusura bakmayın ama gerçekten ailecek çok beğendik.

Bu ay test olacak, Aralık ayında teslimat başlayacak. Bunlar genel zamanlar 1-2 hafta oynar artı eksi

Buarada yazdıklarımız tahmin olsa öyle yazarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Yakup abi. Bence Ford sana bir tane makyajlı focus hediye etsin. O kadar ilgileniyorsun valla. Ford'un kendi sitesinde bu kadar bilgi yok. Bu arada "donanım haber" de de ben tanıtıyordum. Bir tane de bana hediye etsinler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.