Jump to content

Orkun S.

Üye
 • Toplam İleti

  70
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

18 Poor

Orkun S. Hakkında

 • Yaş 19
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 19
 • Şehir:
  Ankara
 • Arabam:
  14 Focus MCA 1.6 125 Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay
 1. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  https://tr.motor1.com/news/182673/ford-focus-active-soylenti/ 2018 başında tanıtılıp yaz sonunda satışa sunulacak deniyor.
 2. 2017 Yeni Fiesta Motor ve Türkiye Fiyat Donanımları

  Broşürde yazmıyor abi. Yeni Fiesta Teknik Broşür adlı linkte yazıyor donanım özellikleride. Bende ilk önce sadece teknik bilgiler vardır diye düşünmüştüm ancak açınca gördüm donanım özelliklerini.
 3. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Bence seneye Cenevre'de tanıtılacak. Çoğu haber sitesi bu yönde haber yapıyor. Ben hem o kadar uzun sürmez diye düşündüğümden hem de burada konuşulanlardan dolayı Frankfurt olarak düşünmüştüm.
 4. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Frankfurt Otomobil Fuarı'na az kaldı. 14-24 Eylül olması lazım yanılmıyorsam. Bu tarihten önce tanıtılması zor görünüyor. Büyük ihtimalle bu fuarda görürüz Focus MK4'ü.
 5. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Niye düşünüyorsun abi? MK4 gelince MK4 alırsın
 6. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Abi bilmediğimden soruyorum, fuar haricinde tanıtım nasıl oluyor? Bir gün ansızın internet sitesinde mi yayınlıyor, yoksa kendi çaplarında bir fuar mı yapıyorlar? Teşekkürler, iyi günler
 7. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  https://tr.motor1.com/news/175234/ford-focus-uretimi-erken-mi-baslayacak/
 8. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  En dar iç hacimli ve en az bagaj kapasiteli C sınıfı araç diye tabir edilen Focus'tan en geniş iç hacimli ve en fazla bagaj kapasiteli C sınıfı araç olan Focus'a geçiş mi olacak acaba? Bu arada lafın gelişi söyledim bunları. Sonra gelip en dar iç hacim Focus'ta değil demeyin
 9. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  Aynen abicim. İlk güvendiğimiz yer burası. Bende sadece okuduklarımı buraya aktararak bilgi paylaşımında bulunmayı istiyorum Birkaç aya kadar kamuflajsız fotoğrafların çıkacağı düşüncesindeyim. Bu sene içinde de tanıtılacaktır bence bir otomobil fuarında.
 10. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  motor1.com adresinde hatchback Focus'un Mart 2018'de Cenevre'de tanıtılabileceğini söylüyor. Bu çok geç bir tarih değil mi? Mk4 konularının başlarını okuduğumda Mart 2018'de Türkiye'de satışa sunulacağı yazıyordu. Ben Mart 2018'de Sedan Ford Focus'u isterim
 11. 2018 Focus Mk4 Olası Tasarımlar

  https://tr.motor1.com/news/174400/2018-ford-focus-sedan-daha-premium/ Mobilde olduğum için sadece link atabildim. İsteyen fotoğrafları konuya ekleyebilir.
 12. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Kusura bakma abi bilmiyordum. Bende yeni bir konu bulup forumu biraz canlandırmak istedim ama pek kısa sürdü . O zaman 6 ileri keyfi başlasın diyebiliriz.
 13. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Bir soru sorarak yeni bir tartışma konusu açmak istiyorum Sizce bu sefer Focus'ta benzinli motorlarda manuel şanzımanda 6 ileri vites gelir mi yoksa 5 ileri ile devam mı edilir? Volkswagen,Peugeot,Honda,Toyota gibi bir çok marka 6 ileri şanzımanla satıyor araçlarını. Ford'unda artık böyle yapması gerekmiyor mu? Gerek konfor gerek yakıt tüketimi olarak lazım olduğunu düşünüyorum. 6 ileri şanzıman maliyetli olduğundan mı 5 ileri geldi şimdiye kadar acaba? Sizce 6 ileri gelir mi?
 14. Ford Focus Mk4 Çıkış Tarihi, Malzeme Bilgisi ve Motorları

  Bugün güzel haberler peş peşe geliyor. Sedan karoser bence gerçekten şık olacak duruyor. Hem heybetli hem de heybetinin hakkını verecek bir araba izlenimi uyandırdı. Ayrıca 1.5 EB 150 PS 8 ileri tam otomatik şanzımanlı kombin çok iyi olacaktır. İnşallah fiyatlar makul seviyede olur. Hatchback'te pek heyecanlanmamıştım ancak sedanla birlikte Focus 4'ü bekleme heyecanım bir kat daha arttı.
 15. 2018 Yeni Kasa Mk4 Focus Test Ediliyor (Casus Çekimler)

  Sanırım yan aynaları biraz uzatmışlar ve daha sportif bir görünüme kavuşturmuşlar. Açıkçası Focus 3.5'taki aynalar gerçekten dar. Yüksekliği iyi ancak iyi bir görüş sağlaması için gerekli yatay uzunluğa sahip değil. Focus 4'te bu sıkıntı giderilecek gibi duruyor.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.