Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Makyajlanmış bir araç için bence sınıfındaki araçlar düşünüldüğünde fiyatlar  gayet makul. Gerçi ben Focus'a tek rakip olarak VW grubu araçları gördüğüm için onlara göre değerlendiriyorum.

Herkesin merakla beklediği esasında otomatik seçenekler. Özellikle de dizel otomatik seçeneği. Bakalım onda durumlar ne olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön Led'er sinyal verince artık birazcık kısılıyor :) 

Makyaj öncesi eklenmemiş olan garip şeylerden biri. Fiesta'ya benzedi focus :kıhkıh: Kimi tipine göre benzetiyor işte kimi cıncığına bakarak :zha: 

Herkesin merakla beklediği esasında otomatik seçenekler. Özellikle de dizel otomatik seçeneği. Bakalım onda durumlar ne olacak.

1.5 Ecoboost ve 1.5 Tdci otomatik farkları benzinli 1.6 gibi olacaksa yani 5.000 tl gibi; peynir ekmek olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium dizel sedan şeker kirmizi tekno+ bixenon+sunroof 80 bine alabiliyorum ne dersiniz? Yoksa dizel otomatik beklwyeyim mi?

Sadece navigasyon yok.

Ben olsam, tamamen şahıs :)

1.5 dizzy Powershift + Xenon + Navi alırdım. Sunroof ve tekno olmasa da olur. Hatta naviyi forumca sonradan ekleyebiliriz heralde ona da gerek kalmayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ramazan bey'e katılıyorum. Hatta sadece vw ile değil, diğer muadillerine nazaran uygun bir fiyat. Bu fiyatlarla türkiyede iyi bir satış grafiği yakalar. Hatta 2014 modellerde düşüş olursa ilk 3 e girer. Hatta 1. Bile olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi sitede iç donanım özellikleri verilmemiş, linkine tıklayınca dış özellkler açılıyor. Bizim elimizde mevcut mu?

Tamamdır sitemizde buldum :)

Fatih Mehmet USLU tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sunroof opsiyonel mi yoksa hangi pakete ilave edilmiş

Ayrıca

1.5 tdci 120 ps hb 74500

Adaptif far 3900

Tekno paket. 5000

Navigasyon geri görüş 2000

Metalik renk ?

Elektrikli sunroof. ?

Böyle bir aracı bayiye sipariş geçtiğim zaman ne zaman elimde olur . Ne kadar ücret ödemem gerekir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fiyatlar bu sene için geçerli değil mi? Acaba 2015 te almak istersek fiyat farkı olur mu?

Arabaya talep olursa fiyat artar

Döviz artarsa fiyat artar

Ötv değişirse yani yükselirse fiyat artar

Model yılı değişiyor diye fiyatın artacağını sanmam çünkü zaten sınırlı stok geliyor elde mal kalmaz haliyle bu politika izlenmez.

Düşer mi? O iş zor :D Yüksek oranla benzer kalabilir.

Sunroof opsiyonel mi yoksa hangi pakete ilave edilmiş

Ayrıca

1.5 tdci 120 ps hb 74500

Adaptif far 3900

Tekno paket. 5000

Navigasyon geri görüş 2000

Metalik renk ?

Elektrikli sunroof. ?

Böyle bir aracı bayiye sipariş geçtiğim zaman ne zaman elimde olur . Ne kadar ücret ödemem gerekir ?

1.5 tdci yok, 1.6 tdci fiyatı o. 1.5 tdci otomatik olarak gelecek. (en azından 2016'ya kadar son bilgi bu)

Bayiye kaç ödemeniz gerekir için; valla bi sormak lazım :) Şuan elde zor araba bulursunuz o yüzden pek inmeyebilirler ama ortalama 85 bin tl ödersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabaya talep olursa fiyat artar

Döviz artarsa fiyat artar

Ötv değişirse yani yükselirse fiyat artar

Model yılı değişiyor diye fiyatın artacağını sanmam çünkü zaten sınırlı stok geliyor elde mal kalmaz haliyle bu politika izlenmez.

Düşer mi? O iş zor :D Yüksek oranla benzer kalabilir.

1.5 tdci yok, 1.6 tdci fiyatı o. 1.5 tdci otomatik olarak gelecek. (en azından 2016'ya kadar son bilgi bu)

Bayiye kaç ödemeniz gerekir için; valla bi sormak lazım :) Şuan elde zor araba bulursunuz o yüzden pek inmeyebilirler ama ortalama 85 bin tl ödersiniz.

1.6 tdci var zaten bende onun için beklemek daha iyi olacak galiba belki bakarsın 2.0 dizel st gelir allah büyük onu alırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.