Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Valla çok iyiymiş ya faiz oranı da daha düşüktür eminim tüh ki ne tüh on gün önce tatildeydim kaçırmışım ya :wacko:

10 gün önce ben bu aracı alıcam dediğimde bir sürü kişi bana yeni paketleri bekle dedi; yeni paketler gelir fiyatıda sağlam olur o zaman aynı paraya diz titanium'a kalırız demiştim.

iyi de etmişim çok memnunum aldığıma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 gün önce ben bu aracı alıcam dediğimde bir sürü kişi bana yeni paketleri bekle dedi; yeni paketler gelir fiyatıda sağlam olur o zaman aynı paraya diz titanium'a kalırız demiştim.

iyi de etmişim çok memnunum aldığıma.

Valla güle güle kullanın bende 50000 nin üstüne çıkmam diye hep 2. el baktım şimdi 2 . el bile o fiyatın üstüne çıkıyo bu arada 53750 olan sıfır arabayı da kaçırmış oldum artık 2. el alacağım kesinlenmiş oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

900 TL Karşılığında sony müzik sistemini aracımıza taktırabilirmiyiz? bu 900 tl ye hoparlörler de dahilmi ?, eğer taktırabilirsek sesin kalitesinde anlamlı bir değişiklik olabilirmi ? yada sony müzik sisteminin navigasyonlu olanıda gelecekmi ?

Ahmet Salih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

900 TL Karşılığında sony müzik sistemini aracımıza taktırabilirmiyiz? bu 900 tl ye hoparlörler de dahilmi ?, eğer taktırabilirsek sesin kalitesinde anlamlı bir değişiklik olabilirmi ? yada sony müzik sisteminin navigasyonlu olanıda gelecekmi ?

Boşver Sonyyi,,,Yılbaşında Touch gelecek,2012 modellere takılabilecek sonradan.....3000 TL civarında fiyatı olacak....Sony istiyorum illa diyorsan Fiyatı KDV dahil 1.900.-TL. ama henüz gelmedi ayrı şekilde,2-3 ayı bulur....Sony sistem için ek olarak sony yazan ön kapağı,ekranı,subcenter denen orta göğüs hoparlörünü ve arka kapı üstü tweeterları alman ve işin ehli bir yerde taktırtman lazım.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 gün önce;

style plus metalik gri sedan 53.750 tl.

Titanium plus metalik gri sedan 57.000 tl.

Titanium plus'ı tercih ettim.

Abi senin arabayla benimki arasında donanım farkı var mı? Yeni titanium(son değişiklikten önceki yani) daha ucuz ama daha boş demişlerdi, gerçi plus olunca aynı oluyor galiba eski tit + OP olunca. Sende ısıtmalı ön cam varmı mesela?

bende 53900e aldım 1000tl sedan koyunca 54900 oluyor 2000tl fark var koç indirimi 4000 filan fark ediyor demişlerdi bu durumda benimki biraz fazla galiba ama daha ucuza bulamadım izmirde :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi senin arabayla benimki arasında donanım farkı var mı? Yeni titanium(son değişiklikten önceki yani) daha ucuz ama daha boş demişlerdi, gerçi plus olunca aynı oluyor galiba eski tit + OP olunca. Sende ısıtmalı ön cam varmı mesela?

bende 53900e aldım 1000tl sedan koyunca 54900 oluyor 2000tl fark var koç indirimi 4000 filan fark ediyor demişlerdi bu durumda benimki biraz fazla galiba ama daha ucuza bulamadım izmirde :)

Titanium + Park Paket ve Titanium + Plus Paket

Tamamen aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var ısıtmalı ön cam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boşver Sonyyi,,,Yılbaşında Touch gelecek,2012 modellere takılabilecek sonradan.....3000 TL civarında fiyatı olacak....Sony istiyorum illa diyorsan Fiyatı KDV dahil 1.900.-TL. ama henüz gelmedi ayrı şekilde,2-3 ayı bulur....Sony sistem için ek olarak sony yazan ön kapağı,ekranı,subcenter denen orta göğüs hoparlörünü ve arka kapı üstü tweeterları alman ve işin ehli bir yerde taktırtman lazım.....

teşekkür ederim, kusura bakmayın aracımı yeni aldım ilave donanıma ve özelliklere tam hakim değilim... touch dediğimiz şeyde navigasyon ve geri görüş kamerası olacakmı? tam olarak nasıl bir şey touch?... saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim, kusura bakmayın aracımı yeni aldım ilave donanıma ve özelliklere tam hakim değilim... touch dediğimiz şeyde navigasyon ve geri görüş kamerası olacakmı? tam olarak nasıl bir şey touch?... saygılar

Touch nedir sorusunun cevabı forumda var..My Touch sisteminin 2 versiyonu var..Biri dokunmatik olmayan ama navigasyon içeren multimedya sistemi,diğeri ise dokunmatik ekranlı sistem....Forumda detaylı bilgi var,araştırman lazım....Ama eğer navigasyon istemiyorsan sony yeterli,navigasyon istiyorsan bu yılın sonunu beklemen lazım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsım adına söyleyeyim, beklemekten sıkıldım bir gün çıkıp x marka aracı aldım dersem şaşırmayın.....

Neyi bekliyorsun ki sen abicim,

Misal bu site olmasa veya başka yayın organları 1.0'ın satışda olduğunu bilecek miydin ? Atıyorum MFT veya SYNC bunlar ülkemize hiç gelmeyebilirde, gelmek zorunda da değil :D

Yani ne demek istiyorsun sen kardeşim dersen;

Gelen ve sunulan ne ise buna bakarak yönelmek mantıklı, araç sektörü böyle her ülkeye herşey verilmeyebiliyor bu çok doğal süreç..

Dışarılara bakmadan ülkedeki şart ve araçlara bakarak karar vermek gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.