Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Trend e demek istedin herhalde.style ile titanium arasında çok büyük farklılık yok iç mekanda Kolçak el freni ve sağ sol havalandırmalar kaplama göze çok batan şeyler değil(otomatik klima hariç).Aslında baban en mantıklısını söylemiş sana senede 20 bin km üstünde yol yapıyorsan ortalama.Daha az km yapıyorsan zaten dizele hiç bakma gerek yok.

İyide zaten dizel almışsın. :)

Desene iyi kandırmışsın babayı o dizel olsun boş olsun demiş sen hem dolusunu hem dizelini kapmışsın :)

Yok styledi kolcak ve deri direksiyon benim için önemliydi o yüzden indim direk. Puntoyla senede 10k civarı yapıyordum benzinli focuslada o civarda olur diye düşünüyordum ama dizel olunca kac olucak bilmiyorum :) enazindan İzmir Ankara yolculuklarının cogunu arabayla yaparım artık :)

Beni benzinliye iten evle okul arasinin 3 km olmasıydı, hem çok yakar hemde turbo acısından iyi olmaz diye. Ama ustam bisey olmaz kesin dizel al dedi, babamda bende çok kısa mesafe kullandım bisey olmadı (120000de) diyince dizel oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok styledi kolcak ve deri direksiyon benim için önemliydi o yüzden indim direk. Puntoyla senede 10k civarı yapıyordum benzinli focuslada o civarda olur diye düşünüyordum ama dizel olunca kac olucak bilmiyorum :) enazindan İzmir Ankara yolculuklarının cogunu arabayla yaparım artık :)

Beni benzinliye iten evle okul arasinin 3 km olmasıydı, hem çok yakar hemde turbo acısından iyi olmaz diye. Ama ustam bisey olmaz kesin dizel al dedi, babamda bende çok kısa mesafe kullandım bisey olmadı (120000de) diyince dizel oldu :)

Hayırlısı olsun focus un dizelinin tadı hiç bir arabada yoktur pişman olmazsın kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 Titanium+Smart gerçekten kulağa hoş geliyor :) Galiba paketsiz 52 civarında liste fiyatı olur, indirim artı paketle yine aynı fiyata alınabilir. Sırf Sony için beklemeye değer diye düşünüyorum. Yıl içinde Türkiyeye gelmeme gibi bir durum olur mu sizce? Bu ay neden çıkarmadılar pek anlam veremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup allahaşkına öznesi başta yüklemi sonda cümleler kullanalım,haftanın son günü poliklinik tepti beni:)

daha aracı alamadım,elde de araç yok,1 ay ugrastım bulacagım diye,sonra da zaten gelecek yeni focuslarda powershiftler için değişen birşey olmayacak dediler,eldekilerle sınırlı falan gibi değil yani,az önce Bora Bey de dövmekten beter etti bizi:)forumu da okudum o öyle deyince ama bir bilgi bulamadım powershiftlerdeki donanımlar hakkında...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup allahaşkına öznesi başta yüklemi sonda cümleler kullanalım,haftanın son günü poliklinik tepti beni:)

daha aracı alamadım,elde de araç yok,1 ay ugrastım bulacagım diye,sonra da zaten gelecek yeni focuslarda powershiftler için değişen birşey olmayacak dediler,eldekilerle sınırlı falan gibi değil yani,az önce Bora Bey de dövmekten beter etti bizi:)forumu da okudum o öyle deyince ama bir bilgi bulamadım powershiftlerdeki donanımlar hakkında...

Titanyum Powershiftlerde eskisi ile yenisi arasında hiçbir fark yok Engin Bey...Sırf sizin ısrarlı sorularınız nedeniyle açıp baktım eski ve yeni donanım seçeneklerine....Sadece tek fark var,siz alırken sony satın alamıyordunuz,siz aldıktan 5-10 gün sonra sony alabilme şansı doğdu Titanyumlarda....Bu kadar bir fark var,önemli mi ,bence önemli değil,sony müzik sistemini sonradan da taktırabilirsiniz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim de tek farkettiğim buydu Bora Bey sony konusunda,çok da önemli değil bence de Cem Bey'in dediklerine aynen katılıyorum hatta,bu aracı daha başka özelliklerinden dolayı seçiyorsunuz,

teyit ettirmiş oldum bir bilene en azından:) teşekkür ederim

satış temsilcisi öyle deyince pek güvenemedim,bir de ilk aracımı tırdan indirirken çarpıp ikincide de donanım konusunda talihsizlik yaşasaydım bünyem kaldırmayabilirdi:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim de tek farkettiğim buydu Bora Bey sony konusunda,çok da önemli değil bence de Cem Bey'in dediklerine aynen katılıyorum hatta,bu aracı daha başka özelliklerinden dolayı seçiyorsunuz,

teyit ettirmiş oldum bir bilene en azından:) teşekkür ederim

satış temsilcisi öyle deyince pek güvenemedim,bir de ilk aracımı tırdan indirirken çarpıp ikincide de donanım konusunda talihsizlik yaşasaydım bünyem kaldırmayabilirdi:)

Satış temsilcileri genelde bilinçsiz ve sadece araba satıp pirim alma derdine düşmüş tipler...Ben araba alırken satış temsilcisini konuşturmadım bile,arabayı ezberledim zaten,sadece bu araba en son kaça olur edim,söyledi,biraz pazarlık,aldım ve çıktım..Kızın hayatındaki en kolay satış oldu zaten....Merak etmeyin,kendi segmentinde Türkiyedeki Türkiye şartlarına en uygun arabayı aldınız...Kazasız belasız güzel günlerde mutluluklarla sürmenizi dileriz....Focus 3 ü sürerken sizin gözünüz sadece BMW ve Audilere kaarken,bunlar dışındakilrin gözleri ise hep sizin arabanızda olacak....Powershift teknolojisinin keyfini çıkartın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız Bora Bey,teşekkür ederim:)

collection hb 2011 otomatik var bende,manuelini 2 yıl kullandıktan sonra otomatiğine geçiş yaptım,sarfiyat haliyle fazla biliyorsunuz lpg olayına girdim pek içim ısınmadı,şimdi de powershift umarım beklentilerimi karşılar,öyle ümit ediyorum en azından...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haklısınız Bora Bey,teşekkür ederim:)

collection hb 2011 otomatik var bende,manuelini 2 yıl kullandıktan sonra otomatiğine geçiş yaptım,sarfiyat haliyle fazla biliyorsunuz lpg olayına girdim pek içim ısınmadı,şimdi de powershift umarım beklentilerimi karşılar,öyle ümit ediyorum en azından...

Powershift vites geçişlerinde emsalsiz bir yenilik..Vites geçişlerini anlamazssınız bile..Ayrıca vites kararsızlığı da yaşamaz araba...Ancak yakıt konusunda biraz üzülebilirsiniz...Keşke bu özellik dizel motorlarla sunulsaydı ama maalesef fordun nedense teknolojiyi eren kullanmak konusundaki isteksiz ve umarsız duruşu hala devam ediyor....Sanırım fazla garantici düşündüklerinden....Ancak onlar da haklı..Ford markasını kirletmek istemiyorlar...Daha önceki dizel otomatik maceralarında çok kötü çuvallamış ve yüksek zararlara uğramışlardı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.