Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu kadar para veripte style 1.0 almak mantıklı gelmiyor, sonradan titanium almadığıma pişman olmak istemiyorum , sanırım yine bekleyecez, puff :unsure:

Ahmet Beyciğim trend X alın siz de..En azından daha ucuzu yok ve donanımı da yeterli (abs esp 4HY power steer klima Cd çalar alaşım jant sis farı) . Daha ne olsun ..Boşver neyine yetmiyor al bunu titaniuma vereceğin yaklaşık 6 -7 bin TLyi de koy cebine eşinle avrupa tatili yap. Buradaki partonları zengin etmenin manası ne..

Titanium alacaksın bu sefer X paketiteki xenon far veya LED DRL aklını çelmeyecek mi tit X alacaksın bu sefer SONY aklını çelmeyecek mi tit X smart alacaksın bu sefer arka araç izlemem şerit takip zart zurt aklını çelmeyecek mi onu alacaksın araba hala eksik ..Nerde bunun sunroofu ...Onu da alacaksın olacak 70 bin. Ne gerek var yaaa..Kapitalistleri zengin etmeye ne gerek var zaten yeterince ediyoruz.

TrendX çok iyi bir donanım style müthiş ötesi..Benim için konu kapanmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet Beyciğim trend X alın siz de..En azından daha ucuzu yok ve donanımı da yeterli (abs esp 4HY power steer klima Cd çalar alaşım jant sis farı) . Daha ne olsun ..Boşver neyine yetmiyor al bunu titaniuma vereceğin yaklaşık 6 -7 bin TLyi de koy cebine eşinle avrupa tatili yap. Buradaki partonları zengin etmenin manası ne..

Titanium alacaksın bu sefer X paketiteki xenon far veya LED DRL aklını çelmeyecek mi tit X alacaksın bu sefer SONY aklını çelmeyecek mi tit X smart alacaksın bu sefer arka araç izlemem şerit takip zart zurt aklını çelmeyecek mi onu alacaksın araba hala eksik ..Nerde bunun sunroofu ...Onu da alacaksın olacak 70 bin. Ne gerek var yaaa..Kapitalistleri zengin etmeye ne gerek var zaten yeterince ediyoruz.

TrendX çok iyi bir donanım style müthiş ötesi..Benim için konu kapanmıştır.

Abi aklımda hep, titanium + smart paket vardı, bunlar yeter bana, o yüzden yoksa düz mantık bakarsak, 4 teker 1 direksiyon sonuçta :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabah tlfnda eşimle konuştuk ne fark vardı aralarında diyor;

- Titaniumun içi siyahtı koltuk döşeme falan sen öle beğeniyon ya,

+önemli değil bej olsada olur

-ısıtmalı ön cam yokmuş

+zaten sıcak memlekette yaşıyoz

-klima otomatik değil

+manuel olsun cnm elle ayarlarız biz

-kol dayama , tutacak vs yok

+zaten biz önde otururuz, kol dayamada eksik olsun

-yokuş kalkış desteği yok

+ o zaten 10snlik bişe değilmiydi, 10 sn için mi titanium alacaksın

-asdfasdffasfd :blink:

-ama sony ses sitemi yokmuş (son çare bunu uydurdum artık)

+ne nasıl yok o zaman kesin titanium olsun, sony çok güzel gösteri yor iç konsolu

- :D

Su deri direksiyon olayı bı tek benim içinmi önemli acaba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deri direksiyonu atlıyorlar evet...Zamanla plastik direksiyon soyulup iğrenç bir görüntü oluşunca anlarlar değerini...eheheheheüüü....Bu arada Hakkaten de Focus donanımsız çekilmez yav..Benim eleman bana imrenip Trend Şeker Kırmızı almış getirdi,Şeker kırmızı bile kurtarmıyor bu donanımsız haliyle Focusu..Alacaksanız mümkün olduğunca donanımlısını alın,şeker kırmızı olmasa da donanımı bol olsun,şeker kırmızıyı da benim gibi hastaları alsın sadece....Eheheheheüüü.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmayan araba nasil satacak Yakup,kaldi ki mevcu donanimlarin bile ne zaman teslim edilecegi belirsiz!!(1.0 eb icin konusuyorum,yanlis anlasilmasin..)

Ben genel birsey söyledim başlık itibarıyla.. 1.0 da satar..

Ahmet abi ben kesin birsey bilmiyorum, sadece tahmin ettim.. Gelse bile eylul'den evvel zor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anda yeni donanım siparişleri alınıyor,ancak otosan tarafından sadece belli donanımlı araçlardan belli adetlerde getiriliyor. Yani örnek vermek gerekirse Şeker Kırmızı Titanyum X donanımlı atıyorum 40 adet,Aytozu Gri Titanyum Smart Paket donanımlı ama x paketsiz 100 adet, Titanyum donanımlı ama sadece sonyli 200 adet gibi otosanın seçtiği donanımlı araçlar geliyor...Eğer otosanın zevkiyle sizin zevkiniz uyuşuyorsa o aracı şu an almanız mümkün,ama elinizi çabuk tutmalısınız,yoksa istediğiniz gibi bir aracı bulamazssınız ve özel siparişe dahil edilip 1-2 aylık beklemelere maruz kalabilirsiniz.....Kendimden örnek veriim,şeker kırmızı x paket-smart paket-tekno paket-sunrooflu bir araç için bayiye giderseniz böyle bir aracı ancak 3 ay sonra getirtebiliriz,almanyadan böyle bir araç üretimi istememiz lazım derler size,ayrıca fabrika üretime şu an ara verdiği için bu siparişi bulmanız imkansız çünkü üretilmemiş böyle bir araç Türkiye için....Hatta bazı bayiler böyle bir sipariş veremeyiz bile diyebilir,çünkü bazı bayiler özel sipariş vermekten kaçınıyor nedense....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deri direksiyonu atlıyorlar evet...Zamanla plastik direksiyon soyulup iğrenç bir görüntü oluşunca anlarlar değerini...eheheheheüüü....Bu arada Hakkaten de Focus donanımsız çekilmez yav..Benim eleman bana imrenip Trend Şeker Kırmızı almış getirdi,Şeker kırmızı bile kurtarmıyor bu donanımsız haliyle Focusu..Alacaksanız mümkün olduğunca donanımlısını alın,şeker kırmızı olmasa da donanımı bol olsun,şeker kırmızıyı da benim gibi hastaları alsın sadece....Eheheheheüüü.....

Ben basta benzinli otomatik titaniuma karar vermistim. Dizel düşünmeye başlayınca babam boş olsun dizel olsun filan demeye başladı Satis temsilcisi git bı bak bakalım dedi. Binmemle inmem bir oldu style a :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben basta benzinli otomatik titaniuma karar vermistim. Dizel düşünmeye başlayınca babam boş olsun dizel olsun filan demeye başladı Satis temsilcisi git bı bak bakalım dedi. Binmemle inmem bir oldu style a :)

Trend e demek istedin herhalde.style ile titanium arasında çok büyük farklılık yok iç mekanda Kolçak el freni ve sağ sol havalandırmalar kaplama göze çok batan şeyler değil(otomatik klima hariç).Aslında baban en mantıklısını söylemiş sana senede 20 bin km üstünde yol yapıyorsan ortalama.Daha az km yapıyorsan zaten dizele hiç bakma gerek yok.

İyide zaten dizel almışsın. :)

Desene iyi kandırmışsın babayı o dizel olsun boş olsun demiş sen hem dolusunu hem dizelini kapmışsın :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.