Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA Style 4" Mfd Ve Sync 1 Modifiyesi

Semih O.

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Buluşmada görmüştük gayet güzel oldu eline sağlık. 

1000 TL ye malolsa ben de yaptırırdım :) Ama benim senin gibi maharetim yok.Üste bir de işçilik eklenecek :( 

Cenk abi, dediğim gibi bu kadar tefferruata girmene gerek yok. Bağlantısını da yaparız o da sorun değil. İstediğin zaman da söküp eski haline getiririz. Ben her türlü yardıma hazırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende ne zamandır bluetooth bir ekran mı alsam bu özelliği mi yapsam diye düşünüyordum araştırıyordum ki konuya denk geldim. Emeğinize sağlık.

--14 dakika sonra eklendi--

Bide aracın paketi fark etmiyor demi beniki trend x de?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende ne zamandır bluetooth bir ekran mı alsam bu özelliği mi yapsam diye düşünüyordum araştırıyordum ki konuya denk geldim. Emeğinize sağlık.

--14 dakika sonra eklendi--

Bide aracın paketi fark etmiyor demi beniki trend x de?

Teşekkürler.

Aracınız kaç model? Hangi kasa?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Oğuzham Demir yazdı:

Parçalar farklı olacak derken? Nasıl öğrenebiliriz o farkları?

Benim aracım makyajlı kasa, sizinki mk3. Temel parça kodları aynıdır, bu söylediklerim Sync 1 için geçerli, modele göre bazı kısımları değişiklik gösterir.

Örneğin 4" mfd ekran,

makyajlı kasada F1ET - 18B955 - G*

mk3'te BM5T - 18B955 - C* / CM5T / DM5T / EM5T olanlar uygun olur sanırım. Yani ekranı 18B955 olarak arayabilirsiniz.

Temel parça kodu genelde ortadaki 6 karakter. Diğerleri modeli ve parça versiyon ve özelliklerini gösteriyor.

C-Max'in uygun parçaları da çalışacaktır. Zaten bir kısmında parça kodları birebir aynı. Ancak bu örnek teyp (audio control module) için geçerli olmaz mesela. Biraz araştırmanız lazım özetle. Forumda başka konularda bazı detaylar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih O. yazdı:

Benim aracım makyajlı kasa, sizinki mk3. Temel parça kodları aynıdır, bu söylediklerim Sync 1 için geçerli, modele göre bazı kısımları değişiklik gösterir.

Örneğin 4" mfd ekran,

makyajlı kasada F1ET - 18B955 - G*

mk3'te BM5T - 18B955 - C* / CM5T / DM5T / EM5T olanlar uygun olur sanırım. Yani ekranı 18B955 olarak arayabilirsiniz.

Temel parça kodu genelde ortadaki 6 karakter. Diğerleri modeli ve parça versiyon ve özelliklerini gösteriyor.

C-Max'in uygun parçaları da çalışacaktır. Zaten bir kısmında parça kodları birebir aynı. Ancak bu örnek teyp (audio control module) için geçerli olmaz mesela. Biraz araştırmanız lazım özetle. Forumda başka konularda bazı detaylar var.

Teşekkür ediyorum. O zaman az daha araştırıp ona göre tamamlayacağız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.