Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

herkese iyi günler. Arkadaşlar bana yardım edin lütfen , öncelikle bütçemi ve istediğimi yazıyorum değerli tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca bu ay içinde ilk arabamı almak istiyorum.

öncelikle 25000 peşin imkanım var geri kalanı kredi olacak,

eski style plus istiyordum şimdi malum içeriği değişti o yüzden 2. ele de bakıyorum ama krediyi dışardan alırsam 2.el araba, sıfır style fiyatına gelecek hemen hemen

Netten 2. el style plus buldum 48000 olur diyo ,bugün bayiden sıfır style fiyatı aldım 58.000 diyo ama kredi oranı bankalara göre baya düşük .

Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Sıfır Style 58.000 mi :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karoser, renk, motor ?

58 lira çok pahalı

sedan siyah 1.6 dizel style az önce bayi deydim yeni paket tabi 58.500 dedii 25500 peşin 33000 kredi ile çok mu yüksek bu fiyat ayrıca çok olmadı araştırmaya başlayalı yardımlarınızı bekliyorum

Ayrıca malatyadan aldım bu fiyatı memleketteyim de

Özdemir Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sedan siyah 1.6 dizel style az önce bayi deydim yeni paket tabi 58.500 dedii 25500 peşin 33000 kredi ile çok mu yüksek bu fiyat ayrıca çok olmadı araştırmaya başlayalı yardımlarınızı bekliyorum

Kredi faizi felan dahil ise ok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 1 ay önce dizel style plus için kredi destekli 55,500 fiyat almıştım. Üç gün öncede yeni style icin 57.000 fiyat verdiler. Yani hem donanım düştü aktif sehir ici ve ısıtmalı ön cam çıktı hem fiyat arttı. Şimdi kafamda 1.0 Ecoboost Titanium+smart paket var. Şu an ki fiyatlarla 51-52 fiyat olur gibi geliyor, Eylül Ekim'de ise 50 binlere alınabileceğini düşünüyorum.

Adminim sunroof icin herhangi bir paket alma mecburiyeti var mı, sade Titanium üzerine alınabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerdeyse 62 bin lira çok fazla 1 ay önce daha donanımlısı peşin 52 bin lira idi.

evet haklısınız daha az donanımlı daha yüksek fiyat oluyo 2.el 48000 tl ye var style plus o da yine kredi faizi ile 53.000 i bulacak iyi ihtimalle bu kadar para verince insen sıfır olsun istiyo ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki arkadaşlar bu paket değişiminden önce style plus dizelin fiyatı ne kadardı.

ikinci sorum 53000 e mal olacak bir 2.el style plus önerir misiniz.

10 gün önce;

style plus metalik gri sedan 53.750 tl.

Titanium plus metalik gri sedan 57.000 tl.

Titanium plus'ı tercih ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 gün önce;

style plus metalik gri sedan 53.750 tl.

Titanium plus metalik gri sedan 57.000 tl.

Titanium plus'ı tercih ettim.

Valla çok iyiymiş ya faiz oranı da daha düşüktür eminim tüh ki ne tüh on gün önce tatildeydim kaçırmışım ya :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.