Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

websitesinde e-broşür hala eski ama donanım sayfası güncellenmiş. Onda da bazı enayilikler var..Mesela trend X te hem 16 kapak jant , hem 16 alaşım jant işaretli..Style da aktif şehiriçi güvenlik pakete dahil denmiş ama style üstüne alınabilen paket yok denmişti. ... Acaba smart paket alınabiliyor mu demek istemişler. Bir de style da bluetooth olmadığı kesinleşmiş.

trendX ile style arası farklar

- Kararan ayna

- far sensörü-follow me home

- yağmur sensörü

- perde HYları

- park sensörleri ve otomatik park sistemi

- katlanır ayna

3000 TL etmez bunlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava yastığı ve oto park birde yağmur sensörü para ediyor ki bunu da 2 bin dese komik olur

Aktif şehiriçinide yazalım hemen onu da silsinler oradan, 2 tane hatayı düzelttirdim yine..edit: Yolladım.

Buarada harbiden şirket içindeki iki üç eleman yapıyormuş bunları...Bir şirkete vermemişler..Neyse bizim sitedeki yazdıklarımız doğru şuan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava yastığı ve oto park birde yağmur sensörü para ediyor ki bunu da 2 bin dese komik olur

Trend X i gözüme kestirdim (1 litre, opak, HB). style a o farkı vermeye gerek yok benim gözümde..

Eski indirimleri yapsalar almayı düşünürdüm. ama liste fiyatından sadece 900 TL iniyorlar. Adama 3-5 ay önce listesi 52000 olan focusu bana pazarlıksız 48.5a teklif ettin alıcı olsam 47.5-48e verecektin diyorum . Bunda hiç bir indirim yok diyor

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend X i gözüme kestirdim (1 litre, opak, HB). style a o farkı vermeye gerek yok benim gözümde..

Eski indirimleri yapsalar almayı düşünürdüm. ama liste fiyatından sadece 900 TL iniyorlar. Adama 3-5 ay önce listesi 52000 olan focusu bana pazarlıksız 48.5a teklif ettin alıcı olsam 47.5-48e verecektin diyorum . Bunda hiç bir indirim yok diyor

desenize ben 1 ay önce almakla iyi yaptım, iyikide almışım aracımdan çok memnunum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk başta selamlar ilk mesajımı atıyorum:)

6. sayfaya kadar okudum:) bir iki gündür baya bir sayfalarda gezdim en sonunda dayanamadım yazayım dedim:=)

İlk başta bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum:)

yaklaşık 1 haftafır ankaradaki bütün ford bayilerini gezdim ama kafam o kadar karıştı ki artık sıkıldım arabanın gelmesini bekliyorum:)

titanium alalım dedim sedan olsun benzinli olsun dedim 49tl lik bir fiyat çıkarttılar tamam dedim el sıkıştım özelliklerinde

kendi kendine park etme sony teyp falan var dedi:)

çok şaşırdım bu iki özelliği duyunca çünkü istediğim özelliklerdendi ha kendi kendine parkı kaç kere kulanacam o ayrı..:) belki video çekip sizle paylaşırım

nese hatuna dedim bak bir yanlışlık olmasın yok efendim falan filan bunlar yeni gelen araçlar bunlarda özellik bol dedi ok kib by dedim çıktım:)

şimdi benim okuduğum kadarıyla bunlar ekstra bir donanım ve maliyet:)

bu arkadaş bana yanlış fiyat bilgisi verdi anladığım kadarıyla (buna ancak p.tesi araba geldiğinde emin olabileceğiz..)

sizce titan. sedan benzinli nasıl bir araçtır sizce almalımıyım yoksa hb trend plus dizel mi alayım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.