Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sitede fiyat listesinden konfigüratöre geçiş aktiflenmiş .

ancak bir enayilik var.

sedan tit tdci de X paket seçersen smart paket+tekno paket alamıyorsun. X pakete sadece smart veriyor

Enayilikler işte :D:zha: düzeltirler tabi biri şikayet edecek yada fark edecekler..

Buarada ecoboost'u da seçince aynı şey mevcut..ule acaba hepsi aynı anda alınmıyor mu diyecem ama hiç bir bayi bunu demedi..site hatalıdır heralde :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enayilikler işte :D:zha: düzeltirler tabi biri şikayet edecek yada fark edecekler..

Buarada ecoboost'u da seçince aynı şey mevcut..ule acaba hepsi aynı anda alınmıyor mu diyecem ama hiç bir bayi bunu demedi..site hatalıdır heralde :D

Daha onlar da hakim değiller yeni paketlere, çözmeye çalışıyorlar, bir de gelenle duyurulan örtüşmeyince hepten kafaları karışıyor.

Bir donanım revizyonu süreci sizce daha karmaşık ve belirsiz hale getirilebilir mi?

Otosan'ı (ve muhtemelen Ford Ana'yı) seviyorum!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar piyasada şu an smart paketli titanium dışında hiçbir opsiyon yok....yani x paket , tekno paket ya da sunroff tan herhangi birini ya da kombinasyonlarını istesem en az 1 ya da 1,5 ay beklemek zorundayım..

Ben bu araba için(titanium smart paket) 59,500 tl fiyat aldım....sizce nasıl ...Özellikle x paket ve sunroff istiyordum...zira tekno paket ülkemizde çok kullanılası durmuyor....Sizce arabayı alayım mı , yoksa 7 bin lira civarı fazla verip x paket + sunroff 1-1,5 ay bekleyim mi?

bu arada bir sorum daha olacak aranızda benim gibi 1,90 boyunda olan ve focus 3 sedan alan var mı ?........soldaki konsol çıkıntısı sanki rahatsızlık hissi verecekmiş gibi bir hava uyandırdı bende......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

renk beyaz ..sedan focustan bahsediyorum....

donanım elbette kişiye kalmış ama.....sizce değer mi x paket + sunroff için 7 bin tl vermeye ve 1,5 ay beklemeye....

xenon fara yanıyorum en çok....bir de sunroffa ...çok kararsızıım yaww

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey sizce nasıl bir fiyat bu araba için ideal olur.....bana çok büyük bir inidirim yaptığımı belirtmişti bu fiyat için satış elemanı......hakkı 58,500 mü olmalıdır diyorsunuz yani ?( en az bin tl derken daha da fazla indirimli alınabilir mi ? )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar piyasada şu an smart paketli titanium dışında hiçbir opsiyon yok....yani x paket , tekno paket ya da sunroff tan herhangi birini ya da kombinasyonlarını istesem en az 1 ya da 1,5 ay beklemek zorundayım..

Ben bu araba için(titanium smart paket) 59,500 tl fiyat aldım....sizce nasıl ...Özellikle x paket ve sunroff istiyordum...zira tekno paket ülkemizde çok kullanılası durmuyor....Sizce arabayı alayım mı , yoksa 7 bin lira civarı fazla verip x paket + sunroff 1-1,5 ay bekleyim mi?

bu arada bir sorum daha olacak aranızda benim gibi 1,90 boyunda olan ve focus 3 sedan alan var mı ?........soldaki konsol çıkıntısı sanki rahatsızlık hissi verecekmiş gibi bir hava uyandırdı bende......

Fiyat olarak sanki bin, bin beşyüz daha aşağı olur mu araştırilabilir. Diğer opsiyonlar bana gere çok şart değil. Sony li titanyum ideal geliyor bana. Daha fazlasında araba sınıfının ötesinde teknoloji ve de fiyata çıkıyor. Boy konusunda oturup ayarlayın ve rahatlığına bakın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey sizce nasıl bir fiyat bu araba için ideal olur.....bana çok büyük bir inidirim yaptığımı belirtmişti bu fiyat için satış elemanı......hakkı 58,500 mü olmalıdır diyorsunuz yani ?( en az bin tl derken daha da fazla indirimli alınabilir mi ? )

Bakınız:

59.000'a versinler size de.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.