Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İşte budur gördünmü yako babalık böyle bişey işte :) Evladın için bişeylerden fedakarlık ediyorsan işte ozaman baba olursun diyorum ve beğenileri bekliyorum :)

şu yako'dan da bıktım yaw, her dakka herkes aynı şeyi söylüyor..tamam acil durumda hızlı yazarken olurda herdakka insan görünce daralıyor..

ismim yakup çok da uzun değil hani.. çağatay için çago derlerdi anlardım ama zaten 5 harfli 4'e gerek yok..

tüm okuyanlara duyurulur..

ricadır, öneridir, istektir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat abi sen uçmuşsun..Beni hiç anlamamışsın, bu saatten sonra uzunca şeyler yazıpda yorulmak istemiyorum..sende haklsıın..

boşver..ama bilki bu dediklerinle alaksı yok yazdıklarımın.

hadi iyi iftarlar

Ya sen öyle dedin demedim zaten yako ne kızıyon.Sen titanium alsaydın dedin arada çok az fark var dedin bende sana o kadardan fazla fark olduğunu ve zamanında niçin titanium alamadığımı söyledim.Oruç var heralde biraz asabiyiz allah kabul etsin :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya sen öyle dedin demedim zaten yako ne kızıyon.Sen titanium alsaydın dedin arada çok az fark var dedin bende sana o kadardan fazla fark olduğunu ve zamanında niçin titanium alamadığımı söyledim.Oruç var heralde biraz asabiyiz allah kabul etsin :)

Yahu eksik anlamışsın işte, senin muhabbetini önceden yapmıştık zaten eski muhabbet de de az çok ikna etmiştim dedim ve bu duruma geçtim..

şimdi sen olsan diye sordum

yani aldığın araba ile şunu / bunu kıyasla demedim ki.. neyse boşver sormadım say canım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu yako'dan da bıktım yaw, her dakka herkes aynı şeyi söylüyor..tamam acil durumda hızlı yazarken olurda herdakka insan görünce daralıyor..

ismim yakup çok da uzun değil hani.. çağatay için çago derlerdi anlardım ama zaten 5 harfli 4'e gerek yok..

tüm okuyanlara duyurulur..

ricadır, öneridir, istektir..

Sen desene ben buna kızdım yako yani yakup.Sen nasıl istersen öyle deriz ya ceo yakup :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani aldığın araba ile şunu / bunu kıyasla demedim ki.. neyse boşver sormadım say canım..

Ben sana aradaki farkı söyliyim style a plus eklenince ve mecburi olunca fiyatı yükseldi ama titaniumda yine plus opsiyon kalınca otomatikman style ile plus sız titanium un fiyat aralığı daralıp 3.500 e kadar düştü.Yakup kardeşim.

Ben aracımı zaten plus siz aldığım için o fiyat farkı bana yansımadı işin özeti budur

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sana aradaki farkı söyliyim style a plus eklenince ve mecburi olunca fiyatı yükseldi ama titaniumda yine plus opsiyon kalınca otomatikman style ile plus sız titanium un fiyat aralığı daralıp 3.500 e kadar düştü.Yakup kardeşim

Sayın ferhat bey abi, eski iletileri açtırma bana :D benim hafızama güvenebilirsin seni temin ederim bu konuda

Style-Plus

Titanum-Plus kıyaslamıştık

ondada 3.750 felandı..aaa ne güzel çok değilmiş diyen sendin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın ferhat bey abi, eski iletileri açtırma bana :D benim hafızama güvenebilirsin seni temin ederim bu konuda

Style-Plus

Titanum-Plus kıyaslamıştık

ondada 3.750 felandı..aaa ne güzel çok değilmiş diyen sendin :)

Yakup bu konuyu kapatalım valla başım ağrıdı boşver kazanan ford derdi bize düştü boşverrrr.

Şimdi hatırladım style plus ın plus ı ile titanium plus ın plus ı arasında bir miktar fiyat farkı vardı hatırlıyorsan ben o zaman bi hesap yapmıştım 700 tl gibi bir fark çıkıyordu yani 3.750 nin üstüne bide 700 gibi bir rakam daha koymak gerekiyordu

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu durumda 50 binlere çıkıp Style ya da Trend x almak pek mantıklı görünmüyor, önceden Style PP alınabilir iken şimdi en mantıklı donanım Titanium Smart görünüyor.

Bu arada bluetooth tit+smartta mevcut mu?

mahmut s tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu durumda 50 binlere çıkıp Style ya da Trend x almak pek mantıklı görünmüyor, önceden Style PP alınabilir iken şimdi en mantıklı donanım Titanium Smart görünüyor.

Bu arada bluetooth tit+smartta mevcut mu?

evet.

İlk mesajda ayrıntılı bilgiler mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet.

İlk mesajda ayrıntılı bilgiler mevcut.

Yakup çok özel olmazsa bişey sorucam ne zaman gelsem hep online sın tek moderatör senmisin?Ne bileyim öyle sırf pc başında vakit geçiren tiplerden değilsin gibi geliyor bana cep telefonundan takip ediyorsun dicem o da bir yere kadar.Sen kendine vakit ayırmıyormusun hiç.Yanlış anlama hakikaten merak ettiğimden soruyom
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup çok özel olmazsa bişey sorucam ne zaman gelsem hep online sın tek moderatör senmisin?Ne bileyim öyle sırf pc başında vakit geçiren tiplerden değilsin gibi geliyor bana cep telefonundan takip ediyorsun dicem o da bir yere kadar.Sen kendine vakit ayırmıyormusun hiç.Yanlış anlama hakikaten merak ettiğimden soruyom

Sende iphone yoktu değil mi ?

haklısın :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende iphone yoktu değil mi ?

İphone 5 ile ilgili bildiğin bişeyler varmı mesela bana sor galaxy note 2 nin donanımını komple sayayım.

Eylül gibi galaxy note 2 piyasaya düşecek ben iphone 5 ide bekliyip kıyas yapıp birini almayı düşünüyom varsa bildiğin bişeyler paylaş öğrenelim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.