Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

eski halindeyse ve donanımlar değiştiyse bu eksiklik olarak düşünülür! değişen değilde eksiklik soruldu yeni donanımda eski gösterge eksikliktir olarak düşündüm ben!

Yeni gösterge dediğiniz şey sadece Titanium ve üstüne Smart alınca oluyor demiştik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kararabilen iç dikiz aynasıda varmıydı

Ona dikkat etmedim valla ama yağmur sensörü var ise oda vardır gibime geliyor.

Öyle yada böyle yeni style lar böyle gelicek benim çok beğendiğim direksiyonun şekli bile bozulmuş sağdaki tuşlar çıkınca bari en azından teyb e ses açıp kapama kalaydı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona dikkat etmedim valla ama yağmur sensörü var ise oda vardır gibime geliyor.

Öyle yada böyle yeni style lar böyle gelicek benim çok beğendiğim direksiyonun şekli bile bozulmuş sağdaki tuşlar çıkınca bari en azından teyb e ses açıp kapama kalaydı :)

Aynen, böyle gelecek.. :yeah: Titanium alacaksın diye boşuna mı diyoruz :zha:

Not:Buna göre eski style alanlar iyi iş yapmış oldu tabi..birde plus varsa :yemek: .. :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen, böyle gelecek.. :yeah: Titanium alacaksın diye boşuna mı diyoruz :zha:

Ben yırttım benim bana göre çokta fazla eksiğim yok titaniumdan şimdi style alıcaklar düşünsün :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arada 3.500 TL var şuan..şimdi verirsin heralde :D önceden bile ikna etmiştim sanki :P

hakikaten 3.500 tl fark var ise düşünebilirdim ama o kadar az değildir şu an fark en az 5000 koyarlar üstüne şu an.

Liste fiyatında 4300 tl gibi bir fark var şu an.Hadi liste fiyatında indirim yapar onu anladımda titanium da nasıl yapar anlıyamadım açıkçası :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hakikaten 3.500 tl fark var ise düşünebilirdim ama o kadar az değildir şu an fark en az 5000 koyarlar üstüne şu an.

Liste fiyatında 4300 tl gibi bir fark var şu an.Hadi liste fiyatında indirim yapar onu anladımda titanium da nasıl yapar anlıyamadım açıkçası :)

Ben yukarda ne yazdım abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yukarda ne yazdım abi :)

Onu anladımda yako şu an liste fiyatında arada 4300 tl lik bir fark var diyorum

Bana style da indirim yapsa 4000 tl aynı indirmi titanium dada yapar diyorum anladınmı demek istediğimi.İndirimi liste fiyatından yaptığına göre nasıl olucakta titaniumda 3500 tlye düşecek indirim arada 4300 tl lik bir fark var kapiş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu anladımda yako şu an liste fiyatında arada 4300 tl lik bir fark var diyorum

Bana style da indirim yapsa 4000 tl aynı indirmi titanium dada yapar diyorum anladınmı demek istediğimi.İndirimi liste fiyatından yaptığına göre nasıl olucakta titaniumda 3500 tlye düşecek indirim arada 4300 tl lik bir fark var kapiş

Neyi kapiş ? Zaten şuan dedim ya ben..

Titanium ile Style arasında 3.500 var..

benzinli

46.870 TL

50.370 TL

dizel

56.500 TL

60.080 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yukarda ne yazdım abi

Zaten neyi konuşuyoz onuda anlamadım ben aldım ya arabayı geri verip titanium mu alcem yako :)

Ben arabamı alırken en fazla 2 sene kredi ödiyebileceğimi hesaplıyarak aldım çünki 2 sene sonra benim oğlan ilkokula başlıycak.o okurken krediye vericeğim parayla özel okula yollamayı düşünüyorum nasipse oğlumu

Bu durumda ben 10 bin değil 14 bin kredi çekicek titanium alıcak ve 2 sene değil 3 sene kredi ödiycektim yada yine 2 seneye bölüp şu anki hayat standartımı düşürüp rahatımdan olucaktım.Bi otomatik klima bi hildholder vede anahtarla çalıştırma için ne gerek var rahatımı bozmaya değilmi :)

Ha elimde yüklü bir nakitim olurdu o zaman alırdım titanium hatta titanium x paket ve smart paketli alırdım ki x peketteki ve smart paketteki donanım oldukça iyi :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oho yine nereye getirdin,pişman ettin beni.Kendini anlatma her dakka yaw,harbiden biz bunamadık daha unutmuyoruz ki

neyse.

iyi yolculuklar

Bişeyi daha atlıyorsun ben aracımı alırken o zamanki liste fiyatı 54.900 idi yani şimdiki gibi 56.500 değildi.

Bu durumda benim aldığım fiyat ile şimdiki titanium un arasında 3.500 değil 5.100 tl gibi bir fark çıkıyor :)

Ben style aracımı şimdi almış olsaydım sen haklıydın ama ben daha önce aldığım için 3.500 tl lik bir farktan daha fazlasından bahsetmeliyiz :)

Çok mu kafanı karıştırdım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bişeyi daha atlıyorsun ben aracımı alırken o zamanki liste fiyatı 54.900 idi yani şimdiki gibi 56.500 değildi.

Bu durumda benim aldığım fiyat ile şimdiki titanium un arasında 3.500 değil 5.100 tl gibi bir fark çıkıyor :)

Ben style aracımı şimdi almış olsaydım sen haklıydın ama ben daha önce aldığım için 3.500 tl lik bir farktan daha fazlasından bahsetmeliyiz :)

Çok mu kafanı karıştırdım :)

Ferhat abi sen uçmuşsun..Beni hiç anlamamışsın, bu saatten sonra uzunca şeyler yazıpda yorulmak istemiyorum..sende haklsıın..

boşver..ama bilki bu dediklerinle alaksı yok yazdıklarımın.

hadi iyi iftarlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.