Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Nedense Trend kalktı diye algılamışım duruyormuş. Trend x oyuncağa para vermeden alıp kullanmak isteyen için iyi bir donanım olmuş.(fiyat farklarına bakmadan söylüyorum)

Bir de bu ekranlar ve Sony ön kapak bence daha güzel gösteriyor aracı.

Aksesuarlara 17-18 jant koymamaları enteresan geldi.

Trend zaten şirketler için gibi bir şey. Senin aklında 1.0Tnin trendXten başlaması dolayısıyla öyle kalmıştır. Ford 125lik 1.0T yi o düşük donanımda üretmediği için otosan getiremiyor.

Trend X ; trend üzerine liste fiyatında 1000 TL farkla alaşım jant, sis farı, karartılmış cam ve cruise control veriyor. Aktüelde fiyatı 850-900a kadar inebilir. Bence tüm FORD dünyası içinde fiyatına göre en iyi paket bu..Trendin X paketi

Body kit de arka tampon eteği mi ne demişler buna diffüzör de dahil mi? Sadece diffüzöre ve geniş spoylere para verilebilir. Diğerleri gereksiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jant işi gerçekten ilgin. Halbuki C max teki 17 inç ve lansmandaki 18 inç jantları opsiyon olarak sunsalar ne güzel olacak.

Alacaksan eğer siparişi geç , nasıl getiriyorlar bak :D katalog şart degil.

İstediğin Ford jantını alırsın

Para konuşur sadece

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alacaksan eğer siparişi geç , nasıl getiriyorlar bak katalog şart degil. İstediğin Ford jantını alırsın Para konuşur sadece

İyi de mesele bu değil ki, mesele onun katalogta bulunması, insanlara alırken seçenek sunulması değil mi Yakup. Mesela 16 jant almayıp üste 1,000 TL ekleyip 17 jant almayı düşünüyorum (Renault da 16 ve 17 jant fiyat farkına göre yazdım), ama o C max in jantlarını şimdi ayrı ayrı satın almaya kalksam tanesine nereden baksan 750-1000 arası fiyat çekerler. E sende diyorsun ki para konuşur, istediğin jantı alırsın. Yok arkadaş. Her zaman para konuşmasın, biraz da hizmet konuşsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de mesele bu değil ki, mesele onun katalogta bulunması, insanlara alırken seçenek sunulması değil mi Yakup. Mesela 16 jant almayıp üste 1,000 TL ekleyip 17 jant almayı düşünüyorum (Renault da 16 ve 17 jant fiyat farkına göre yazdım), ama o C max in jantlarını şimdi ayrı ayrı satın almaya kalksam tanesine nereden baksan 750-1000 arası fiyat çekerler. E sende diyorsun ki para konuşur, istediğin jantı alırsın. Yok arkadaş. Her zaman para konuşmasın, biraz da hizmet konuşsun.

Gerçekten almak isteyenler daha ilk günden değişiyor ümit, sanmaki opsiyon olarak katalog'da yazınca ucuz olacak..Bir fark yok.

Fabrikasyon gelmesi ayrı opsiyon veya sipariş ayrı.

Moneytalks everywhere, bunu engelle hadi :D impossibleee

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten almak isteyenler daha ilk günden değişiyor ümit, sanmaki opsiyon olarak katalog'da yazınca ucuz olacak..Bir fark yok.

İlk günden değiştiğini nereden bilelim, benim gördüğüm bir tek Bolulu bir arkadaş vardı, Ecoboost. Ben çok beğenmiştim. 17 C max jantlı, diyorsun ki ilkten değiştiriyorlar. Nereden bilelim. Hani ben değiştirmezdim belki de, değiştirmek isteyenler illa ki olur. Katologta görüp beğenmedikten sonra neye yarar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.07.2012 - 14:17 tarihinde, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

İlk günden değiştiğini nereden bilelim, benim gördüğüm bir tek Bolulu bir arkadaş vardı, Ecoboost. Ben çok beğenmiştim. 17 C max jantlı, diyorsun ki ilkten değiştiriyorlar. Nereden bilelim. Hani ben değiştirmezdim belki de, değiştirmek isteyenler illa ki olur. Katologta görüp beğenmedikten sonra neye yarar.

Buyur canım seç, katalog bu

ScreenShot2012-07-24at22946PM.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fordun sayfasında yeni donanım paketlerinin (tekno, smart) fiyatlarını kaldırmışlar galiba! önceden paketin detayları yazılırken fiyatıda veriyorlardı..... yada ben göremiyorum :blush:

Hala yazıyor, bizim sitede de yazıyor ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fordun sayfasında yeni donanım paketlerinin (tekno, smart) fiyatlarını kaldırmışlar galiba! önceden paketin detayları yazılırken fiyatıda veriyorlardı..... yada ben göremiyorum :blush:

Sitede focusu açtıktan sonra Donanım tablosu sekmesine tıklayın.

Üstte trend trendX ve style arabalar açılacak. Style arabanın sağındaki oka tıklayın bir sağa kaysın titanium görünür olsun.Şimdi ağşağılara inin paketlerin fiyat ve içeriklerini görürsünüz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün bayide titanium focus 3 vardı el freni yeni tipti ama ekran yine küçüktü

Normal.Takibi iyi yapamamışsın

1 sayfa önce ne yazıyor bak

http://www.focusclubtr.com/topic/2813-focusun-yeni-donanim-listesi-temmuz-2012-degisiklikleri/page__st__228#entry102192

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.