Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Neyi bekliyorsun ki sen abicim,

Misal bu site olmasa veya başka yayın organları 1.0'ın satışda olduğunu bilecek miydin ? Atıyorum MFT veya SYNC bunlar ülkemize hiç gelmeyebilirde, gelmek zorunda da değil :D

Yani ne demek istiyorsun sen kardeşim dersen;

Gelen ve sunulan ne ise buna bakarak yönelmek mantıklı, araç sektörü böyle her ülkeye herşey verilmeyebiliyor bu çok doğal süreç..

Dışarılara bakmadan ülkedeki şart ve araçlara bakarak karar vermek gerekmektedir.

Ülkedeki şartlarda, ford için konuşuyorum, yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum fiyatlar ve sunulan donanım oranına baktığımda çok dalgalanma yaşanıyor. akıl oyunları yapmaya çalışıyor pazarlama depertmanı.. Bu da güven sarsıyor bende. beklemem bundandır.... ;) yoksa bende hemen isterim almayı ama karşılıklı güven esastır. Demem o ki zirve var dağın eteği var :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ülkedeki şartlarda, ford için konuşuyorum, yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum fiyatlar ve sunulan donanım oranına baktığımda çok dalgalanma yaşanıyor. akıl oyunları yapmaya çalışıyor pazarlama depertmanı.. Bu da güven sarsıyor bende. beklemem bundandır.... ;) yoksa bende hemen isterim almayı ama karşılıklı güven esastır. Demem o ki zirve var dağın eteği var :D

Ne tür oynama oldu mesela ?

Fiyatlar her bayide artıyor iniyor..Donanımda pek bişey değişmedi isimler değişiyor.. :)

Trend misal ne ise o, style ne ise o (artı bile), tit ne ise o..

Yada ben anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne tür oynama oldu mesela ?

Fiyatlar her bayide artıyor iniyor..Donanımda pek bişey değişmedi isimler değişiyor.. :)

Trend misal ne ise o, style ne ise o (artı bile), tit ne ise o..

Yada ben anlamadım.

Burda ki bayiye gidiyoruz mesela (2-3 defa çaylarını içmiş olduk) adamlar tok satıcı utanmasa direk liste fiyatını verecek önüme. 500tl - 1000tl atıyor budur diyor kredili alınca liste fiyatını geçiyor :D Bu siteyi takip etmesem fazladan 3-5bin vermiştim çoktan. Adana ya gitmeyi bekliyorum, tit 1.0 smart paket bekliyorum. bekliyorum da bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burda ki bayiye gidiyoruz mesela (2-3 defa çaylarını içmiş olduk) adamlar tok satıcı utanmasa direk liste fiyatını verecek önüme. 500tl - 1000tl atıyor budur diyor kredili alınca liste fiyatını geçiyor :D Bu siteyi takip etmesem fazladan 3-5bin vermiştim çoktan. Adana ya gitmeyi bekliyorum, tit 1.0 smart paket bekliyorum. bekliyorum da bekliyorum :)

Fiyat işi ayrı mesele, sen almak istedin de araç bulmadık mı yani :D neyse

1.0 Titanium için bişey demek şuan zor..Minimum Eylül. (Sadece benim tahminim)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorsun 1.0 style için Aylin burada 46500 rakamı verdi. Otokoç hafta sonu bana 47500 dedi. Dün başka bir bayi 48200 dedi (opak HB için). Korkarım haftaya liste fiyatının üstüne çıkacak :D

Ben golfVII 1.2 tsi bekliyorum artık :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyor musunuz, bu beklenecek yıl sonları asla bitmeyecek...!

Ben bekledim de ne oldu start-stoptan mahrum kaldım...Daha fazla beklemicem dedim bu sefer de sony ve tekno paketi alamadım....Ya hiç beklemiceksin ya da beklemişken tam bekliceksin....Sabreden derviş misali....Biz derviş olamadık ^_^ Ama en çok üzüldüğüm ne sony ne sürüş takip asistanı ne de uzun-kısa far..Tek kör nokta olmadığına üzülüyorum arabamda..Şehir içi trafikte çok ama çok gerekli ve kurtarıcı...Umarım sonradan eklenebilir bişeydir de ben de arabama eklettiririm....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıllardır takip ettiğim şey; Ford araçlarını ülkeye giren ilk partiden alacaksınız otosan henüz kırpma yapmamış oluyor.

FII aracım TR ye ve izmire gelen ilk 3-5 araçtan bir tanesiydi ve X paket dışında en dolusuydu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan F3'de kırpmadı..

Aptal almanlar ilk partide start-stop yolladı sadece.(ekleme demek lazım buna) Listelerde bunu görmedik dahi biliyorsunuz..

Nitekim donanım hep ekleniyor üzerine..Henüz kırpılma yok gibi :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artık beklemeye gerek yok :)

Opak 53.750 (indirimli liste)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.