Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2016 Renault Megane Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

vites ve direksiyon nerede hocam ?

fotolarda camdan içeri mi baktınız, ben mi göremiyorum iç fotoları? [emoji4]

@Semih G.

Bir kaç yerde daha vardı oradan aklımda kalmış çok detaylı bakmadan buradaki fotolara aklımdakileri yazdıydım :)

Hiç huyum değildir cama kafayı dayayıp bir aracın içine bakmak :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beğendim. Arka omuz clioyla aynı ki beğenirim onu. 

Tebrikler Renaulta sıkıcılıktan çıkıp ileri görüşlü davranmış.

İç ekran ise umarım ya Apple car yada Android auto muydu işte o ikisinden biri olsun :D 

Fordun sync 3 ler falan hikaye istediği kadar zorlasın insanların alıştığı android veya iOs işletim sistemi gibi olamayacak 

Ekleme: Umarım Coupe yaparlar yine bu tasarım coupeyle akabilir :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync 3 hem Apple car hemde Android Auto destekliyor/cek (Geliştirme aşamasında). Sen nereleri takip ediyorsun aslan :)
Amerika firmasında olmayacak da nerde olacak bunlar :) Basit entegrasyon işleri.

Ayrıca, sync almaksızın sadece bu iki entegrasyonu alt spec ford'lara koymayı düşünüyorlar (dokunmatik ekranı standart yapma derdinde olabilirler)

Apple Listesi

apple_car.thumb.png.b6689a3b074fab99b756

Renault'ta da olacak. Resmi açıklama yok ama çalışması var. R-Link 2 olursa zaten onun tabanı Android

Bu da Megane videosu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben baktıkça daha çok beğeniyorum yahu... içini, direksiyon formunu, koltuk kumaş ve yanaklarını vs vs... özellikle direksiyondaki büyük röno acaip hoşuma gitti :) multimedya için bişi demiyorum, hep gereksiz ve oyalayıcı, trafik açısından tehlikeli bulmuşumdur... bedva verirlerse alırım ama para verip almam.

ayrıca vites topuzunu artık şuandaki minibüs vitesi kıvamından çıkarıp vw, ford klasına getirmeleri iyi olmuş nispeten...

alsak mı patron? @Alperen G.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen alamaz. Artık aile arabasına geçecek. O bücür hb bagajına anca bebe eşyaları sığar. Sw ya da sedan paklar onu

Meganeların SW tasarımı HB tasarımından he zaman daha güzel olduğu için bence SW düşünülmeyecek bir seçenek değil Megane için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megane bitti, Fluence verelim dediler ... akraba evliliği ürünü (bkn.neden amcanın kızı ile evlenmemek lazım) o çirkin şeyi çıkardılar. Yürüyen berbat, frenler Allahlık ... o da tutmadı gene Megane'ye dönüş.  Şimdi buna bir de sedan k*ç* uydurur bizimkiler "İğrenç" kavramına boyut atlatırlar.  Fransızlar ne zaman ambalaj'a harcadıkları zaman + paranın yarısını yürüyen aksama, frenlere, yol tutuşuna ayırcak? Heyecanla bekliyorum. (bkn.daha çok beklerim) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben baktıkça daha çok beğeniyorum yahu... içini, direksiyon formunu, koltuk kumaş ve yanaklarını vs vs... özellikle direksiyondaki büyük röno acaip hoşuma gitti [emoji4] multimedya için bişi demiyorum, hep gereksiz ve oyalayıcı, trafik açısından tehlikeli bulmuşumdur... bedva verirlerse alırım ama para verip almam.

ayrıca vites topuzunu artık şuandaki minibüs vitesi kıvamından çıkarıp vw, ford klasına getirmeleri iyi olmuş nispeten...

alsak mı patron? //profile/1189-alperen-g/">@Alperen G.

Haci sekil semal tamam da Citroen disinda Fransiz alacagimi pek sanmiyorum.. (Bknz. Buyuk konusmak).. Ha neden Citroen dersen onu da bilmiyorum.. Nedense benim nezdimde iyi bir imaji var.

Dun kendimi sahibinden'de ikinci el Bmw 5.20d GT bakarken buldum mesela.. Ne bagaj var arabada ya.. (Bknz. Algida secicilik... Evet yeni bir dondurma) :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haci sekil semal tamam da Citroen disinda Fransiz alacagimi pek sanmiyorum.. (Bknz. Buyuk konusmak).. Ha neden Citroen dersen onu da bilmiyorum.. Nedense benim nezdimde iyi bir imaji var.

Dun kendimi sahibinden'de ikinci el Bmw 5.20d GT bakarken buldum mesela.. Ne bagaj var arabada ya.. (Bknz. Algida secicilik... Evet yeni bir dondurma) :)

hahaahh, dondurma mevsimi de geçmeye yakın, bademciklere dikkat :)

sahibinden derya deniz... ben lastik bakıcam diye giriyorum, en son arsa alırken kendimi buluyorum :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.