Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus MK3 2015-2016 Gündüz Drl Led Montajı Nasıl Yapılır?!

Önerilen Mesajlar

09.04.2017 - 00:36 tarihinde, MustafaCelik yazdı:

Muhammed hocam merhaba, led takılması konusunda araştırma yaparken aracınızı gördüm ledler çok güzel gözüküyor.bende sipariş vermeyi düşünüyorum.gündüz beyaz led çok güzel gösteriyor.geceleri maviye dönüyor sizin ledler şimdiye kadar pek karşılaşmadım kullanışı nasıl memnunmusunuz akşamları nasıl duruyor.aslında benim için daha önemlisi sürüş güvenliği karşımdaki kişilerin dikkatini dağıtmamak ve görüşünü engellememek mavi ledlerin herhangi bir dezavantajı varmı. hangi tür led takmamı tavsiye edersiniz konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.teşekkür ederim.

Kusura bakmayın Mustafa Bey yeni gördüm mesajınızı. Öncelikle ben çok memnunum. Karşı tarafı rahatsız edecek, dikkat dağıtacak bir durumu yok bence. Burada da yazdığım gibi beyaz+sarı modeli var ama sadece sinyalde yandığı için ben pek sevmedim. Ledlerde bi sıkıntı çıkmadı henüz, sağlam ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhammed hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bende sizin tavsiye ettiğiniz firmadan beyaz ve sarı olandan sipariş verdim inşaallah elime ulaşırsa servise taktıracağım.Sizin model çok hoşuma gitti b tipi sipariş verdim bende.iyi akşamlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, MustafaCelik yazdı:

Muhammed hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bende sizin tavsiye ettiğiniz firmadan beyaz ve sarı olandan sipariş verdim inşaallah elime ulaşırsa servise taktıracağım.Sizin model çok hoşuma gitti b tipi sipariş verdim bende.iyi akşamlar dilerim.

Rica ederim. Aslında montajı çok basit,  kendiniz de yapabilirsiniz. Ki ben servistekilerin bile çoğunun anlamadığını düşünüyorum. Tabi siz bilirsiniz yine de. Montajı yaptıktan sonra fotoğraf paylaşırsınız bizle ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
6 dakika önce, Burak Kaman yazdı:

İyi aksamlar hocam.. Bende bircok kez aliexpressten alisveris yaltim yalniz bunu almak icin endiselerim var.. Gumrukten nasil gecti kac gunde elinize ulasti bilgi verebilirmisiniz rica etsem?

Bu bir net bilgi içermiyor şanzınıza 2 hafta da olur 4 hafta da. Eğer yeni gümrük sınırı üzerinde değere sahipse sizden gümrük vergisi de alınır ve teslim edilir PTT İLE

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Burak Kaman yazdı:

İyi aksamlar hocam.. Bende bircok kez aliexpressten alisveris yaltim yalniz bunu almak icin endiselerim var.. Gumrukten nasil gecti kac gunde elinize ulasti bilgi verebilirmisiniz rica etsem?

Merhaba. Aslında birçok alışveriş yaptıysanız aynı kargo ile bile 10 günde gelen ürün de olabiliyor 50 günde gelen de, bunun şans olduğunu biliyorsunuzdur :) Benim siparişim 15 Aralık'ta kargolandı 2 Ocak'ta elime geçti ;) Bayağı hızlı aslında ortalamaya göre. O konuda sıkıntı yok. Gümrük konusunda da bir problem olmadı, zaten üzerlerine satıcılar daha düşük yazdığından öyle gümrükte sıkıntı olacak bir değerde değil ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Muhammed E. yazdı:

Merhaba. Aslında birçok alışveriş yaptıysanız aynı kargo ile bile 10 günde gelen ürün de olabiliyor 50 günde gelen de, bunun şans olduğunu biliyorsunuzdur :) Benim siparişim 15 Aralık'ta kargolandı 2 Ocak'ta elime geçti ;) Bayağı hızlı aslında ortalamaya göre. O konuda sıkıntı yok. Gümrük konusunda da bir problem olmadı, zaten üzerlerine satıcılar daha düşük yazdığından öyle gümrükte sıkıntı olacak bir değerde değil ;)

Gün konusunun şans olduğunu biliyorum dediginiz gibi kafamı kurcalayan gümrük konusuydu o zaman satıcı ile irtibata gecip daha düsük yazmasini isteyeyim cok tesekkur ederim cevabiniz icin ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Burak Kaman yazdı:

Gün konusunun şans olduğunu biliyorum dediginiz gibi kafamı kurcalayan gümrük konusuydu o zaman satıcı ile irtibata gecip daha düsük yazmasini isteyeyim cok tesekkur ederim cevabiniz icin ?

Şöyle bir konu açmıştım bakarsanız. Esnek led diye geçen farın içine yerleştirilen gündüz led leri. Fiyatı daha uygun 20 dolar civarı. Ama kullanım, montaj nasıldır bilemiyorum kimsede görmedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ledler 20 günde geldi bugun servise taktırdım.Çok güzel görünüyor led alacaklara tavsiye ederim.

mustafa focus led.JPG

--8 dakika sonra eklendi--

Aldığım Ledler sinyallerde ve dörtlülerde sarı yanıp sönüyor.

mustafa focus led.mp4

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, MustafaCelik yazdı:

Ledler 20 günde geldi bugun servise taktırdım.Çok güzel görünüyor led alacaklara tavsiye ederim.

mustafa focus led.JPG

mustafa focus led.mp4

Servis kaça taktı bunları mustafa bey çok şık hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.05.2017 - 20:21 tarihinde, MustafaCelik yazdı:

Güle güle kullanın Mustafa bey çok güzel olmuş :) Hakkaten farklı bir hava katıyor. Sarı da güzel oluyormuş. Keşke 3ü bir arada olsa. Beyaz+Sarı+Mavi :DBi de şu animasyonlu ledler var ondan takabilsem süper olacak ama zor gibi o da...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.05.2017 - 21:08 tarihinde, MustafaCelik yazdı:

Sağolun burhan bey ben servise 50 tl verdim fakat servisten servise değişir serviste biz takamayız da diyedebilirler servisteki kişilere bağlı.

Hayirli olsun. Çok yakismis. Güle güle kullanin.

Bende de var Muhammed hocam bilir, kac aydir taktiramadim hala bulunduğum yerdeki servis pek ilgisiz ( muğla) takamayiz dedilerdi.ikinci kez bi daha sansimi deniyecem servise gittigimde bakalim takacaklar mı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Muhammed hocam bende sizin önerdiğiniz firmadan aldım sağolun üçü bir arada olsaydı bende onu alırdım ama malesef yok :) 

--3 dakika sonra eklendi--

Mesut hocam merhaba,

Servistekiler uğraşmak istemiyorlar aslında muhammet hocamın paylaştığı şemaya bakarlarsa montajı çokta zor değil.

Benim size tavsiyem arabanızı düzenli olarak servise götürüyor iseniz servis yetkilileri ile önceden görüşün bu konuyu paylaşın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.