Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 2016 2017 2018 Ford C-max Donanım Motor Listesi (Türkiye Fiyatları)

Önerilen Mesajlar

Sizin kalite algınız renk sanırım.

sert plastik kullanılan yerler gayet başarılı mondi böyle değil renk değil sadece ha krem kapı ve koltuk döşemeside ayrı bi güzellik katmış...kaliteli duruyor dedigim yerler sert plastik kullanılan yerler krem renk ise güzellik katmış arabaya demek istediğim bu :) focustada sunulsaydi güzel dururdu yoksa döşeme aynı döşeme renk farklı sadece
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce biraz kurcaladım yeni kuzuyu. Yakup detaylı resimleri vermiş, ben bir kaç küçük ayrıntıya değineyim..

.. Cam ısıtma ile ilgili düğmelerin yukarıya taşınması ve altta yanyana düğme sayısının 4'den ikiye indirilmesi iyi olmuş (kendi aracımda yanyana dört tane küçük düğme var ve buna sinir oluyorum).

.. Kol dayama bizde plastik, bunda deri olmuş

.. Ben bizdeki iki katlı torpido gözünü seviyorum, bunda eski sisteme dönmüş (bu olmamış).

.. Tavandaki ledler bizde yok. Ayrıca plaka aydınlatma da led olmuş. Tabi gündüz farı da var yeni kuzuda.

.. Benim bagajdaki düğmeyi bunun düğmesiyle değiştirmem lazım :)

.. Göğüs üstünden 3-5 resim aldım. Görünmeyen yerler de aynı ise yeni müzik sistemi bizim arabaya da uyar gibi.

.. Yeni bardaklıkları sevdim..

OqzEA3.jpg

AmX37Q.jpg

ZDzY7z.jpg

MEBkp7.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce biraz kurcaladım yeni kuzuyu. Yakup detaylı resimleri vermiş, ben bir kaç küçük ayrıntıya değineyim..

.. Cam ısıtma ile ilgili düğmelerin yukarıya taşınması ve altta yanyana düğme sayısının 4'den ikiye indirilmesi iyi olmuş (kendi aracımda yanyana dört tane küçük düğme var ve buna sinir oluyorum).

.. Kol dayama bizde plastik, bunda deri olmuş

.. Ben bizdeki iki katlı torpido gözünü seviyorum, bunda eski sisteme dönmüş (bu olmamış).

.. Tavandaki ledler bizde yok. Ayrıca plaka aydınlatma da led olmuş. Tabi gündüz farı da var yeni kuzuda.

.. Benim bagajdaki düğmeyi bunun düğmesiyle değiştirmem lazım :)

.. Göğüs üstünden 3-5 resim aldım. Görünmeyen yerler de aynı ise yeni müzik sistemi bizim arabaya da uyar gibi.

.. Yeni bardaklıkları sevdim..

Bizde de böyle bişeyler var ama net değil tabi. Seninkide bundandır heralde abi.

Esnek bir sticker vs de yapılabilir düğme değiştirmeden. Bizimkiler için hiç ihtiyaç oldumu bilmiyorum.

eb8169e3bec1283d417a16f849e1eb7a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde de böyle bişeyler var ama net değil tabi. Seninkide bundandır heralde abi.

Esnek bir sticker vs de yapılabilir düğme değiştirmeden. Bizimkiler için hiç ihtiyaç oldumu bilmiyorum.

eb8169e3bec1283d417a16f849e1eb7a.jpg

Evet bundan bahsetmiştim. Özellikle koyu döşeme olanlarda belirsiz kalıyor. Bilmeyen birisine düğmeden kapat deyince arayıp duruyor. Makyajlı da oraya el atmışlar. Mesela Mercedes'de falan kırmızı o düğme. Ben de etrafına kırmızı sticker yapıştırayım, ya da bilgisayardan bagaj kapağı resmi çıkartıp yanına yapıştırayım diyorum. Gerçi diye diye seneler geçiyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

RYv9Za.jpg

1.5 dizel + otomatik için de yaklaşık 9-10 lira fark istenirse; hediyesi muhtemelen 110+ lira :)

metalik: 1,750 TL (bu ne ara bu kadar yükseldi, 2 sene önce metalik farkı 800 lira idi !..)

x-paket: 6,995 TL

bi-xenon + dinamik farlar: 4,010 TL

navigasyon p: 2750 TL

tekno: 6500 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlar baya yüksek olmuş. 1.6 tdci 115hp manuel ile sunuluyor yanlış bilmiyorsam. Açıkcası aynı motor ve şanzıman ile dinamik led farlı titanium mondeo almak sanırım daha mantıklı gibi duruyor. En azından benim tercihim bu yönde olurdu:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlar beklendiği gibi Focus'dan biraz pahalı hatta şuan indirim yok eğer gelirse daha normal olur. (Bu ay manuel dizel focuslar 2 bin indi onu da düşünmek lazım)

Bana, x paket 2 bin fazla geldi sadece

c50869f6a844f14a56b82cf13fe72cff.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zam koymuşlar hemen. 2+ artmış fiyatlar. Bir de konfigurasyondaki paket fiyatları ile listedeki paket fiyatları uyumsuz. Dolu dolu kuzunun fiyatı 110 lirayı buluyor şimdi..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2015 2016 2017 2018 Ford C-max Donanım Motor Listesi (Türkiye Fiyatları) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu öne çıkarmadı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.