Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Yeni Skoda Superb

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Yahu ben mi alıştım yoksa büyük olduğu konusunda mübalağa mı yapılıyor? Cevabı yine ben vereyim iyisi; abartı ve ön yargıyla yaklaşım var.Rahatlık, performans, tüketim ve geniş hacim bir aile otomobilinde aranan özelliklerden değil midir? Ben bu kombinasyonları bu arabada buldum diyebilirim. Yenilenen kasa gerçekten dinamik ve şık görünüyor. Audi'ye benzetilmesi gayet normal VAG ürünü çünkü...Hocam paylaşım için çok teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yayla gibi araç dedikleri işte tam da bu model :) Gerçekten arka koltuğunda ön koltuğa dokunmadan ayak ayak üstüne atabiliyorum... Çok yol yapan aileler için 1.6 dizel otomatik seçeneği ile geniş ve rahat aile arabası alternatifi için harika rakipsiz bir seçenek...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Skoda giderek karizmasını arttırıyor, pazar payı ve ikinci el değeri de yavaş da olsa yükseliyor.

Ben bu arabayı Mondeo rakibi olarak görüyorum.

Tabii fiyat önemli, son zamanlarda kalitede olduğu kadar fiyatta da ciddi bir artış var. 

Bir de sanırım henüz filolara giremediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de octavia'nın kenarından dönmüştüm (patron veto koymuştu). Ancak şimdi bakıyorum da; tamam geniş ve kullanışlı araçlar ama, bir sıkıcılık var skoda'nın tasarımlarında. Octavia'ya baktığım zaman sanki eski bir arabaya bakıyor gibi oluyorum. Superb de belliki passat'ın izinden gidiyor, risk almadan en sevilesi tasarımı yapmaya çalışmışlar. Ama sonuçta ortaya biraz ocatavia, biraz audi çıkmış. Gerçeği de çizimlerdeki gibi görünmüyor. Çizgiler çok fazla gölge bırakıyor, ve açıkcası beni hiç etkilemiyor :)

Ne zaman gelecekmiş peki ülkemize?

Mayısta İstanbul autoshowda, Haziranda piyasada..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Alıntıdır''

Aylardır merakla beklenen Skoda’nın yeni Superb modelinin İngiltere’deki satış fiyatı belli oldu.Giriş seviyesi için £18,640 olarak açıklanan yeni Superb’in fiyatı ülkemizde 1.4 TSI başlangıç seviyesi için 60 bin lira civarlarında olması bekleniyor.

Kaynak:Otopark

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Alıntıdır''

Aylardır merakla beklenen Skoda’nın yeni Superb modelinin İngiltere’deki satış fiyatı belli oldu.Giriş seviyesi için £18,640 olarak açıklanan yeni Superb’in fiyatı ülkemizde 1.4 TSI başlangıç seviyesi için 60 bin lira civarlarında olması bekleniyor.

Kaynak:Otopark

otoparktaki And ın skoda ile bir ilişkisi vardı. Şimdi tam hatırlamıyorum zaten octaviaları vardı da, amcası müdür müydü neydi emin değilim ama eski octaviaları olduğunu biliyorum.Bilgi gerçekten insider olabilir. Ama 60 bin  muhtemelen kimsenin tercih etmeyeceği 1.4 tsi 122 bg düz vites ambientedir. onun otomatiği 75 , 150 bg eleganc 90-100 olur. 

Bu tasarımı paraya çevirir YÜCE/DOĞUŞ :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.4 TSI başlangıç seviyesi için 60 bin lira civarlarında olması bekleniyor.

Çok iyimser rakam olmuş, vergilerden arındırılmış rakamdır.

Eski kasa dizel 80.000'den başlıyor... 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.