Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Buluşmalara gelmeyenler için yokuşa sürme olayını devam ettiriyoruz değil mi ?

Hele birde benzinli varsa o yokuş bitmez :D oo birde otomatik... 

-e harfini unuttun sanırım Yakup...  Bu 2. oldu bidaki sefere tarihi ben belirleyecem :D Hocam senle Murat hocambulursunuz bana :D dimi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Semih G. said:

"job 2" veya daha üstü

job2 olup olmadığını nerden anlıyabiliriz ki. hadi bu dizel bunu alamıyorum (keşke uysaydı) benzinlinin job2 olduğunu nerden anlıycaz

9 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Bolu'ya geliyormusun? Bir ışık yapabiliriz sanki

boluya geliyoruz pek tabii :sofeer: lakin kalmalı mı gelecez yoksa sabahtan kahvaltıya mı yetişcaz orası net değil.

kalmalı olursa cuma cumartesi kalalım diyoruz işleri ayarlıyabilirsem güzel olucak. 

9 saat önce, Teoman Saraç said:

Nası yani hocam. Beni es mi geçiyon :( bende gösterge istiyom...

@Gürkan Çakıroğlu hocamda bulur muhakkak allegronun altını üstüne getirip bulur. bu arada ben geçen  ebay.co.uk 90£ e kargo dahil bulmuştum (pazarlık yaparak)

şu nu şimdi 121£ e satıyor bunların fiyatları hep artacak mı. benim aklımda 70$ dan fazla vermeyeyim hadi max 100$ var hep.

dizel arayan arkadaşlar için şurdan kargo dahil 39.49£ e alabilirsiniz güvenilirliğini bilmem ama ben paypal ile alacaktım arabaya uysa idi

Olcay Sert tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk said:

hocam bu fiyatlara allegrodan alınacağına, kargo dahil ebayde var çok daha uygunu benzinliye 700zł demiş 524 lira yapar daha kargo yok. ürün var ama fiyat uygun değil 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Olcay Sert said:

job2 olup olmadığını nerden anlıyabiliriz ki. hadi bu dizel bunu alamıyorum (keşke uysaydı) benzinlinin job2 olduğunu nerden anlıycaz

Job1'de (en azından benimkinde sürüm kodları olarak şunlar yazmakta; 

APP BM5T-14C026-BK

HW BM5T-14C226-BE

APP'nin sonu BK değilde BU-BT falan olursa Job2 olmuş oluyor. Böylece gösterge km/mil dönüşümüne,4'lü ekrana sahip oluyor. Dediğim gibi en azından ABD versiyonlarda böyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Semih G. said:

Job1'de (en azından benimkinde sürüm kodları olarak şunlar yazmakta; 

APP BM5T-14C026-BK

HW BM5T-14C226-BE

APP'nin sonu BK değilde BU-BT falan olursa Job2 olmuş oluyor. Böylece gösterge km/mil dönüşümüne,4'lü ekrana sahip oluyor. Dediğim gibi en azından ABD versiyonlarda böyle

genelde hep mil olanları buluyorum uygun fiyata bu bt bakcaz artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Olcay Sert said:

genelde hep mil olanları buluyorum uygun fiyata bu bt bakcaz artık

Mil olanı almayın arkadaşlar, görsel olarak ben beğenmiyorum hem de yazılımsal problemler olabiliyor.

Hepinize alacağız merak etmeyin :)

Ya da yedek parça tükkanı mı açsam ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de istiyorum geniş ekran gösterge ama içişlerine bi söyler gibi oldum anında tepki geldi. gerekliliğini açıklayamadığım ve ben de göstergedeki görsellik için 400-500TL ödemeye henüz ikna olamadığım için sadece sizi takip ediyorum.

kolay yolu olsa paraya acımayacağım tek değişiklik mevcut ses ünitesine orijinal bluetooth handsfree modülünü ekleyebilmek olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

ben de istiyorum geniş ekran gösterge ama içişlerine bi söyler gibi oldum anında tepki geldi. gerekliliğini açıklayamadığım ve ben de göstergedeki görsellik için 400-500TL ödemeye henüz ikna olamadığım için sadece sizi takip ediyorum.

kolay yolu olsa paraya acımayacağım tek değişiklik mevcut ses ünitesine orijinal bluetooth handsfree modülünü ekleyebilmek olurdu.

Cyclone multimedya cihazı al otomatik eklensin arabana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Cyclone multimedya cihazı al otomatik eklensin arabana.

standart ünite bluetooth eksikliği haricinde bana yetiyor. navigasyon ihtiyacım yok zaten, telefon yetiyor.

bu cihazlara da bence çok yüksek bedel istiyorlar, üstelik oem değil, aftermarket ürün. okuduğum yorumlar da ses seviyesinin düşük olduğu yönünde. belki ileride sync eklemeyi falan kurcalayan olursa aradan ben de bluetooth modül eklemeyi öğrenirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.