Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

iyi geceler arkadaslar.Forumda okudugum kadariyla , bazi arkadaslar genis ekran gösterge ariyor ve suanki fiyatin yaklasik 1000 tl oldugunu da yazmislar.Asagidaki linkte satan arkadas Dizellere uygun göstergeye 600 tl istemis.Benim araba benzinli oldugu icin malesef alamiyorum... Benimde suan takip ettigim 2 gösterge var , fakat secim yapamadim....Göstergeleri en kisa zamanda sizlerle paylasip fikrinizi alacagim... Buda bahsettigim 600 tl lik ekranin linki....(Not:Satici  ile hicbir sekilde ticari-arkadaslik vs bagim yoktur) Saglicakla kalin.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-focus-cmax-kuga-orjinal-genis-ekran-gosterge-saati-358589093/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S.a arkadaslar... Asagidaki iki genis ekran arasinda  kaldim.Sizce hangisini almaliyim.ilk resimdeki mil göstergeli ve yaklasik 75 euro fiyati var.Digerinin vida delikleri kirik ve benzin ibresi biraz yukarida kalmis , fiyat 150 euro.Hadi vida deliklerini halledebilirim fakat benzin ibresine müdahale mümkünmü?

1.Resimdeki ekranin kodu:F1ET 10849 BKG   Tarihi:23.01.2015

2.Resimdeki ekranin kodu:F1ET 10849 BPA   Tarihi:27.11.2013

ekran 1.jpg

ekran 2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeyi monte ettiğinizde kendini resetliyor. O nedenle benzin ibresinin sorun olacağını sanmıyorum (teknik bir sorun yoksa tabi). Resimlere bakılırsa her iki gösterge de makyajlı kasa, 2013 tarihli değildir. Polonya Allegroya da bakın derim, sizin oraya gelişi çok zor olmaz ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevap icin tesekkürler Murat bey.Sizin diger sayfalarinizdaki yazilara istinaden Polonya Allegroya sitesine bakmistim dil sorunu vs icin vazgecmistim.Ekranin arkasindaki tarihte 2013 yaziyor , sanirim üretim tarihi ile arabaya montaj tarihi farkli:).

ekran 2.2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özgür Kumru yazdı:

Selam arkadaşlar bu ekranı büyütmenin ne tür bir avantajı oluyor, 500 tl  yüksek bir meblağ  değil mi ?

Görsellik ve pratiklik diyebiliriz, bir çok veriyi tek ekranda görebiliyorsunuz.

Fiyata gelince son iki yıldır Türkiye'de bu fiyata hiç bulamadık...

Serviste liste fiyatınında 2800 TL civarı olduğu düşünülürse...

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Fatih Ulucan yazdı:

Montajida okudugum kadar sanirim cok basit.

Fatih, sen malzemeyi edin montaj dediğin gibi basit, yardımcı oluruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsel mi ? bunun için bu kadar zaman ve para harcamaya değiyordur umarım :))  

Mutlaka değiyor, hatta en çok buna değiyor. Arabayı kullandığınız sürece gözünüzün önünde :) 

ilk gosterge.jpg

dortlu.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sagolun Gürkan hocam... Simdilik yukarida bahsettigim iki ekran arasinda kaldim... :) 

--4 dakika sonra eklendi--

Demekki Gürkan hocam , bu linkteki ekranin fiyati dizel araclar icin iyi.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-focus-cmax-kuga-orjinal-genis-ekran-gosterge-saati-358589093/detay

--6 dakika sonra eklendi--

Fakat en son 3 hafta önce görmüstüm ve hala duruyor , satilmadi buda biraz garip:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih Ulucan yazdı:

Fakat en son 3 hafta önce görmüstüm ve hala duruyor , satilmadi buda biraz garip:)

Benzeri bir vatandaştan aldım 2 sene önce 0 denen cihaz 42 binde çıktı :)

Ama fiyat iyi tabi...

--0 dakika sonra eklendi--

kazançlı çıkarsınız..

Bazı durumlarda tersi oluyor, emin ol ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.