Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Semih O. yazdı:

Okumuştum yazdığınızı.  Ama mca olmasından bağımsız olarak, daha önce benzer durumlar görmüştük. Otomatik parkı olmayan sync modülü, otomatik park olan araca takıldığında sesli ve görsel uyarı saçmalıyor mesela. Muhtemelen yazılım farkları da etkiliyor.

Sizin aracın üzerindeki göstergenin kodu ne?

test menüsünde yazan APP AM5T-14C026 AP    HW AM5T-14C226-AE yaziyor.

--8 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Neden tam uyumlu gösterge almıyor/beklemiyorsunuz anlamadım. Garanti olsun diyorsunuz madem öyle biraz daha sabredin satışa düşer elbet.

Kasinti Hastaligi :) Bekleyemiyorum Yakup Seytan dürtüklüyor:) Hem bak siz degerli arkadaslarla sohbet edip bilgi alis verisi yapiyoruz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih U. yazdı:

test menüsünde yazan APP AM5T-14C026 AP    HW AM5T-14C226-AE yaziyor.

--8 dakika sonra eklendi--

Kasinti Hastaligi :) Bekleyemiyorum Yakup Seytan dürtüklüyor:) Hem bak siz degerli arkadaslarla sohbet edip bilgi alis verisi yapiyoruz....

Bu yazdıklarınız göstergenin kalibrasyonları. Parça kodu ne?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih U. yazdı:

Test menüsünde yaziyormudur? Yoksa ekranimi sökmem lazim? Eger ekran sökülecekse yarin söker size bildiririm..

Yazmıyor galiba. Diğer ekranı takarken bakmadınız mı? Etis'ten de görülebilir bir de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih U. yazdı:

Yardiminiz icin sagolun.Ben etise  baktim bisey buamadim. Sunuda tüm ictenligimle belirtiyim , sizi mesgul edecek birseyse hic ugrasmayin...

Sıkıntı yapmayın :)

Etisten bakmak için de aracı bulup, araç yazılımında, özete bakmanız lazım. Sizin araçta am5t 10849 ak var. Bilgisayara geçtiğimde uygun olabilecek gösterge kodlarına bakarım. Aslında bu işi en iyi @Murat Kavuk abi bilecektir. Buralardaysa o da yardımcı olur mutlaka.

IMG_0278.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih O. yazdı:

Sıkıntı yapmayın :)

Etisten bakmak için de aracı bulup, araç yazılımında, özete bakmanız lazım. Sizin araçta am5t 10849 ak var. Bilgisayara geçtiğimde uygun olabilecek gösterge kodlarına bakarım. Aslında bu işi en iyi @Murat Kavuk abi bilecektir. Buralardaysa o da yardımcı olur mutlaka.

IMG_0278.PNG

Tesekkürler... Murat bey bu aralar yogun sanirim.

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Serkan Karakoca yazdı:

Kime Laz'ım geniş ekran kadran ?

Bana:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.