Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Fatih ekobüsü öğrenmişsin :)

Şimdi aldığın yerden değiştirme ihtimalin varsa değiştir bence, iade/değişim yapamıyorsan gönder biz satarız birine...

Yardimin icin cok sagol Gürkan hocam.14 gün icinde iade hakkim var.Fakat saticinin bir sucu olmadigi icin iade olayina sicak bakmiyorum.Cünki gönderdigin ürün bozuk vs degil... Fiyat olarak 149 euro ya almistim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih G. yazdı:

Benim aracıma uyumlu değilmiş bazı fonksiyonları çalışmıyor böyle oluncada dersiniz,eminim ki oradaki satıcılar bizimkilerden anlayışlıdır kabul ederler.

Semih kardesim evet haklisin genelde burada iade sorunu olmaz... ben alirken 14 gün iade hakkim olarak aldim.. yani uyumlu degil vs dememe bile gerek yok. Benim düsüncem bu ürünü belki baskasi alacakti fakat ben aldim  , adamda gitti benim yolladigim parayla baska bir ürün aldi.Simdi bende burada o insani zor durumda birakmak istemedigim icin iadeye sicak bakmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz önce iletişime geçin böyle böyle olmazsa da sorun değil diye iletin madem öyle sonra siz satışa çıkartın ama açıkmaya not düşün MCA modelleri için geçerli diye.

Yakup sadece mca modelleri icin degil aslinda. F3 lerede oluyor.
Ayrım şu: otomatik park ve fabrikadan montajli park sensörü olmayan bütün f3 lere olur. Mesela semih mesela teoman abi vs vs. Mertin aracada olur :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Ayrım şu: otomatik park ve fabrikadan montajli park sensörü olmayan bütün f3 lere olur. Mesela semih mesela teoman abi vs vs. Mertin aracada olur :)

Desene otomatik park ve sensörün zararlari:)  Otomatik park neysede sensör sesi calissaydi yine takmaya devam ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Ee zaten o durumu yaşıyor ya :D Satışta denklem kurmaya gerek yok, yabancılar o kadar da şey değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk kez bi arabaya  modifiye yapacaktimki ilk sol kroseyle genis ekrandan yedim ve sersemledim...:) Bugünde ledleri takacaktim.Daha sonrada sensörlü kapi kollunu... Simdi gardimi alip ilk $okun gecmesini mi beklemeliyim? Yoksa sol kroseye bir aparkatla karsilik verip led lambalari takiyim mi? Ledleri bagaja, yan dikiz ayna altlarina ve ön karsilama lambasina takmayi düsünüyordum:) ilik resimdeki (6 SMD 5630 + 3 WATT CREE Chip LED Standlicht XENON Weiß W5W T10 Can-Bus)  ikinci resimdeki (T10 W5W 194 168 6W LED COB Lampe Auto Licht Glühlampe Weiß DC 12V 6645)

led 1.jpg

led 2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk kez bi arabaya  modifiye yapacaktimki ilk sol kroseyle genis ekrandan yedim ve sersemledim...[emoji4] Bugünde ledleri takacaktim.Daha sonrada sensörlü kapi kollunu... Simdi gardimi alip ilk $okun gecmesini mi beklemeliyim? Yoksa sol kroseye bir aparkatla karsilik verip led lambalari takiyim mi? Ledleri bagaja, yan dikiz ayna altlarina ve ön karsilama lambasina takmayi düsünüyordum[emoji4] ilik resimdeki (6 SMD 5630 + 3 WATT CREE Chip LED Standlicht XENON Weiß W5W T10 Can-Bus)  ikinci resimdeki (T10 W5W 194 168 6W LED COB Lampe Auto Licht Glühlampe Weiß DC 12V 6645)
led 1.jpg
led 2.jpg

Tak tabiki ledlerini beklemen hata. Amaaa şuna hazırlıkli ol. 2.fotodaki ledleri araç söndürebilir. Forumdan doğan abinin aracında bir problem olmazken benim ve forumdan hakan haydaroglunun aracında o ledlerin 1 tarafı sönüyordu. Tek tarafı yanıyordu yani. Öyle birşey olursa diğer ledi kullanır geçersin ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Tak tabiki ledlerini beklemen hata. Amaaa şuna hazırlıkli ol. 2.fotodaki ledleri araç söndürebilir. Forumdan doğan abinin aracında bir problem olmazken benim ve forumdan hakan haydaroglunun aracında o ledlerin 1 tarafı sönüyordu. Tek tarafı yanıyordu yani. Öyle birşey olursa diğer ledi kullanır geçersin ;)

Zaten iki nolu resimdeki ledlerin bir tarafi yanmasada olur... örnegin bagaja taktim bi tarafi bagaja dönükken , diger tarafi sokete bakacakki bana da bagaja  bakan kisimlarin yanmasi yeter:) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten iki nolu resimdeki ledlerin bir tarafi yanmasada olur... örnegin bagaja taktim bi tarafi bagaja dönükken , diger tarafi sokete bakacakki bana da bagaja  bakan kisimlarin yanmasi yeter[emoji4] 

Bagaja bakmayan kısmıda yanabilir. O iş biraz şansa kalmış. Deneyip görmek lazim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boyutlari uysunda varsin tek tarafli yansin:)

--4 dakika sonra eklendi--

Simdi admin yazacak bu genis ekran sayfasinda bu ledlerin isi ne diyecek...  cidden de kabak gibi siritti bu sayfada ledler:) fakat konunun özü genis ekran.:) (bugün bi ekrandan darbe yedik  ,bide Adminden yemeyelim :öp:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrım şu: otomatik park ve fabrikadan montajli park sensörü olmayan bütün f3 lere olur. Mesela semih mesela teoman abi vs vs. Mertin aracada olur [emoji4]

Yanlız s ve t neden küçük te M büyük? İlla bizden önce nokta mı olması gerek? Eyyyy adminnnnn ismi lazım değil Yakup :) . Nerede Türkçemiz :)) Beyfendiyi uyarı / ceza alan üyelere eklermisin kural ihlali yapıyor.. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlız s ve t neden küçük te M büyük? İlla bizden önce nokta mı olması gerek? Eyyyy adminnnnn ismi lazım değil Yakup [emoji4] . Nerede Türkçemiz [emoji4]) Beyfendiyi uyarı / ceza alan üyelere eklermisin kural ihlali yapıyor.. [emoji4]

Tek derdin bu olsun abi. Allah iniş takımlarına zeval vermesin[emoji41] [emoji23]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.