Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

10 saat önce, Semih G. said:

500bin miş kablonun bağlantı hızı şimdi baktımda

son çare olarak denenebilir, akü takviyesi şartıyla. çünkü toplamda 3-4 saat sürebilir 

ama benim yaşadığım sorun akü sorunu değildi çünkü atıyorum %90da hata verirse bi dahaki denemede yine %90 civarlarında veriyordu hatayı ki arada yarım-saat bi saat zaman geçiyodu. denemeler sırasında akünün bittiğide oldu :)

eğer bu şekilde girişipte başarısız olursan IDS bulmak yada rusların elmsini almak gerekir büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Ozan Kar said:

son çare olarak denenebilir, akü takviyesi şartıyla. çünkü toplamda 3-4 saat sürebilir 

ama benim yaşadığım sorun akü sorunu değildi çünkü atıyorum %90da hata verirse bi dahaki denemede yine %90 civarlarında veriyordu hatayı ki arada yarım-saat bi saat zaman geçiyodu. denemeler sırasında akünün bittiğide oldu :)

eğer bu şekilde girişipte başarısız olursan IDS bulmak yada rusların elmsini almak gerekir büyük ihtimalle.

Ohoo çok uzun ve beni aşan bir iş olur bu,yapamam kendim :D en iyisi servisin yoluna düşeyim ben, çok sağol yardımlar için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanayide lastikleri değiştirirken laflafı açtı gösterge için bir usta önerdiler (km'yi sıfırlamak için) gittim km'yi pardon mili sıfırlattım :D geriye kaldı serviste güncelleme ve ayarlama işi. Yalnız oradaki adam arabanın beyninde 27269 km yazıyor istersen buna ayarlayabilirim dedi ama eski gösterge 27743 km'de çıkmıştı. Bu nasıl oluyor, azda değil 500km fark var? Bize km'si oynanmış araç mı sattılar şimdi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Semih G. said:

Sanayide lastikleri değiştirirken laflafı açtı gösterge için bir usta önerdiler (km'yi sıfırlamak için) gittim km'yi pardon mili sıfırlattım :D geriye kaldı serviste güncelleme ve ayarlama işi. Yalnız oradaki adam arabanın beyninde 27269 km yazıyor istersen buna ayarlayabilirim dedi ama eski gösterge 27743 km'de çıkmıştı. Bu nasıl oluyor, azda değil 500km fark var? Bize km'si oynanmış araç mı sattılar şimdi ?

çok ilginç ya IDSte yazmıyor göstergedeki kmden başka km.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ozan Kar said:

çok ilginç ya IDSte yazmıyor göstergedeki kmden başka km.

Valla onu bilmiyorum ama adamın açtığı bir yerde 27269km yazısını gördüm, aracın beyninde bu yazıyor focuslar 1 göstergede 1'de beyinde tutuyor km'yi demişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
8 saat önce, Teoman Saraç said:

@Semih G. naptın ne ettin, bi bilgi verirmisin? Son durum nedir?

İş güçten fırsat bulup gidemedim abi daha servise, Cuma gününe kadar gitmeyi düşünüyorum gidebilirsem gelişmeleri yazarım buradan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün arama sonuçlarından şu parça dikkatimi çekti. fiyat uygun olduğu için.

• şimdi bu dizel ile benzinli arasındaki tek fark devir saatimi (öyleyse çok mühim değil çok devirli kullanmıyorum zaten)
  • mil/km olayında arkadaki stickerı değiştirip foCCusstan KM olarak tanıtsak yeterli olurmu
  • Kuga 2.0 Diesel den çıkmış parça DV4T-10849-MHA
  • 1.6 ATmosferik benzinli powershift arabamıza takmakta sıkıntı yaşarmıyız

DV4T-10849-MHA.jpg

DV4T-10849-MHA -2.JPG

3fe6c6bbc59a271e9ebda238989e84d6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün arama sonuçlarından şu parça dikkatimi çekti. fiyat uygun olduğu için.

• şimdi bu dizel ile benzinli arasındaki tek fark devir saatimi (öyleyse çok mühim değil çok devirli kullanmıyorum zaten)
  • mil/km olayında arkadaki stickerı değiştirip foCCusstan KM olarak tanıtsak yeterli olurmu
  • Kuga 2.0 Diesel den çıkmış parça DV4T-10849-MHA
  • 1.6 ATmosferik benzinli powershift arabamıza takmakta sıkıntı yaşarmıyız
DV4T-10849-MHA.jpg

DV4T-10849-MHA -2.JPG

3fe6c6bbc59a271e9ebda238989e84d6.jpg

- Çalışmama ihtimali yüksek sonuçta biri dizel sizinki benzinli tanımlama,kod,beyin farkı mutlaka vardır. Bilgili arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir.

- Sticker işi en kolayı, önemli olan göstergenin güncellenmiş olması onların deyişiyle "job 2" veya daha üstü, öyle değilse foccus programıyla istediğiniz kadar tanıtın mil olarak kalacaktır,tecrübeyle sabit :)

- 1. şıktaki gibi yerine oturma konusunda sıkıntı olmaz, Hakan bey'de kuga göstergesi takmıştı ama benzinliye benzinli-dizele dizel göstergesi lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.