Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Hayatınız boyunca etrafınızda böyle bir şey yaşayan arkadaşınız oldu mu? :D 

Ayrıca mandal zaten kendini bırakacak gibi değil ki otobanda bayaaaaaaaaaaaaa hızlı gitmek lazım.

Pimpirik mod'larınız açıldı yine :D 

Tabi var yahu örnekleri. Ha f3 için miydi dersen valla görmedim. Ya niden olmasın ki. Ben eşeğimi sağlam kazığa bağlayımda.

1 dakika önce, Serkan Karakoca said:

bakalım boş zamanları değerlendirmek lazım :)

Güvende vardı sensör. Alalım da bi bağlaması kalsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Doğan Kurban said:

Tabi var yahu örnekleri. Ha f3 için miydi dersen valla görmedim. Ya niden olmasın ki. Ben eşeğimi sağlam kazığa bağlayımda.

Abi arabaya binerken kaputa bakarak bunu yapıyoruz biz, sen sensöre güvenirsen işin zor :D 

Çünkü uyarı verdiğinde suratına gelmiş olacak :zha: Hani senaryoya göre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Abi arabaya binerken kaputa bakarak bunu yapıyoruz biz, sen sensöre güvenirsen işin zor :D 

Çünkü uyarı verdiğinde suratına gelmiş olacak :zha: Hani senaryoya göre.

Ya bende bakıyorum zaten de o sensörü alarmı aktif etmek için alalım diyorum. Daha önceki denememizde daha 10 km ye çıkar çıkmaz ötmeye başlıyor araba. İş işten geçmeden müdahale edilebilir zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

@Doğan Kurban abi eğer böyle ihtimalleri düşünüyorsan rica ederim trafiğe çıkma!

Olsun ihtimalleri düşünmezsek çakma xenonla gezenlerle aynı kefeye koyarlar adamı. Ne yani sen marş basmadan 4 teker kontrolü yapmıyormusun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Olsun ihtimalleri düşünmezsek çakma xenonla gezenlerle aynı kefeye koyarlar adamı. Ne yani sen marş basmadan 4 teker kontrolü yapmıyormusun

hayır yapmıyorum. kamyon/otobüs şoförümüyüm... varsa bişi 100 metre sonra belli olur nolmuş sanki. ha uzun yolsa orası ayrı ama şehir içinde bakmam umrumda olmaz.

yalnız bu başlıkta bu muhabbet olmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Murat Kavuk said:

Test menüden HW ve SW kodlarını görebiliyorsun. Sürüm numarası istersen, biz de bakar söyleriz

İşten gelince baktım şimdi test menüsünden ama SW diye bir şey göremedim hocam çıkanlarsa şöyle;

APP BM5T-14C026-BK

HW BM5T-14C226-BE

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Semih G. said:

İşten gelince baktım şimdi test menüsünden ama SW diye bir şey göremedim hocam çıkanlarsa şöyle;

APP BM5T-14C026-BK

HW BM5T-14C226-BE

Bendekiler de bu şekilde ..

ekran app.jpg

ekran hw.jpg

Kaputu gösteriyor mu diye ben de baktım, bende de göstermiyor :) 

LED testte bizde de BRAKE lambası varmış, bugün ilk defa dikkatimi çekti. 

ekran led.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araçta yokuş kalkış orjinalinde var sonradan ekleme değil ancak yokuşta durduğumda devreye girdiğinde herhangi bir icon çıkmıyor herkeste böyle mi bu. Kaput olayına gelince kaputta bulunan sensör alarm için dizayn edilmiş bildigim kadarıyla baka bir fonksiyonu yok sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özer Aksu said:

Benim araçta yokuş kalkış orjinalinde var sonradan ekleme değil ancak yokuşta durduğumda devreye girdiğinde herhangi bir icon çıkmıyor herkeste böyle mi bu. Kaput olayına gelince kaputta bulunan sensör alarm için dizayn edilmiş bildigim kadarıyla baka bir fonksiyonu yok sanırım

Evet bir uyarı mekanizması yok anlık bir şey olduğu için; ona güvenmeyelim mantığı ile olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 March 2016 - 19:59 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Bendekiler de bu şekilde ..

Tekrar teşekkürler hocam sağolun. Sanırım bir nokta yakaladık :)

Biraz önce dedim ki dur şu yazdığım kodları bir nette aratayım (daha önce bunu yapmak gelmedi aklıma :kızgın: ) 

İlk karşıma çıkan siteye girdim ve ne göreyim, benim gösterge onların tabiriyle ''job1'' imiş. Arkadaşlar kendi satıcılarında bunları güncelletmiş vee mutlu son :D  ''Job2'' dedikleri versiyonda mil/km geçişi - 4'lü ekran gibi özellikler eklenmiş. Demek oluyor ki bir güncelleme ile bende buna kavuşabilirim ama ;

1- Güncellemeler ortak mıdır elin amerikasıyla,onlara ayrı bize ayrı mı çıkıyordur

2- Adamlar bile güncelletirken kırk takla atmışlar servislerinde, TSB adında bir şeyden bahsediyorlar yarım yamalak ingilizcemle pek anlayamadım ama bir belgeymiş ve bunla servise gittiklerinde öncelikle ''Bunu nerden buldunuz ? diyip sonrada güncellemeye koyuluyorlarmış araçları. Ben nasıl güncelleteceğim acep :P

TSB dedikleri olay;

2d6uvx2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih, dosyalar burada (vbf dosyaları). Bunlar 2014 yılının versiyonu ama işini görür. Şimdi bir tane IDS cihazı bulup, bu dosyaları IPC modülüne yüklüyorsun :)  En azından benim ekli pdf dosyasından anladığım bu. Focccus programında bu yükleme opsiyonu var ama pek bir işe yaramıyormuş.

Sonuç itibariyle, vazgeçme, serviste şansını dene. Dediğin gibi belki İstanbulu arayıp yardım isterler. Olmadı bir İstanbul yap. Yakında trileçe partisi olacak diye bir his var içimde :) 

dosyalar.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.