Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gösterge Ekranı Değişimi

Önerilen Mesajlar

Semih, dosyalar burada (vbf dosyaları). Bunlar 2014 yılının versiyonu ama işini görür. Şimdi bir tane IDS cihazı bulup, bu dosyaları IPC modülüne yüklüyorsun [emoji4]  En azından benim ekli pdf dosyasından anladığım bu. Focccus programında bu yükleme opsiyonu var ama pek bir işe yaramıyormuş.

Sonuç itibariyle, vazgeçme, serviste şansını dene. Dediğin gibi belki İstanbulu arayıp yardım isterler. Olmadı bir İstanbul yap. Yakında trileçe partisi olacak diye bir his var içimde [emoji4] 

dosyalar.jpg

Sağolun hocam yardımlarınız yadsınamaz, artık servise gitmekten başka yolum yok ids falan beni aşar :)

Yarın bir arayıp sorayım olmadı gidip yüzyüze anlatayım derdimi en azından bir uğraştırayım belki yapabilirler.

Triliçeyide sevmem ama (tamam vurmayın genel olarak tatlıyla pek aram yok :D ) buluşma için imkanları zorlayıp gelmeye çalışacağım bu sefer, gösterge bahane muhabbetiniz şahane hesabı

Hadi bakalım @Semih G. yakaladın ucundan, arkası gelir [emoji4]

Yahu kim çıkarıyor bu trileçe dedikodularını [emoji4] @Murat Kavuk @Teoman Saraç @Mert Yürüyen

Sağol abi inş devamıda gelecektir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Ozan Kar said:

@Semih G. sende ki ELM kaçla bağlanıyor? Eğer hızlıysa focccus ile atılabilir yazılım.

Hiç dikkat etmedim aslında,araca bağlanırken sadece 38400'de olduğunu ve max speed ile automatic şıklarında tik olduğunu hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Semih G. said:

Hiç dikkat etmedim aslında,araca bağlanırken sadece 38400'de olduğunu ve max speed ile automatic şıklarında tik olduğunu hatırlıyorum.

alt tarafta yazıyo açılınca, arabaya bağlamadan da bakabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ozan Kar said:

alt tarafta yazıyo açılınca, arabaya bağlamadan da bakabilirsin

hiç dikkat etmedim valla akşam bakayım tekrar, 50bin falan olması gerekli heralde dimi? Rus formunda mı abd formunda mı ne buna benzer bir şey görmüştüm sanki 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Semih G. said:

hiç dikkat etmedim valla akşam bakayım tekrar, 50bin falan olması gerekli heralde dimi? Rus formunda mı abd formunda mı ne buna benzer bir şey görmüştüm sanki 

genelde 38400 oluyor ki bu anca okuma yazmaya yönelik, bendeki biraz ayarla 500K ya çıkmıştı ancak stabil değildi, kendi yaptıkları 1M ve 2Me çıkabiliyor bu hızlarda enazından göstergeye yazılım atmak sorun olmaz sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Ozan Kar said:

genelde 38400 oluyor ki bu anca okuma yazmaya yönelik, bendeki biraz ayarla 500K ya çıkmıştı ancak stabil değildi, kendi yaptıkları 1M ve 2Me çıkabiliyor bu hızlarda enazından göstergeye yazılım atmak sorun olmaz sanırım.

O kadar yüksek değerlere çıkabileceğini sanmıyorum bendekininde,özel bir elm değil yani 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki ELM 500K'ya çıkıyor. Piyasada da en çok 500K var sanırım. Bir de benim dikkatimi çeken, ELM ile iş uzayınca bağlantı illaki kopuyor. Acaba diyorum akü takviyesi olmayınca araç kendini korumaya alıyor olabilir mi? Serviste bu tür işleri mutlaka akü takviyesi ile yapıyorlar. 

@Ozan Kar sen bunun nesi bozuk demiştin :) 

on.jpg

arka.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ozan Kar said:

@Murat Kavuk öyle mi demiştim abi :D bi sıkıntı vardı ama ne olduğunu hatırlamıyorum demiştim.

Denemekten zarar gelmez o zaman :) Cihaz yeniymiş de (haziran 2015). Bakalım çalışacak mı..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.