Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Ford Focus İncelemesi - Test Sürüşü - Dikine Park - Fotoğraf & Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Güncel Fotoğraflar

Kapı iç bölümü ve kapı açma kollarında bulunan ledler

hscmE2t.jpg

GXaw71P.jpg

Genel 
j7aH9fG.jpg

Değişen Torpido 

7kwpt9d.jpg

Bu makyajsız versiyon'dan

w7UP8ol.jpg

Navi yokken bilgi ekran menüsünden...

IUm4yb9.jpg

pxqRDkx.jpg

Ön led'ler

Y8iKQCi.jpg

goNAy64.jpg

ck9CZpv.jpg

YDTr3jG.jpg

Arka led'ler

a7LbUKq.jpg

P1GfXsk.jpg

ozNyp9v.jpg

OXbob2e.jpg

İç genel

L8CMxDw.jpg

JY4LXQB.jpg

VpLSXIQ.jpg

Bu da makyajsız iç mekan

WJof3dP.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapasitif ekran kullanan arabacı var mı ki? Arabacı takımının genelde rezistif'i fiyat farkından ziyade sağlamlık + kullanım kolaylığı nedeni ile seçtiğini biliyorum. (bkn.basit güzeldir) ...bunu yağlı el ile touchpad çalıştıramadığı için önce gidip ellerini iyice yıkayan, sonra işinin başına dönen kişi olarak ssöylüyor ve sanayide kapasitif touch screen kullanan zihniyeti (Örnek:Panasonic IDS cihazı) fena halde kınıyorum. 

Not: Onlar da IDS 2.4'ten itibaren Rezistif + Kalem olayına geri döndü ... o ayrı  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim en çok merak ettiğim husus direksiyon kutusu. Var mı bir değişiklik arkadaşlar?

Bunda da lokurtu olursa yazıklar olsun Ford a.

Siz aldığınız gün veya test ederken ses duydunuz mu ? Hayır sanırım. Uzun dönemde kullanıcıların dönmesi ile bunlar gelirse gelir.

Bana soruluyorsa bu soru; makyajsız'da da bu ses denilen şeyi duymadım bu arabada da duymadım. Parke yollardan da geçtim ama bilmiyorum. Garip şekilde müzik kapalı bu sesi duyayım diye de kafa patlatmadım sapık gibi :D

Bazı değişiklikler ve dahası için foruma bakmaya devam. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz aldığınız gün veya test ederken ses duydunuz mu ? Hayır sanırım. Uzun dönemde kullanıcıların dönmesi ile bunlar gelirse gelir.

Bana soruluyorsa bu soru; makyajsız'da da bu ses denilen şeyi duymadım bu arabada da duymadım. Parke yollardan da geçtim ama bilmiyorum. Garip şekilde müzik kapalı bu sesi duyayım diye de kafa patlatmadım sapık gibi :D

Bazı değişiklikler ve dahası için foruma bakmaya devam.

Arabada ses duymadım ki lok duyayım :)

En çok haşır neşir olan sen olduğun için soru sanaydı aslında... Ama eskisinde duymadığını söylüyorsun, doğrudur. Ama ses var bu bir gerçek.. İnşallah bunda yoktur da ve yine inşallah bizimkilere uyumludur da değiştiririz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garip şekilde müzik kapalı bu sesi duyayım diye de kafa patlatmadım sapık gibi

Ben de kullandığım araçlarda rahatsız edici düzeyde hiç duymadım, hep hafif ve uzaktan çok nadir bir tıkırtı olarak geldi.

Ancak sesten rahatsız olan ve sapık olmadığından emin olduğum kişiler var.

Şu aşamada bu sesten rahatsız olacaksanız -garantisi yok- Focus ve hatta Ford almayın demek en sağlam yol.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düzenli olarak müzik kapalı araç kullanan biri olarak her şeyi müziğin kapatmasını beklememek lazım, sonra bir sorundan şüphelenildiğinde hangi ses normal hangisi değil bilinmiyor. Ki odofililer arka planda cızırtı neyim olmasın diye o kadar uğraşırlarken diğer arka plan seslerinden kurtulmak istemeleri normal olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende Focus 2,5 var. Bu ses olayını ustama sorduğumda ufak tefek sesler olabilir bozuk yollarda ama sıkıntı değil demişti. Bizim Focuslarda bu sesi bulamamak veya duyamamak maharet açıkçası. Özellikle parke taşlı ve mühendislikle uzaktan yakından alakası olmayan yollarda, rampa inişlerde sağa sola dönerken takır takır ses geliyor. Her gün aynı rampayı inip en sıkıntılı noktasından dönüş yapmak zorunda olduğum için istisnasız her seferinde duyuyorum. Bu sadece benim aracımda mı var deyip de aynı noktalarda kullandığım eski-yeni hiçbir araçtan bu sesi duymadım. 

Geçen hafta makyajlı Focus'u Sivas'ta plazada gördüm. Zamanım çok dar olduğu için deneme, inceleme şansı bulamadım. Yoksa ilk testimde ben size söylerdim o ses gitmiş mi duruyor mu:)

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.