Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Ford Focus İncelemesi - Test Sürüşü - Dikine Park - Fotoğraf & Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

hala trafikte araç kullanmak ( tuhaf, tuhaf bişeyler yapanlar olmasına rağmen) keyif veriyor

Buna biz halk arasında Mazoşizm diyoruz :)

O zaman metro ve otobüse binelim ya

Metro (atıyorum) ...Zülküf (arabamın temsili ismi) çek bakiim eve, arada müsait bir ATM'nin de önünde dur dediğinde sana -köpeğin olsun be abijim- diyor mu? (aslında şu anda arabalarımız bu ve benzeri şeyler söylemiyor,ama yapsalar/söyleseler fena mı olur?)

Temsili Muhabbet.

Zülküf (aklıllı arabam) - Kaan abi ya, kış geliyo...bak sağ arka lastik aleni kabağa bağlamış.

Kaan - Ya idare et be koçum, yaz tatiline giderken sana kralından 4 tane sıfır lastik çekicem

Zülküf - İyi diyorsun da apartman otoparkındaki diğer arabalar bana ezik muamelesi yapıyor.

-radyoda kanal değişir, acılı bir arabesk arka planda çalmaya başlar-

Zülküf - Zamanında ne sanayiciler seni aliim die Showroom'a gelip gitti ama kısmet sanaymış abijim.

Kaan - Taam lan, taam .. içim şişti. En yakın Lassa bayiine çek bakiim.

Zülküf - Adamsın be abijim. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan - Taam lan, taam .. içim şişti. En yakın Lassa bayiine çek bakiim.

Olmadı, Zülküf daha iyisine layık...

Ben kullanırım keyifle, mazoşistçe.

Sadece araç kendi kendine servise gitsin, ustalar ve servis müdürü ile işini kendi halletsin yeter.  

Tabii bu arada beni de kollayarak acıtmayacak bir fatura getirsin ki külahları değişmeyelim. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam,

O kadar para verip aldığım aracı on iki sensöre emanet etmem.zaten çok kullanışlı olmadığını düşünüyorum. Açıkcası bu park durumlarında yardıma ihtiyacımda yok. Bence boşa bağlanan para.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gaz, fren kontrolü sizde, kulağınız bip sesinde olduğu sürece çok da fonksiyonel değil park yerinden çıkış. Aşırı acemi değilseniz, bu işi sizin yapmanız daha kolay, sonuçta önde arakada sensörler yine yardımcı olmaya devam ediyor. Yakup'un linkini verdiği teknolojiler hayata geçsin, o zaman daha bir anlamlı olacak.

Dönüş farı için de halen xenon almak zorunda olmak da bir eksiklik bence. Artık bütün markalar bunu sis farına entegre ediyorlar.

Katılıyorum. Dönüş farları bir opsiyon olmamalı. Gerçekten elzem bir özellik.

Galiba bu otomobil dünyasında hiçbir zaman istediğimiz şeyleri bir arada bulamayacağız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dönüş farı ile adaptif farı karıştırdınız sanırım. Bu sistemin detaylarını sitemizde verdik. Viraj içi düşük seyir (40'a kadar) için zaten sis yanıyor.

Farkını biliyorum da, donanım listesinde bu belirtilmiyor. Statik köşe lambaları olarak, sadece xenon opsiyonunda görülüyor. Benim bu listeden anladığım mevcut donanımda böyle bir özellik yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farkını biliyorum da, donanım listesinde bu belirtilmiyor. Statik köşe lambaları olarak, sadece xenon opsiyonunda görülüyor. Benim bu listeden anladığım mevcut donanımda böyle bir özellik yok.

Bakmak lazım, ben de yok biliyorum. mevcut donanımda led aydınlatma da yazmıyor. Oldukça eksik sayılır katalog.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün akşam hatta 1 saat önce tekrar sürüştük kendisiyle, burada sırasıyla aydınlatma direkleri var sağ sol ön arka boş bir yer var.

Slalom testi yapmış oldu biraz biraz. Göz kamaştırıcı derecede güzeldi.

Kaan abi'nin araba bugün iyi çalıştı, park yeri araya araya yoruldu garibim, her gelen onu test ediyor :zha: 

Ayrıca dönüşlerde sis far yanmıyordu niye olduğunu anlamadım acaba ayarı mı var? Bu sistemde bunların da çalışması gerekiyordu, viraj içi aydınlatma yine eskisi gibi farın içinde tek ampül ile de yanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca dönüşlerde sis far yanmıyordu niye olduğunu anlamadım acaba ayarı mı var? Bu sistemde bunların da çalışması gerekiyordu, viraj içi aydınlatma yine eskisi gibi farın içinde tek ampül ile de yanıyor.

Statik lamba olunca sislerin yanmasına gerek yokki, sisler zaten yeteri kadar o işi yapmıyor, hiç yoktan iyidir ve sıfır maliyet nedeniyle koyuyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Statik lamba olunca sislerin yanmasına gerek yokki, sisler zaten yeteri kadar o işi yapmıyor, hiç yoktan iyidir ve sıfır maliyet nedeniyle koyuyorlar. 

Ama tanıtım sistemi öyle demiyor. Fog light aktif diyor bu sebeple dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.