Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Ford Focus İncelemesi - Test Sürüşü - Dikine Park - Fotoğraf & Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bugün Ozan'la Otokoç'taydık. Aracı test ettik. Dikey park yeri bulamadık hadi paralel parkı deneyelim dedik. Araç park yerini buldu , onayladı, komutu verdi ama malesef park edemedi :fikir: Sistem ne yapcağını şaşırıp otomatik parkı iptal etti :D

Senin o araba için ehliyetin var mı olum, sarhoş değil misin sen hala :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba ;

Aranıza yeni katılan biri olarak sormak istediğim bir iki sorum olacak ; kısmet olursa yeni kasa focus almayı planlıyorum . Ancak ;

Trend x yeni kasa için yakıt tüketimi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Yaptığım araştımaya göre bir önceki versiyona göre %17 lik bir iyileştirme yapılmış.Bu aracı gerçek hayatta kullanıp tecrübe eden paylaşımda bulunursa sevinirim.

Ayrıca sedan ve hb  arasında yol tutuş bakımından sedanın savrulma ihtimali olduğuna dair bir takım yorumlar okudum . Bu konu da da bilgi paylaşımında bulunursanız seviniirm.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ;

Aranıza yeni katılan biri olarak sormak istediğim bir iki sorum olacak ; kısmet olursa yeni kasa focus almayı planlıyorum . Ancak ;

Trend x yeni kasa için yakıt tüketimi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Yaptığım araştımaya göre bir önceki versiyona göre %17 lik bir iyileştirme yapılmış.Bu aracı gerçek hayatta kullanıp tecrübe eden paylaşımda bulunursa sevinirim.

Ayrıca sedan ve hb  arasında yol tutuş bakımından sedanın savrulma ihtimali olduğuna dair bir takım yorumlar okudum . Bu konu da da bilgi paylaşımında bulunursanız seviniirm.

Teşekkürler

Hangi trend x ?  Trend x sadece donanım ifade ediyor malum :)

Yakıt yüketimi için böyle bir iyileştirme söz konusu değil en azından kağıt üzerinde. Sedan'da kopma hb'ye göre daha zor merak etmeyin ayrıca yol tutuş konusunda çekinceniz olmasın hepsi çok iyi.

Yorumlara  bu kategori altındaki tüm başlıklardan ulaşabilirsiniz, hayırlı olsun aracınız.

Yakıt ve hızlanma için kıyas tablosu burada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısınız sadece donanımını ifade etmişim motor seçeneğini yazmayı unutmuşum :) 1.6 benzinli almayı planlıyorum.

:)

Dediğim gibi yukardakileri tablo işinizi görür :) Eski Focus'a göre az tüketiyor doğru ama makyajsıza göre fark yok sanırım siz onu ön plana almıştınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ;

Burdan birşey daha sormak istiyorum ekonomik gelişmelre göre araç almak için doğru zaman mıdır? 2.El piyasası ile sıfır araçları karşılaştırdığımda 2.el araçlar daha pahalı :) ileriki zamanlarda araç fiyatlarında ne gibi bir değişim olur?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Resimlerde aracın kelebek cam kısımlarındaki tweeterlarda(sanırım) sony yazıyor. Ben bayideki titanyum araçta sony yazısı göremedim. Acaba opsiyonla ilgili mi?

Sony müzik sistemi şuan sunulmuyor.

Bu özel araç :) Satışta değil sadece basında geziyor, şansa ilk bana denk geldi yavru :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Murat abi bizim arabayı almış sırayla dolanıyor kuzu.

Bu renk çok güzel. Bir de yurt dışı videolarda açık mavi var oda güzel. Mazda da bu sınıfın en iyi tasarımı bu arada. 

https://youtu.be/HmJqEPg23gU

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.