Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Ford Focus İncelemesi - Test Sürüşü - Dikine Park - Fotoğraf & Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sync 2'nin yeni olduğu ve yazılımının da değiştiği söyleniyor ama, burada görünen ekran görüntüleri Amerikadakiler ile birebir aynı. Bu yeni yazılım olsa arada fark olması gerekmez mi? Bana hala bu klasik microsoft yazılımı gibi geliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync 2'nin yeni olduğu ve yazılımının da değiştiği söyleniyor ama, burada görünen ekran görüntüleri Amerikadakiler ile birebir aynı. Bu yeni yazılım olsa arada fark olması gerekmez mi? Bana hala bu klasik microsoft yazılımı gibi geliyor :)

Grafik sistemi ile mic'in alakası yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diyorum ki, grafik sistemi ile alakası yok ki. 2011 yılında şahış olarak onlara bakan birisiyim videolara ihtiyaç duymuyorum, grafik olarak aynı zaten buna itiraz eden yok zaten. Söylenen şeyleri aktarıyoruz, size aynı geliyorsa aynıdır :) ne fark eder?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne bileyim, microsoft sadece paraları cukka etmiş o zaman :) Sync deyince bilgi-eğlence sisteminin komplesi diye biliyorum ben. Sesli kontrol sync'den önce de vardı. Şimdi microsoft bu sisteme ne kattı, anlamadı ben..

Arada fark var işte yahu bunu demeye çalışıyorum ama :D Misal ses algılama değişti, bazı daha basit komutlar geldi, klima yok diye serzeniş vardı o geldi vs vs

Eski sync dediğimiz makyajsız versiyonda 2012 gibi gelmeye başlayan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arada fark var işte yahu bunu demeye çalışıyorum ama :D Misal ses algılama değişti, bazı daha basit komutlar geldi, klima yok diye serzeniş vardı o geldi vs vs

Eski sync dediğimiz makyajsız versiyonda 2012 gibi gelmeye başlayan.

Klima falan Amerikadaki sistem de vardı. Onlar adına sync gen 2 gibi bir şey diyorlar. Burada yeni diye sunulan her şey Amerikada zaten vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Microsoft'a iyice kızmaya başladım, windows 8.x versiyonu aman aman hiç bir yenilik getiremediği gibi eskiye oranla karmakarışık birşey oldu , otomotiv sektörüne giriyorum dedi heyecanlandık ama pek bir varlık göremedik henüz ! Nokia firmasını satın aldı tamam Nokia Lumia'lar artık uçar dedik, bi numara yok ? diyeceğim o ki Microsoft artık eski Microsoft değil, bu gidişle büyük pazar kayıpları ve ardından çöküş başlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Microsoft'a iyice kızmaya başladım, windows 8.x versiyonu aman aman hiç bir yenilik getiremediği gibi eskiye oranla karmakarışık birşey oldu , otomotiv sektörüne giriyorum dedi heyecanlandık ama pek bir varlık göremedik henüz ! Nokia firmasını satın aldı tamam Nokia Lumia'lar artık uçar dedik, bi numara yok ? diyeceğim o ki Microsoft artık eski Microsoft değil, bu gidişle büyük pazar kayıpları ve ardından çöküş başlar. 

Olmaz öyle birşey patent'ler yeter :) Ürün satmasına gerek yoktu hiç rezil oldu birazcık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım seviyelerinde bahsedilmeyen sony sistem bu araçların tamamında mevcuttu. Sony ibaresi artık A sütunundaki tweeter'dea yer alıyor.  Sonradan sistem takmış hissi yok edilmiş.

Merhabalar ,

Yakup kardeşim benim makyajlı focus elime ulaştı ancak sony ibaresi yok. Sizce servisle görüşmeli miyim yoksa bazılarında yazılmıyor mu? Bu arada aracım titanium + sounroof + tekno paket + zenon ışık paketi var.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar ,

Yakup kardeşim benim makyajlı focus elime ulaştı ancak sony ibaresi yok. Sizce servisle görüşmeli miyim yoksa bazılarında yazılmıyor mu? Bu arada aracım titanium + sounroof + tekno paket + zenon ışık paketi var.  

kapı daki tweeter lara bakın  :)

iyi günlerde binin..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.