Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Makyajlı Ford Focus İncelemesi - Test Sürüşü - Dikine Park - Fotoğraf & Video

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bende Focus 2,5 var. Bu ses olayını ustama sorduğumda ufak tefek sesler olabilir bozuk yollarda ama sıkıntı değil demişti. Bizim Focuslarda bu sesi bulamamak veya duyamamak maharet açıkçası. Özellikle parke taşlı ve mühendislikle uzaktan yakından alakası olmayan yollarda, rampa inişlerde sağa sola dönerken takır takır ses geliyor. Her gün aynı rampayı inip en sıkıntılı noktasından dönüş yapmak zorunda olduğum için istisnasız her seferinde duyuyorum. Bu sadece benim aracımda mı var deyip de aynı noktalarda kullandığım eski-yeni hiçbir araçtan bu sesi duymadım.

Geçen hafta makyajlı Focus'u Sivas'ta plazada gördüm. Zamanım çok dar olduğu için deneme, inceleme şansı bulamadım. Yoksa ilk testimde ben size söylerdim o ses gitmiş mi duruyor mu:)

Ramazan bey, 2,5 cmax ta da aynı ses var, şirket aracımız fiesta da niceleri var. Yani alayında var.

Ses kullandıkça çoğaldığı için test araçlarında olmaz kolay kolay..

Bendeki sesin beni rahatsız ediyor olmasının sebebi 1 taş gibi turanzalar 2 spor yay. Sırf bu yüzden yayları sökücem gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düzenli olarak müzik kapalı araç kullanan biri olarak her şeyi müziğin kapatmasını beklememek lazım, sonra bir sorundan şüphelenildiğinde hangi ses normal hangisi değil bilinmiyor. Ki odofililer arka planda cızırtı neyim olmasın diye o kadar uğraşırlarken diğer arka plan seslerinden kurtulmak istemeleri normal olabilir.

müziksiz canınız sıkılmıyor mu ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ramazan bey, 2,5 cmax ta da aynı ses var, şirket aracımız fiesta da niceleri var. Yani alayında var.

Ses kullandıkça çoğaldığı için test araçlarında olmaz kolay kolay..

Bendeki sesin beni rahatsız ediyor olmasının sebebi 1 taş gibi turanzalar 2 spor yay. Sırf bu yüzden yayları sökücem gibi..

Demek ki bu durum bizim Fordlarda kronik. Kardeşim benim aracıma her bindiğinde "Abi senin bu alt takımlar arabadan ayrı çalışıyor." gibi bir cümle kullanıyor:) Sizin F3'te de mi var aynı sorun? 

Bu arada yerinizde olsam Focus gibi zaten sertliğiyle meşhur bir araçta asla spor yay ve Bridgestone kullanmazdım. Siz resmen süspansiyonsuz ilerliyorsunuz:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkür ederim. Birde elimizdekini iyi bir fiyaya elden çıkarabilirsek hayırlısıyla o zaman çok güzel olacak.

Şu sıralar satış çok zor. Etrafımda araba satan kim varsa satamıyor buna bende dahilim.

Siz de focus 3 varmış zaten özel bir sebep mi var makyajlı almayı düşünüyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu sıralar satış çok zor. Etrafımda araba satan kim varsa satamıyor buna bende dahilim.

Siz de focus 3 varmış zaten özel bir sebep mi var makyajlı almayı düşünüyorsunuz ?

Bizimkinin değeri çok düşmeden güzel bir araba alalım istedik. Birde beyaz sedan çok istiyorduk. Bu yüzden satışa çıkardık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizimkinin değeri çok düşmeden güzel bir araba alalım istedik. Birde beyaz sedan çok istiyorduk. Bu yüzden satışa çıkardık.

Hayırlısı olsun. Ama fiyatı düşecek diye heyecan yapıp uygun fiyatlara araba vermeyin sakın! Çünkü bu aylar ölücülerin piyasaya çıktığı aylar. Kasım/Aralık hem yıl sonu indirimleri var hem de makyaj geldi. Sanki 10 yaşında arabaymış muamelesi yapıyorlar.

Yani aceleye gerek yok, Ocak'ta en geç Şubat'ta 2. El tekrar hareketlenir.

Buğra T. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı olsun. Ama fiyatı düşecek diye heyecan yapıp uygun fiyatlara araba vermeyin sakın! Çünkü bu aylar ölücülerin piyasaya çıktığı aylar. Kasım/Aralık hem yıl sonu indirimleri var hem de makyaj geldi. Sanki 10 yaşında arabaymış muamelesi yapıyorlar.

Yani aceleye gerek yok, Ocak'ta en geç Şubat'ta 2. El tekrar hareketlenir.

Ancak bizim Ocak'a kadar satmamız lazım. Yoksa bayi 41000' e sayacak. Şöyle 46000 civarı veren olsa vermeyi düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.