Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2014 2015 2016 2017 2018 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yukarda edge gelecek yazıyor, aylardır bizde yazıyoruz. Başka donanım değişiklerini ocak ayında görürüz, ama bence olmaz.

1.5 eb sadece otomatik olarak gelecek bu yıl son çeyrek demiştik.

Aaa bu haber beni ilgilendiriyor :) Dizel otomatik boyumu aştığına göre 1.5 eb çare olabilir ama hangi PS ile gelecek o belli mi? mevcut 1.6'daki PS ise kalsın almayayım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aaa bu haber beni ilgilendiriyor :) Dizel otomatik boyumu aştığına göre 1.5 eb çare olabilir ama hangi PS ile gelecek o belli mi? mevcut 1.6'daki PS ise kalsın almayayım :) 

Hocam sanırım konularımıza hiç bakmıyosunuz, buradaki ana başlıklarda her detayı mevcut :)

http://www.focusclubtr.com/forum/128-mk3-genel-bilgiler/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam sanırım konularımıza hiç bakmıyosunuz, buradaki ana başlıklarda her detayı mevcut :)

http://www.focusclubtr.com/forum/128-mk3-genel-bilgiler/

Açıkçası elimden geldiğince başlıkları okuyorum ama eb görünce hep es geçiyordum o noktaları nasılsa Ford getirmiyor otomatik diye. Bundan sonra daha dikkatli olucam söz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup bu otomatik şanzıman şuan cmax'lerde falan kullanılan klasik otomatik şanzıman mı peki? neyle kıyaslayabilirim yani bir referans arıyorum şuanda kendime...? yada yeni mondeo ecoboost'ta ki şanzıman mı? vs vs işte... powershift'ten önceki şanzımanlar hakkında fazla fikir sahibi değilim biliyorsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup bu otomatik şanzıman şuan cmax'lerde falan kullanılan klasik otomatik şanzıman mı peki? neyle kıyaslayabilirim yani bir referans arıyorum şuanda kendime...? yada yeni mondeo ecoboost'ta ki şanzıman mı? vs vs işte... powershift'ten önceki şanzımanlar hakkında fazla fikir sahibi değilim biliyorsun...

Mondeo ve C-Max ile mekanik sistem olarak aynı. Tam otomatik şanzıman. 

Metroda gidip gelirken çıkardığım kara kalem! çalışmam :D

image.thumb.jpeg.37e5af0b69eb19db892fe3f

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo ve C-Max ile mekanik sistem olarak aynı. Tam otomatik şanzıman. 

Metroda gidip gelirken çıkardığım kara kalem! çalışmam :D

Çok sağol... Tam otomatik candır, kafa rahat missss... :sofeer:

notlar çok iyiymiş ama, yaşanmışlık var üzerinde :) 

EDIT:  bu habere gerçekten çok sevindim ya... umarım saçma sapan fiyatlar oluşmazda, seneye bir 1,5 Ecoboost A/T siparişi verebilirim... çok kıyak olur--bknz. acaip heveslendim--

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarda edge gelecek yazıyor, aylardır bizde yazıyoruz. Başka donanım değişiklerini ocak ayında görürüz, ama bence olmaz.

1.5 eb sadece otomatik olarak gelecek bu yıl son çeyrek demiştik.

:aman: Kızma yav. Unuttum valla neyi okudum nerde okudum :D 

EB'nin de manueli olaydı iyiydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EDIT:  bu habere gerçekten çok sevindim ya... umarım saçma sapan fiyatlar oluşmazda, seneye bir 1,5 Ecoboost A/T siparişi verebilirim... çok kıyak olur--bknz. acaip heveslendim--

:) inş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de heveslendim ama tam otomatik olunca acaba yakıtı nasıl olur diye düşünüyorum. Mevcut 1.6 PS araçlarımızla ne kadar yakıt farkı olur onu görmek gerek. Mondeo için 13-14 litre diye yazanları okuyunca korkuyorum açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de heveslendim ama tam otomatik olunca acaba yakıtı nasıl olur diye düşünüyorum. Mevcut 1.6 PS araçlarımızla ne kadar yakıt farkı olur onu görmek gerek. Mondeo için 13-14 litre diye yazanları okuyunca korkuyorum açıkçası.

şuanda powershift focusla mondeo a/t'nin yakıt farkı sadece şanzıman farkından kaynaklanmıyor... ağırlık, motor vs etkenleri var. 

otomatik araçta öncelik sorunsuz şanzımana sahip olmaktır, tüketim sonra gelir benim için... ama herkesin kriteri kendisine tabi ki :)

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.