Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2014 2015 2016 2017 2018 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

DH de bir eleman var. Şirket aracı MCA focus titanium. Arabada halojen gündüz farı olduğunu söylüyor. Olmaz öyle şey dedim. Resim de verdi. Şirkete 10 focus almislar. İkisi siyahmis ve onlarda gündüz farı yokmuş. Fakat diğer renk olanlarda yani 8 tane de halojen gündüz farı var diyor. Farlar siyah zeminli bu arada.  

Hiç halojen gündüz farli başka  focus MCA gören var mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video çeksin :D far 0 konumda hangi ampül yanıyor bakalım :) 

Ama abi senin soruyu yanıtlamak çok zor (olsa bile,bence yok). Yanan şey ampül olacak ve özel bir yeri de yok. 

Aslında şu ids ile standart farda aktifleştirme yapılarak test edilebilir. Standart olanda yanar mı diye?

Bahsettim ya hani sürekli uzun far yakabiliyoruz diye onun gibi kısa far yanıyor olabilir.

Özetle, Ford'un açıkladığı day running sadece LED'li zaten adam istediği kadar var yazsın :blink: 2016'ya acaba eklendi mi diye aklıma takıldı yanımda 2 tane trend x şasi no var. Onlara bakayım sanmıyorum ama

28 Ocak üretimli trend x

- Less Daytime Running Lamps : Yokmuş.

26 Ocak üretimli trend x

Less Daytime Running Lamps: Yokmuş.

Listenin sekmelerinde tek daytime seçeneği var. Led ve led'siz diye olsaydı iki seçenek olurdu. Yani yok :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, H. Cenk said:

Adamın plaka var. Plakadan VİNe ulaşabilir miydik :)

Vinden de gündüz farina bakardık. 

Hımm :D onu bilmiyorum :zha: Ama yok bence,uğraşmaya değmez.

Bunun gibi olmayacak hem, artık onu kim beğenir :P 

iç.jpg

------- EK

Yahu fotoğrafı şimdi gördüm :P özür dileyerek. O araçta var gibi sanki :blink: Arkadaştan şasi no rica ettim, dönerse bakarım artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Yakup Çağatay said:

Hımm :D onu bilmiyorum :zha: Ama yok bence,uğraşmaya değmez.

Bunun gibi olmayacak hem, artık onu kim beğenir :P 

iç.jpg

------- EK

Yahu fotoğrafı şimdi gördüm :P özür dileyerek. O araçta var gibi sanki :blink: Arkadaştan şasi no rica ettim, dönerse bakarım artık.

Adama resmi yazsaydın keşke. focusclubtr nin adminiyim falan diye..belki o zaman VIN verirdi. 

Ya da herkes bu plakayı aklına kazısın bir yerlerde gören ön camda VIN in  fotoğrafını çekip burada paylaşsın :D:D

fo.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Yukaridaki gri aracta mi drl var diyorsunuz? 

Kullanıcısı var diyor. Şirkete 10 focus almışlar 2 si siyah diğerleri başka renkmiş. Siyah olanlarda DRL yokmuş ancak diğerlerinde yani siyah dışı 8 tanede halojen DRL varmış. 

@Kaan Yagizer bu plakadan VINe ulaşıp ETISten bakıp bize bilgi verebilir mi acaba ? Bir de düz titaniumda siyah zeminli halojen gündüz farlı halojen bir far var mı söyleyebilir mi ? 

Otosan bana bir sürü masraf yaptırdı yavvv..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Goz var izan var bu arabada drl falan yok, bisey anlamadim valla ben

DRL demek LED demek değil ki kuzu :D Led DRL taktık biz :) Led şart değil DRL olması için.

Şimdi, Doğan Kurban said:

Drl olan arabada park lambası olmaz ki zaten. Mert e katılıyorum. Tiz vakitte o focus o amcanın elinden alına.

Park lambası gözükmüyor ki zaten?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sinyalin yanına baksana yav. Park yanıyor.

Adam zaten diyorki şuan araba çalışıyor ve kontak sıfır konumda. Park yanmıyor diyor.

Al sana fanki. H15 ampül var o arabada :) 

56e15771d53a7_ScreenShot2016-03-10at13.1

@H. Cenk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Adam zaten diyorki şuan araba çalışıyor ve kontak sıfır konumda. Park yanmıyor diyor.

Bu arabanın park lambası değiştirilip sarı takılmış amerikan park misali. Amca ya bilmiyor ne olduğunu ya da makaraya sarıyor bizi. Bu aranın farlarında drl felan yok bea. Farı inceleyince zaten drl yuvası felanda yok. Mis gibi tit siyah zemin halojen farıdır ha bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.