Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2014 2015 2016 2017 2018 Ford Focus Detaylı Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

peki o zaman makyajlı kasadaki stopları 2012 araca uygulayabilirmiyiz ki? kasa yapısı uyuyormu? uymazsa nelerle oynamak gerekir?

Bakmak lazım, arkada büyük ihtimal yapısal değişiklik yok sedanda, yetkili servisler size net bilgi verir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar bu titanium pakette 8 adet kolon var diye yazıyor ama ben 8 adet kolon bulamıyorum araçta bi yardım edermisinizAcaba Kafayı yiyeceğim

Kafayı yemeyin lütfen, bize lazım onlar.

Kolon derken? 

8'' dokunmatik ekran olmasın? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu titanium pakette 8 adet kolon var diye yazıyor ama ben 8 adet kolon bulamıyorum araçta bi yardım edermisinizAcaba Kafayı yiyeceğim

4 hoparlör + 4 tweeter şeklindedir. Ön kelebek camının orada ve arka kapı triminin üst kısmında tweeterları görmelisiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 hoparlör + 4 tweeter şeklindedir. Ön kelebek camının orada ve arka kapı triminin üst kısmında tweeterları görmelisiniz..

Focus'da öyle olmuyor şimdi, Sony alırsan 9 oluyor almazsan 6. Sony makyajda satılmıyor otomatik 6.

Donanım listelerinde 8'e dair tek şey ekran :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajlı focus un yeni donanım listesinde ön cam resitansı ile ısıtmalı koltuklar hakkında bilgisi olan var mıdır?

Sorunuzu anlamadım, yeni donanım listesi mi çıkmış? Nerede

Donanımlar ilk mesajda mevcut ayrıca ford.com.tr'de de mevcut; bu donanımlar sunulmuyor. Nasıl bilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajsız focus ta ön cam resitansını tekno pakete ısıtmalı koltuğu x pakete koyarak bilmediğimiz yeni bir satış stratejisi geliştirmişlerdi;))

Makyajlıda bu durum düzeltilir en azından bu özellikleri bir pakette sunarlar diye ümit etmiştik oysa.

İki özelliği de donanımlardan kaldırarak önceki durumun yanlışlığını teyit etmiş oldular. Ama bu özellikleri talep eden alıcılarda da hayal kırıklığı meydana gelmiş oldu.

Yine de bir çok alıcıyı ilgilendirmeyen bu durumun düzeltileceğini umut edelim.    

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk paragrafta bahsettiğiniz konu tekno ile maalesef gelişmişti ondan öncesi daha dengeliydi evet.

Siz taleplerinizi iletirseniz belirli sayıya ulaşınca bir paket daha eklenebilir. Eski mesajlarda bahsetmiştik ilk etapta talebi karşılamak zor olabiliyor ithalatçı tarafından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford sitesinde yazılan özellikler ile aracımdaki özellikler gerçekten eksik kalıyor mesela

Konsol Üstü Kapaklı Eşya Saklama Gözü
 Vites Önü Kapaklı Eşya Saklama Gözü

Ön Tavan Lambası Marine Light Aydınlatması

Sonar İç Koruma ile Birlikte Alarm Sistemi   Bu sistem varsa bile nasıl çalışıyor ???

Bu arada twetterları kolon olarak saymaları ilginçmiş o şekilde sayınca 9 kolon oluyor araçta öğrenmiş oldum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/29/2015 - 10:40 tarihinde, Özgür sezer yazdı:

Ford sitesinde yazılan özellikler ile aracımdaki özellikler gerçekten eksik kalıyor mesela

Konsol Üstü Kapaklı Eşya Saklama Gözü

Vites Önü Kapaklı Eşya Saklama Gözü

Ön Tavan Lambası Marine Light Aydınlatması

Sonar İç Koruma ile Birlikte Alarm Sistemi   Bu sistem varsa bile nasıl çalışıyor ???

Bu arada twetterları kolon olarak saymaları ilginçmiş o şekilde sayınca 9 kolon oluyor araçta öğrenmiş oldum

Öncelikle araç makyajlı mı ? İkincisi hangi ford sitesi?  Bu konunun ilk mesajında katalog ve güncel veriler var başka yerlere bakmayın boşu boşuna.  Alarm yok özetle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.