Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Gördüm gördüm.

Bir hoş oldum, vallahi de koymuşlar ya. Ben C max tekinden bekliyordum, keşke ondan olsaydı ama bu da büyük gelişme. :D

Teşekkürler sayın adminim.

Bize böyle birşey satacaklar mı bilmiyoruz ama, fuar da öğreniriz belki bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 Inc her zaman 16 dan iyidir. 3-4 senede alacağım lastiğin parasını dinamizme cok rahat sayabiliriz.

Umarım opsiyon baslar akıllı adım atmış olurlar

Üstünde gelse alınır ama ayrı para vermek yazık. Önemli bir fark getirmiyor. Para vereceksen 18" olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstünde gelse alınır ama ayrı para vermek yazık. Önemli bir fark getirmiyor. Para vereceksen 18" olacak.

Ya zaten şuan konumuz o değil ama dinamizm'e önem verenler alır 18'in yeri ayrı konfor oldukça azalıyor ama 50 (17'') yanak ile esnemen azalıyor en azından.. Focus III için güzel opsiyon 17'' umarım gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

aktif şehir içi güvenlik ilk defa dün trafikte devreye girdi, kasis nedeniyle öndeki araba yavaşladı bende yavaşladım ancak onun kadar yavaşlamadım tam kasisten geçerken tarr diye ses geldi baktım ekranda LS city safety yazıyor :) aslında bence çarpmazdı erken devreye girdi. bazen milletin dibine dibine giriyorum devreye girsin diye bişey olmuyor sonra böyle gereksiz yere gidiyor :D Kasisten dolayı burnu kalkınca sapıttı heralde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aktif şehir içi güvenlik ilk defa dün trafikte devreye girdi, kasis nedeniyle öndeki araba yavaşladı bende yavaşladım ancak onun kadar yavaşlamadım tam kasisten geçerken tarr diye ses geldi baktım ekranda LS city safety yazıyor :) aslında bence çarpmazdı erken devreye girdi. bazen milletin dibine dibine giriyorum devreye girsin diye bişey olmuyor sonra böyle gereksiz yere gidiyor :D Kasisten dolayı burnu kalkınca sapıttı heralde.

Ani şeylerde devreye girer diye biliyorum ben. Bende 10-15 kere devreye girmişsse 3 kere filan gerektiği yerde devreye girmiştir onlarda da benden 1 saniye kadar sonra :smiley2k:

Sıkışık trafikte kapatıyorum ben çok sık ve gereksiz devreye giriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.