Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Cem Bey haklısınızda, İstanbul'da sıkışık trafikte ya da ışıklarda birinin kapıyı açıp araca girmesi veya araç içinde gördüğü birşeyi kapıp kaçması an meselesi. Malum bir ara buji ucu ile camı patlatıp kap kaç yapıyorlardı. İnsan kendisini güvende hissetmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar bir çok avrupa ülkesinde 1.6 125 ps ve 105 ps'ler (manuel) kalkmış durumda..Alternatif olarak yer yer 1.6 85 ps sunulmuş..

Bunların yerine 1.0 Turbo 100 ps ve 125 yerine almış durumda..

100 ps'ler 5 ileri manuel

125 ps'ler 6 ileri manuel

1.6 125 Powershift devam etmekte :)

Hangi ülkelerde 1.6 manuel yok; İngiltere,Belçika,Danimarka,İspanya,Fransa,İtalya,

Hala devam edenler; Almanya (1.0 da var), Romanya,Türkiye,Kıbrıs :) (1.0 yok)

Mayıs ayında Türkiye'ye sunulması bekleniyor ve bizim ülkemizde de büyük ihtimalle 1.6 manueller son bulacak..

Şimdi ise tüketim verilerini sunuyorum;

screenshot20120326at202.pngscreenshot20120326at202.pngscreenshot20120326at203.png

DETAYLAR

Daha da fazlası için

Daha da fazlası için :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu katalogdan açılmışken bir sorum vardı. USB üzerinden disk bağladığımda ekran altındaki fonksiyonlarda karışık çal ve yanında da Tara diye bir komut çıkıyor. Bu Tara ne oluyor? Kullanırken karıştırdım. Birşey anlamadım. Kullanım kitabında da hiçbir şey bulamadım.

Güzelmiş, Konuyu istediğin yere yaz otomatik doğru yere taşınıyor :P)))))))

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu katalogdan açılmışken bir sorum vardı. USB üzerinden disk bağladığımda ekran altındaki fonksiyonlarda karışık çal ve yanında da Tara diye bir komut çıkıyor. Bu Tara ne oluyor? Kullanırken karıştırdım. Birşey anlamadım. Kullanım kitabında da hiçbir şey bulamadım.

Güzelmiş, Konuyu istediğin yere yaz otomatik doğru yere taşınıyor :))))))))

Buldum, kullanırken bakamamışım. 10sn çalıp diğer şarkıya geçiyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Salı akşamı ben toplu taşıma aracında iken Ataşehir bulvarda lacivert yeni focus SW gördüm. Güzel duruyordu ama ters yönhızla gidiyorduk tam anlamadım.

Dün akşam ise beyaz SW titanium geçti karşı şeritten ..Arka görünümüne bayıldım. ön ile arka biraz ayrı tasarım dili gibi görünüyor sanki.. Yakından incelemek lazım. Kahverengisi nasıl durur acaba ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Salı akşamı ben toplu taşıma aracında iken Ataşehir bulvarda lacivert yeni focus SW gördüm. Güzel duruyordu ama ters yönhızla gidiyorduk tam anlamadım.

Dün akşam ise beyaz SW titanium geçti karşı şeritten ..Arka görünümüne bayıldım. ön ile arka biraz ayrı tasarım dili gibi görünüyor sanki.. Yakından incelemek lazım. Kahverengisi nasıl durur acaba ^_^

Ankara'da hiç görmediysem 7-8 tane görmüşümdür. genelde de kül kahve tercih edilmiş..

Bu arada şuraya bir bakar mısınız? Fiyatlandırmada bir yanlışlık var gibi..

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/modeller

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da hiç görmediysem 7-8 tane görmüşümdür. genelde de kül kahve tercih edilmiş..

http://www.ford.com..../focus/modeller

Nasıl bir yanlışlık???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.ford.com..../focus/modeller

Yok hata yok..Bu böyle olduğundan beri itiraz ediyorum ama beni dinleyen yok. Bu dutrumda bilmeyen comfortu style ile tit arası bir donanım sanır ki eskiden comfort öyle idi trend ile tit arasındaydı.

Şimdi ise hala en alt donanım comfort. Fakat benzinli comfort getirmediklerinden, dizel ile benzinli arası fiyat farkı fazla olduğundan böyle bir enayilik olmuş.

Ya comfortu en alta koymadıydılar ya da benzinli comfort fiyatını yazıp getirmeselerdi daha iyi olurdu.

Otosan iyi yönetilmiyor vesselam der çıkarım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok hata yok..Bu böyle olduğundan beri itiraz ediyorum ama beni dinleyen yok. Bu dutrumda bilmeyen comfortu style ile tit arası bir donanım sanır ki eskiden comfort öyle idi trend ile tit arasındaydı.

Şimdi ise hala en alt donanım comfort. Fakat benzinli comfort getirmediklerinden, dizel ile benzinli arası fiyat farkı fazla olduğundan böyle bir enayilik olmuş.

Ya comfortu en alta koymadıydılar ya da benzinli comfort fiyatını yazıp getirmeselerdi daha iyi olurdu.

Otosan iyi yönetilmiyor vesselam der çıkarım..

e iyi de çok saçma olmuş... içi boş araba ama fiyata 49 küsürü dayamışlar.. bilmeyenin anlaması mümkün değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.