Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

e iyi de çok saçma olmuş... içi boş araba ama fiyata 49 küsürü dayamışlar.. bilmeyenin anlaması mümkün değil..

Bunu çözemeyen gitsin bayiden öğrensin hiç uğraşmasın internetle falan...

Ayrıca sanal ortamdaki fiyatların da ne kadar sanal olduğu yüz yüze görüşmelerde ortaya çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu çözemeyen gitsin bayiden öğrensin hiç uğraşmasın internetle falan...

Ayrıca sanal ortamdaki fiyatların da ne kadar sanal olduğu yüz yüze görüşmelerde ortaya çıkıyor.

abi madem her olayda bayiyle görüşmemiz lazım internet sitelerini kapatsınlar madem? neden yapılıyor ki bu internet siteleri?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yazılar gayet açık, bu site sistemi genel FORD ürünü olduğu için sisteme fiyat girilir o da düzenler (sıralar)

otosan napsın buna :huh:

Yazılarında da şunun üzerine şunlar var diye açık seçik yazılmış.. Okumayı bilmeyen yanılabilir ayrı mesele :kıhkıh:

Dizel benzinli farkı olmuş 9 bin (bknz tit style)

Aynı motor donanım farkı (comfort-trend) 3 bin desek , kaldı geriye 6 bin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hızlı bir kararla nissan qq aracımı satıp ben de 180 hp lik focus alarak aranıza katılmış bulunuyorum, haydi hayırlısı

hepinize merhaba :P)

Çağlar mı tavsiye etti acaba ?

Hadi hayırlı olsun güle güle kullanın :D

Tanışma başlığına bekliyoruzz :D

Antalya +1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haydaaa, Antalya'dan ikinci EB'lu doktor!

Hoş geldin meslektaşım ve de hemşehrim ve de arabadaşım...

Şimdi uygun yerlerde kendini ve arabanı tanıtırsan, özellikle Quashqai'den sonraki sürüş izlenimlerini çok seviniriz.

Bu arada çok farklı tarzda araçlar, nasıl oldu bu değişim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yazılar gayet açık, bu site sistemi genel FORD ürünü olduğu için sisteme fiyat girilir o da düzenler (sıralar)

otosan napsın buna :D

Yazılarında da şunun üzerine şunlar var diye açık seçik yazılmış.. Okumayı bilmeyen yanılabilir ayrı mesele :P

Dizel benzinli farkı olmuş 9 bin (bknz tit style)

Aynı motor donanım farkı (comfort-trend) 3 bin desek , kaldı geriye 6 bin :D

yani size hiç garip gelmiyor bu.. iyiymiş..

tamam siz haklı olun ben okumayı bilmeyen olurum.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani size hiç garip gelmiyor bu.. iyiymiş..

tamam siz haklı olun ben okumayı bilmeyen olurum.. :P

Yahu senle ilgisi var şimdi :D sen zaten anlayıp gelmişsin soruyorsun estağflrh :D

Demek istediğim şey, sistemsel şey bu yani öyle gözükebilir ama hata yok ortada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu senle ilgisi var şimdi :D sen zaten anlayıp gelmişsin soruyorsun estağflrh :D

Demek istediğim şey, sistemsel şey bu yani öyle gözükebilir ama hata yok ortada

tamam yaw mr.boombastic, dediğin gibi olsun... Ford yakında sana plaket verecekmiş öyle duydum :P

şaka bir yana, bence garip görünüyor..

neyse ya ben bi kurtaracağım ford'u? bana ne oluyorsa? yeterince maddi destekte bulunmuşum zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam yaw mr.boombastic, dediğin gibi olsun... Ford yakında sana plaket verecekmiş öyle duydum :P

şaka bir yana, bence garip görünüyor..

neyse ya ben bi kurtaracağım ford'u? bana ne oluyorsa? yeterince maddi destekte bulunmuşum zaten :D

Abicim farklı görüşler bundan var :D boşver ödülü bazı şeyler sistemsel oluyor bozamazsın :D Sana kimse diyor mu anlaşılır türkçe ile savun beni diye :D Senin sistemin öyle :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim farklı görüşler bundan var :D boşver ödülü bazı şeyler sistemsel oluyor bozamazsın :D Sana kimse diyor mu anlaşılır türkçe ile savun beni diye :D Senin sistemin öyle :D

Bak hala...

Ben bu oyunu bozarım :P

Neyse Yakupum yemişim sistemi sana birşey olmasın... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen haklısın bence..

Comfort benzinli 1.6 (105 veya 125) bg 41900 TL yazsalardı çok mu zordu. Almak isteyene talep olmadığından getirmiyoruz, sipariş ederiz 4 aya gelir derlerdi.Kim 4 ay bekler ki...

Böylece en alt donanım ve enucuz araba o olurdu .

Herşey yerli yerinde olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen haklısın bence..

Comfort benzinli 1.6 (105 veya 125) bg 41900 TL yazsalardı çok mu zordu. Almak isteyene talep olmadığından getirmiyoruz, sipariş ederiz 4 aya gelir derlerdi.Kim 4 ay bekler ki...

Böylece en alt donanım ve enucuz araba o olurdu .

Herşey yerli yerinde olurdu

Olmayan arabayı yazmak mantıklı gelmiyor pek, tüketici kandırmak gibi...Comfort iptal edilsin, en iyisi bu bence :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o da olmaz şirketler alıyor.

O zaman en alta comfordtu koyup 49luk fiyat yanına trendi koyup 43-44 neyse fiyatını koymalıydılar.

Üç ihtimal var 1) şimdiki 2) comfort önde pahalı trend ucuz devam eder 3) dediğim gibi olmayan comfort benzinli

Bence en kötÜ tercih şimdiki..DFiğer ikisi daha makul

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Comfort benzinli vardı zaten, kaldırdılar.. 105 ps'di..

Trend alsın şirket nolcak sanki 2 lira daha versin..Trend dizelde 95 ps zaten..

Yönetici abimiz de, getirmek istemiyoruz ama ne kadar ucuz olursa şirketler rağbet veriyor mecbur getiriyoruz dedi...Siteye koymadan satsalar onlara :P En iyisi..

Çünkü yüzkarası comfort..arkalar camlar manuel felan..Pehh..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.