Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kimse denememiş sanırım. 120gb lık birşey taksam, muhtemelen okuması gecikmeli olur. Beslemesi yetecek mi bakalım.

120 gb okuması bence zor bir ihtimal. Ama yinede deneyin siz. Sonucu hepimiz öğrenmiş oluruz.

Belki focus bizi şaşırtır

Şimdik iPhone 5v ile şarj olabiliyor, harici hdd'ye baktım o da 5v ile oluyor..Yani çalışır (engel göremiyorum bu yönden)..

çok fazla iç klasörde olmasın..Olacaktır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi şöle söylim. E72 bizim evdeki lg tvden şarj oluyor ancak 80 gb hdd çalışmıyor.

Aynı şeyler değil ama. Ben okuyacağını sanmıyorum

Olabilir, tv'lerde özellikle HDD için farklı yer oluyor..Her usb'de açmıyor haklısın..Yani denemekte fayda var :) Yarın anlarız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla 55gb müzik attım, hazırladım. Bir araba eksik artık. :kıhkıh:

Ben uğraşmadım ama önceleri zorlanan sonra sorunu çözen bir arkadaşımın söylediklerini aktarayım:

Disk kapasitesi kritik değil.

FAT32 ile formatlanmış olması lazım ve müziklerin ilk partisyonda olması lazım.

Windows FAT32 formatlarken başa bir gizli partisyon attığı ve Ford'un sistemi onu gördüğü için okumuyormuş.

gparted programı ile partisyonu silerek halletmiş sorunu.

İdealde Knoppix CD'si ile Linux olarak boot ederek FAT32 formatlandığında diski tek partisyon olabiliyormuş.

Belki ihtiyacınız olur diye aktarayım dedim.

16'lık iki USB bellekle yürütüyorum ben müzik işini hala dinleyemediğim yüzlerce parça var!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben uğraşmadım ama önceleri zorlanan sonra sorunu çözen bir arkadaşımın söylediklerini aktarayım:

Disk kapasitesi kritik değil.

FAT32 ile formatlanmış olması lazım ve müziklerin ilk partisyonda olması lazım.

Windows FAT32 formatlarken başa bir gizli partisyon attığı ve Ford'un sistemi onu gördüğü için okumuyormuş.

gparted programı ile partisyonu silerek halletmiş sorunu.

İdealde Knoppix CD'si ile Linux olarak boot ederek FAT32 formatlandığında diski tek partisyon olabiliyormuş.

Belki ihtiyacınız olur diye aktarayım dedim.

16'lık iki USB bellekle yürütüyorum ben müzik işini hala dinleyemediğim yüzlerce parça var!

evet cem bey haklısınız benim 250 lik hdd ntfs formatında fat32 yaparsam görebilir flash diskler sadece fat32 olduğu için onları görebiliyor tabi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir sorum var. Bizim araçlarda yürüdükten sonra kapıların kilitlenmesi özelliğini ekletebilen var mı? Bir yerde bir tarif vardı, ama sanırım f3 için değil. Biraz kurcaladım olmadı. Renault'dan alışmışım, kilitlemeyi unutuyorum. İstanbul'da yaşayınca güvenlik bir konu oluyor.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Riski iyi değerlendirmek lazım, arabaya girilemiyor olması sizin hızla çıkartılmanız gerektiğinde de bir sorun olabilir.

Söz gelimi kaza yaptınız baygınsınız ve mesela araba yanmaya başlıyor...

Ben motor sporlarında bu tür senaryoları çokca kullandığım ve bazen de yaşadığım için çok tanıdık geliyor, siz okuyup bu da olmaz demeyin, olmaz olmaz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.