Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ya adama olayı unutturmak mı istiyonnnnnnnnn...kanrıtmak acısını arttırmakmı.........heyalalhım...oje sür sabri..oje.. :D

Sen nerdn çıktın yaaa ...Şu yokken yazayım rahat rahat dedim,yırtık dondan çıkar gibi fırladın ortaya...ihihihiiiii.....Kankam benim.... :D

Sabri oje kurtarmaz o hasarı,senin el otokinge gider,otokingde sağlam yerlerinde haşadını çıkattırarark dandik bir tamirat yaptırtır arabaya...Otokingden nefret ediyorum..Kaç kez götürdüysem her seferinde hem arabanın sağlam yerlerine hasar verdiler hem de hasarlı yeri dandik bir şekilde onardılar..En azından Ankara Ostimdeki Autoking böyle....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen nerdn çıktın yaaa ...Şu yokken yazayım rahat rahat dedim,yırtık dondan çıkar gibi fırladın ortaya...ihihihiiiii.....Kankam benim.... :D

Sabri oje kurtarmaz o hasarı,senin el otokinge gider,otokingde sağlam yerlerinde haşadını çıkattırarark dandik bir tamirat yaptırtır arabaya...Otokingden nefret ediyorum..Kaç kez götürdüysem her seferinde hem arabanın sağlam yerlerine hasar verdiler hem de hasarlı yeri dandik bir şekilde onardılar..En azından Ankara Ostimdeki Autoking böyle....

Arkadaşım götürmüştü 2 kere memnun kaldı. Tersine servise göstermeye gittiğimde onlarda otoking dedi ama orda herhangi bir müşteri sizin dediklerinizi dedi resmen dahada kötüleştirdiler çok belli oluyor yamalı gibi dedi. Bilmiyorum yetkili servistekilerde samimiyiz bana bizim burdakiler güzel yapamaz dedi. çok rahatsız edici birşeyde değil açıkçası aracımı çok fazla kişiye gösterdim nazarı çıktı diye düşünüyorum bir kaç ay daha kalsın böyle sonra yaptırıcam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en son autoking olayım...

arkadasım opel astra sedanını kaskosu olmadıgı için vurdugu tampon için pazarlkta anlaşıp bırakmış...2 gün sonra

aramışlar arkadaşı...demişler senin kazan dogurdu...nasıl yani..öküzüin biri gelip carpıı iki kapı ortasından degişecek...eeeee nolucak peki..yaptıracaz

benden akıl almıştı...ee demiş tamamda arabanın degeri düşyü...onuda isterim altakke verkülah 3000 tl..carptı...yani diyeceğim benim arkadaş müthiştirde auto king bence...yanlış imaj...birnumarası yok...bu konuda eskilerden sanayi sitelerinde bulunan ustaları araştırmak gerekli..hi belli olmadan yapan insanlar var...benim teklifim o...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri xstiret Autukingi,kasko sigortanla anlaşmalı bir kaportacı bul iyisinden git onlara yaptırt..Autokingdeki çalışanlar çok baştan savma yapıyorlar..Birde isim yapmışlar,bi ton araba var sırada...Yetiştirmek için çalakalem çalışıyorlar..İki araba yan yana boya yapıyorlar,siyahı beyaza,beyazı siyah boyuyorlar....Hiç tavsiye etmem....Ben 3 kere götürdüm,üçünde de bin pişman oldum..Arabamın 3 gün orada kalması ve taaa dağ başındaki Autukinge gitmekde cabası...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verirsen çoluk cocgn eline...bu olur işte...evdeki pis herifte aynıydı halleder getirir bırakır...sabah uyku sersemi alır kullanır farkederdim..sorardım nebilim buba belki sendeyken olmuştur alla alla...hemen bana atıyon sucu derdi..sende öle yap ..salla at evdekilere sucu söleme..buban halletsin... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yırtık dondan çıkan derken?? Sen şimdi Tevfik amcaya .... mı dedin yani? E pes.. :D

Not: O cümleden sonra kankam benim yazdığını şimdilik görmezden geliyorum. Ama bence sen genede öyle yırtık dondan fırlayanlarla kanka olmasan iyi olur.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora bana istedigi herşeyi söyleyebilir...canı ne isterse nasıl isterse...cünkü cok seviyom onu...merto...aramıza o göbeginle girme... :D

not:dünyanın yuvarlaklıgını nasıl anlarsınız..önce geminin dumanı bacasımı..ahah..güldürmeyin ortaokul kitaplarını atın...önce..gurultusu gelir..sonra homurtusu..sonra siyah bir karartı ve bir şişlik gözükür işte mertol cıkar sonra köşeden dönerken.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hah bir Mertol eksikti,o da geldi tam oldu..Kardeşim foruma girmek için BORA ALARMI falan mı kurdunuz bir yere?Zaten son zamanlarda giremiyorum doğru dürüst,giriyorum bişey yazmadan bakıyorum siz yoksunuz,yazmıyorum yoksunuz..Ama bişii yazar yazmaz hemen ortaya çıkıyosunuz..Ne istiyosunuz benden yaaa..Sizi çekmek ZORUNDA MIYIIIIM,ZORUNDA MIYIIIIIM.....Ehehehehehüüüüeeee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İtiraf.kom a döndü ortalık yaa... Biri diğerine garip benzetmeler yapar öteki berikinin bu benzetmesini beğenir, esas oğlan ilkine ilanı aşk eder.. Tanrım ne biçim bir yere düştük biz böyle..

Ben bi yerde sürtmüyom yaaa,

Zaten son zamanlarda giremiyorum doğru dürüst,

Ah yazııık kıyamam sana..

Tevfik bacım buna şu cumartesi zamazingolarından bir paket yapta gönder bari..

Forum adminlerinden ricamdır. Libido ikonu yaratıp :D yazınca çıkması sağlanabilirmi :D İkon şundan olabilir mesela.. :D

YkP CgTy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.